پیشنهاد ما به شما کمدا است

در واقع، با صرف چند دقیقه وقت برای یادگیری انواع آن می توانید انتخاب خود را به محصولاتی محدود کنید که برای شما مناسب تر است. در ادامه می خواهیم چند عدد از بهترین انواع کرم پودر را برایتان معرفی کنیم. این دسته از کرم پودرها چند کاره هستند و در عین رنگی بودن و پوشاندن لک و جوش ، حاوی ترکیباتی مانند ضد افتاب ، ضد چروک و مرطوب کننده نیز می باشد. البته در طی سالیان اخیر، استفاده از انواع کرم پودر گیاهی نیز جای افتاده است. مجیک تاچ نه تنها کار کرم پودر، بلکه کار کانسیلر و پرایمر را نیز همزمان برای شما انجام می دهد.

این محصولات ساختاری سبک دارند و قدرت پوشانندگی بالایی دارند که با فرمولاسیون خاص خود ، چهره شما را در تمام طول روز مات و طبیعی می کنند و از براق شدن بینی و پیشانی جلوگیری می کنند و معمولا دارای ساختاری صاف و کاملا یکدست هستند و به راحتی روی پوست می نشینند و برای افرادی که دنبال چهره و جلوه ای طبیعی هستند ، خرید کرم پودر مات توصیه می شود. کرم پودر منهتن مات یکی از پرفروشترین محصولات برند منهتن می باشد. کرمپودر این لی مدل «Invory» به شمارهی 20 و تن رنگ متوسط روشن و پوششدهی بالا جلوهای مات روی پوستتان نشان میدهد که همین موضوع آرایش صورت را طبیعیتر نشان میدهد.

کرمپودر بورژوآ مدل «Air Mat» به شمارهیLight Beige 03 با تن رنگ متوسط از پوششدهی بالایی برخوردار است که بافت سبک و داشتن SPF این محصول را محبوب کرده است. به این محصول کرم پودر اصلی هم می گویند و باعث می شود پوستتان درخشان تر به نظر برسد و باعث گرفتگی منافذ پوست نمی شود. خرید کرم پودر نامناسب و استفاده از کرم پودری که مخصوص پوست چرب نباشد ، باعث بسته شدن منافذ می شود و پس از مدتی شاهد جوش و آکنه بر روی پوست خواهیم بود. معمولا پوست های چرب منافذ زیادی دارند و براق به نظر می رسند.

حتما بخوانید:
SAS می خواهد با یک شعار جدید مردم را به تجزیه و تحلیل علاقه مند کند

اگر دوست دارید ماندگاری آرایشتان بالاتر رود و همینطور منافذ پوستی با کرم پودر مسدود نشوند، میتوانید از یک پرایمر استفاده کنید. افرادی که دارای منافذ باز پوستی می باشند، معمولا پوست آنها دارای جوش یا آکنه بوده و پوست آنها ظاهر براقی دارد. این محصولات اکثرا به صورت مایع و جامد هستند و حاوی ترکیباتی هستند که ترشح چربی را کنترل می کنند و ایجاد جوش و آکنه را تشدید نمی کنند. معمولا پوست های خشک به دلیل کمبود چربی ، تیره و گرفته به نظر می رسند و نور را به سختی انعکاس می دهند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم پودر مپ دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.