چرا درب درب ضد سرقت جای گزین درب معمولی شد!

یکی از بحث های داغ در بازار ساختمان تعویض درب های معمولی با ضد سرقت است که در صنعت بازسازی منازل و ادارات به شدت افزایش داشته که ما را راغب کرد تا این مقاله را نگارش کنیم.در ابتدا باید بدانید که قیمت درب ضد سرقت افرامهر در مقایسه با سایر تولیدکنندگان داخلی بسیار مناسبتر است.

تاریخچه درب های ضد سرقت در جهان

روند تکامل و شکل گیری درب ضد سرقت از ترکیه شروع شده و زمانی که که عده ای در این کشور بردهای الکتریکی تولید می کردند به تولید این نوع درب ها روی آوردند .اما با گذشت سال ها از این روند در ایران نیز انواع مختلف این نوع محصولات تولید می گردد. اغلب درب های ضد سرقت موجود در بازار قهوه ای یا سفید رنگ هستند اما میتوان طیف متنوعی از رنگ های دیگر را نیز برای این درب ها پیدا کرد. رنگ درب ضد سرقت را باید با توجه به نمای بیرونی و داخلی ساختمان و دکوراسیون داخلی خانه انتخاب کرد تا در نهایت هماهنگی و هارمونی لازم در میان تمام اجزای خانه برقرار باشد.

برای رنگ آمیزی درب ابتدا باید تمام سطح درب را با سمباده پاک کنید تا برای رنگ آمیزی آماده شود. اگر میخواهید برای رنگ آمیزی درب از دو رنگ استفاده کنید محدوده هر رنگ را باید مشخص نمایید. میتوان در مراکز فروش درب ضد سرقت در کرج تولیدات درب ترک را یافت اما باید به این موضوع توجه داشت که این درب نباید در داخل کشور مونتاژ شده باشد و باید به شکل یک پکیج پلمپ شده مستقیما از کشور ترکیه وارد شده تا اصل بودن آن ثابت شود.

حتما بخوانید:
نگاهی به بازاریابی محصول از طریق یک لنز جدید

قفل درب ضد سرقت با کیفیت کدام است!

در بازار فعلی ایران قفل های ساخت کشور ترکیه دارای بالاترین کیفیت و البته بالاترین قیمت هستند. البته این امر باعث افزایش فراوان وزن این درب ها هم می شود که لازم است در زمان نصب به این موضوع توجه شود.

استفاده از دربهای ضدسرقت امروزه یکی از رایجترین اقداماتی میباشد که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند تا از این طریق امنیت را برای زندگی و خانواده خود به ارمغان آورند.

درب خانه های ویلایی خارج شهر یکی از درب هایی است که به امنیت بسیار بالایی نیازمند است. اگر شما ساکن شهر تهران هستید و قصد نصب درب ضد سرقت را دارید به شما راسان درب را معرفی میکنیم.

متریالی که در این درب ها به کار برده شده از چوب و فلز آن گرفته تا یراق آلات این درب ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند به گونه ای که راه هر نفوذی را سد می کنند، زیرا در ساخت این درب ها از مواد درجه یک و با کیفیت برتر استفاده شده است.

تعداد پروفیل های نگهدارنده ورق آهنی از جمله عواملی است که بر کیفیت درب موثر است. این ورقه با یک شبکه از پروفیل های آهنی حمایت می شود.

روکش درب های ضد سرقت بر عکس چارچوب آنها تنوع بسیار زیادی دارد و در بسیاری موارد عامل تفاوت قیمت یک درب ضد سرقت گران از یک درب ضد سرقت ارزان، روکش یا رویه آنها است.