انواع ریموت کرکره برقی

ریموت درب کرکره ای
قیمت ریموت کرکره

پس از فشردن دکمه D ، تایمر بسته شدن اتوماتیک درب شروع به ثبت می کند و باید بعد از سپری شدن زمان مورد نظر ، مجدداً دکمه D را روی کنترل از راه دور درب اتوماتیک فشار دهید تا درب اتوماتیک بسته شود. انواع ریموت کرکره در بعضی از مکان ها مانند پارکینگ ها و بانک ها ، رعایت اصول ایمنی و ایمنی بستن Full Door بسیار مهم است.

سیستم های برق اضطراری ظرفیت ها و ظرفیت های مختلفی دارند و برای اهداف مختلفی طراحی شده اند و برخی از آنها می توانند با قطع برق بین 3 تا 8 ساعت دوام بیاورند ، در حالی که برخی دیگر بسیار قدرتمندتر هستند و می توانند تا 24 ساعت کار کنند. این سیستم ها بسیار قدرتمند هستند و برای مراکزی طراحی شده اند.

که نیاز به امنیت و ایمنی بالایی دارند. درب های اتوماتیک بسته به کاربرد و میزان مصرف می توانند دارای یک یا هر دو سیستم باشند. در صورت عدم نصب ترمز ایمنی ، یك بلبرینگ برای حمایت از غلاف ریموت درب کرکره ای به صفحه كنترل اضافه می شود. همچنین یک کلید برای کنترل تعداد پدهای خروجی وجود دارد. هنگام بسته شدن شاتر.

ریموت درب کرکره ای با چه قیمتی روانه بازار میشود؟

با فشار دادن دکمه شاتر مخصوصی که روی ریموت نصب شده است ، گیرنده کرکره برقی سیگنال بسته شدن شاتر و باز بودن تیغه ها را دریافت می کند و با ارسال آن برای کنترل جعبه دستگاه موتور برق مورد نیاز را به حرکت در می آورد. تیغه ها را به پایین تغذیه می کند و در نتیجه ، هنگامی که شافت حرکت می کند ، تیغه ها به سمت پایین حرکت می کنند.

درب اتوماتیک از طریق برق و موتور تأمین می شود. این سیستم در صورت قطع شدن منبع تغذیه کاملاً اتوماتیک بوده و نیروی لازم برای راه اندازی موتور و سایر قسمتهای درب اتوماتیک را تأمین می کند و بسته به قدرت و قدرت این سیستم درب را می توان چندین بار باز و بسته کرد.

پخش عمده ریموت کرکره برقی در بازار

برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک هنگام قطع برق یا هنگام نصب چه باید کرد؟ همانطور که در این مقاله ذکر شد ، در مورد عملکرد درب های اتوماتیک در هنگام قطع برق ، باید گفت که امروزه بیشتر درب های پارکینگ اکثراً خودکار هستند و برای ایجاد راحتی و ایمنی بیشتر باید از درب های اتوماتیک ، مناسب برای پارکینگ منازل خرید ریموت کرکره برقی و سایر ساختمان ها استفاده کرد.

موتور در تمام سیستم های درب اتوماتیک در حین کار باید روان و آرام کار کند. یکی از راههای روشن و خاموش کردن کولر گازی اسپلیت از طریق دکمه دستی (MANUAL) است که معمولاً زیر قاب کولر گازی است. برای استفاده از آن باید درب جلوی کولر را باز کرده و آن را مشاهده کنید.

در ویندوز به صورت زیر انجام می شود. سیستم منبع تغذیه اضطراری درب اتوماتیک که با نام UPS نیز شناخته می شود ، یکی از قدرتمندترین سیستم هایی است که برای دستگاه های الکتریکی طراحی شده است ، به طوری که در هنگام قطع برق عملکرد دستگاه مختل نمی شود و دستگاه به کار خود ادامه می دهد.

افزایش برد ریموت کرکره برقی

در صورت قطع برق به دلیل کمبود برق سنسورها و در نتیجه اتصال فرکانس های از راه دور قیمت ریموت کرکره ، باز کردن درب پارکینگ بدون برق امکان پذیر نیست و در صورت پارک کردن امکان باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ بدون ریموت وجود دارد درب مجهز به انتشار دستی است. برای مشاهده این محصول اینجا کلیک کنید.

در زیر به بررسی درب اتوماتیک و نحوه استفاده دستی از کلید درب اتوماتیک می پردازیم. حسگرهای مادون قرمز حضور افراد را در نزدیکی در تشخیص می دهند و سیگنال هایی را به جعبه کنترل دستگاه می فرستند که درب باز است. جعبه کنترل دستگاه پس از تجزیه و تحلیل این دستورات ، دستور باز شدن درب به موتور دستگاه ارسال می شود و موتور روشن می شود.

توجه: هنگام باز و بسته شدن درب ، ممکن است سیستم برق ناگهان خاموش شود و منبع تغذیه تا حدی بسته شود. در چنین مواردی ، سیستم منبع تغذیه اضطراری این دستگاه ها چنین شرایطی را تشخیص داده و وارد عمل شده و در را کاملاً می بندد.

قیمت ریموت کنترل کرکره برقی

قطعی برق احتمالاً در بسیاری از نقاط رخ داده است. برای از بین بردن این نقص ، راه حل های کاملاً فکری ارائه شده و مجهز به یک کلید رها سازی درب اتوماتیک است که امکان باز و بسته شدن درب در صورت قطع برق را فراهم می کند.

زمان بسته شدن درب اتوماتیک را تنظیم کنید ، هنگامی که درب باز است ریموت کرکره برقی و دکمه کنترل از راه دور را فشار دهید ، درب بسته نمی شود. احتمالاً نقصی در فوتوسل (چشم ایمنی) درب اتوماتیک وجود دارد یا سیم کشی وجود دارد نقص مرتبط با این قسمت.

وقتی داده ها را دریافت کردیم و راه را هموار کردیم ، باید پروتکل ارسال اطلاعات به چنین دستگاه های از راه دور را بدانیم تا بتوانیم آن را رمزگشایی کنیم. همچنین ، سری دوم ریموت ها می توانند با ریموت های قدیمی جایگزین و تنظیم شوند ، و کاربرانی که قبلاً ریموت های قدیمی را خریداری کرده اند ،

ایندکسر