پروژه جدید اینترنت برای مناطق روستایی نیوفاندلند و لابرادور تأیید شده است


ساکنان برخی مناطق روستایی نیوفاندلند و لابرادور به لطف همکاری جدید بین دولت فدرال و بل بل که امروز با قیمت 1.399 میلیون دلار کانادا اعلام شده است ، به زودی به اینترنت سریعتر دسترسی خواهند داشت.

در ماه نوامبر ، 1184 خانوار در Goose Cove ، Great Brehat ، St. آنتونی ، St. آنتونی بایت و سنت Carols با سرعت اینترنت حداکثر 50 مگابیت بر ثانیه بارگیری و 10 مگابیت بر ثانیه بارگذاری خواهد کرد.

دولت فدرال 379000 دلار یارانه پرداخت می کند ، در حالی که بل کانادا 1 میلیون دلار باقیمانده را کمک می کند. بخش یارانه ای از جریان پاسخ سریع صندوق باند پهن جهانی (UBF) تأمین می شود که در نوامبر گذشته اعلام شد.

گودی هاچینگز ، دبیر پارلمانی وزیر گفت: “برای تقویت رونق اقتصادی و اجتماعی ، تشویق ISP های محلی برای ارائه پیشنهادات و دسترسی به بودجه تاریخی UBF برای اجرای پروژه های آماده بیل مهم است.”

صندوق پهنای باند جهانی 1.75 میلیارد دلاری همراه با سایر برنامه های بودجه به تأمین سرعت اینترنت بارگیری 50 مگابیت بر ثانیه / بارگذاری 10 مگابیت بر ثانیه برای همه کانادایی ها تا سال 2030 از طریق بودجه عمومی و خصوصی کمک می کند.

پروژه UBF همچنین روند درخواست اپراتورها را ساده کرده و قول پیشرفت شفاف تری را در توسعه عمومی داده است. پیشنهادات پروژه برای UBF در تاریخ 15 مارس پایان یافت و اکنون در حال ارزیابی است.

در این بیانیه آمده است كه دولت فدرال بیش از 428 میلیون دلار در 662 پروژه زیرساختی در مناطق نیوفاندلند و لابرادور از جمله مسكن و آب آشامیدنی سرمایه گذاری كرده است. در سال 2018 ، دولت های فدرال و استانی ، همراه با بخش خصوصی ، 40 میلیون دلار برای توسعه شبکه ها در مناطق روستایی نیوفاندلند و لابرادور جمع آوری کردند.

حتما بخوانید:
ظروف مسی بهتر است یا برنجی ؟ مزایا و معایب ظروف برنجی و مسی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید