پادکست های جدید ITWC که به موضوعاتی می پردازند که بیشترین اهمیت را برای CIO های امروز دارند


دو پادکست جدید در حال پیوستن هستند IT World Canada خانواده: غواصی عمیق تر و رهبری در یک شرکت دیجیتال. هر دو میزبان ITWC CIO جیم لاو هستند.

رهبری در یک شرکت دیجیتال

رهبری در یک شرکت دیجیتال عشق توضیح می دهد که به موضوعاتی می پردازد که CIO اغلب در جلسات مطرح می کنند.

“وقتی همه گیر آمد ، این منحنی را تسریع کرد که من فکر می کنم ما با انتقال به تحول دیجیتال سر و کار داریم ، و آنچه ما می دانیم هنگام ورود به این دوره این است که برای انتقال به آینده ای نامشخص نیاز به رهبری واقعی است تا بتوانیم برای آوردن مردم به یک زمینه جدید ، “گفت عشق. “و فناوری نقش واقعی در آن داشت. بنابراین ، CIO ، که مدت زیادی به دنبال جایی در پشت میز بود ، ناگهان به آنجا هل داده شد ، زیرا ما این فن آوری را می دانستیم و می دانستیم که چگونه آن را کار کنیم. “

اما از زمان ورود بسیاری از CIO به صنعت ، اوضاع تغییر کرده است. آنها از زمانی شروع شدند که مدل مدیریت فناوری اطلاعات کنترل و کنترل بود. CIO ها به ساختارهایی بسیار شبیه ارتش تبدیل شده اند.

وی گفت: “ما اکنون به مکانی هدایت شده ایم که نه تنها نمی توانید فرماندهی و کنترل کنید بلکه باید معتبر باشید.” “و من فکر می کنم همه گیری این کار را برای بسیاری از مردم انجام داد. این روند را تسریع کرد ، که بسیار بزرگ بود. اما اکنون CIO ها با رهبری دست و پنجه نرم می کنند ، بنابراین من با یک پادکست تلاش کردم تا مکالمات معتبر با رهبران را حفظ کنم. “

حتما بخوانید:
ارتقا پیشرفت داده های مکالمه - مکالمات CMO با دی آنا مک فرسون

او می خواهد با رهبران در مورد اینکه چه کسی هستند ، آنچه می آموزد صحبت کند و با آنها در مورد موفقیت ها و شکست ها صحبت کند. او می خواهد آنها را به عنوان مردم بشناسد ، و یاد بگیرد كه چه چیزی زندگی آنها را تغییر داده و مربی آنها كیست.

وی گفت: “من با این پادكست موفق خواهم شد اگر مردم آن را گوش كنند و در واقع برگردند و بگویند” من چیزی یاد گرفتم “.

غواصی عمیق تر

پادکست دوم ، غواصی عمیق تر ، فقط این است – نگاهی دقیق به موضوعی که غالباً مورد بازبینی قرار می گیرد ، چیزی که ممکن است مردم آن را درک نکنند ، اما باید آن را درک کنند.

“من فکر می کنم درک عمیق چیزی چیزی است که شما باید داشته باشید. شما به یک درک اساسی از چیزها نیاز دارید ، “عشق اظهار داشت. “من در این تجارت افراد زیادی داشتم که اصطلاحات را به سمت من پرتاب می کردند و از آنها پرسیدم این به چه معناست؟” “و مردم می گویند ،” شما نمی دانید این به چه معناست؟ ” می گویم: “نه ، مرا تعلیم دهید.” و سپس آنها شروع به لکنت می کنند و آنچه را که یک همکار به نام be-dup ، be-dup ، be-dup می نامد انجام می دهند. آنها به شما تعریفی ارائه می دهند ، و شما می گویید ، “تو هم نمی دانی ، مگر نه؟” بنابراین من سعی می کردم به آن برسم. من سعی می کنم چیزی را کنار هم بگذارم که مردم بتوانند در چیزی عمیق شوند و آن را کشف کنند. “

حتما بخوانید:
افزایش شفافیت درمورد مشتری و بازگشت به بازاریابی

این پادکست این بنیاد و اکتشاف عمیق را فراهم می کند ، کارشناسان مهمان و عشق در موضوع جستجو می کنند و بررسی می کنند که این موضوع چیست ، چگونه مفید است ، چگونه استفاده می شود و چگونه شنوندگان می توانند خودشان آن را اعمال کنند. Love می گوید پادکست ها با دارایی های قابل بارگیری همراه خواهند بود.

اولین موضوع ، برنامه ریزی سناریو ، در پنج بخش توسط داگ اسپاركس ، معلم مدرسه عشق و كنراد كارآفرینی و بازرگانی ، با مطالعات موردی توسط آمیت مجیثیا ، معاون رئیس جمهور و رئیس دولت ، ویپرو محدود كانادا ، پوشش داده شد.

منتظر بمانید که غواصی عمیق بعدی به زودی ، این بار در 5G انجام شود ، این فناوری تمام طیف رادیویی را بررسی می کند ، جایی که متناسب است ، چگونه و چرا کار می کند و چگونه آن را اعمال می کند ، و همچنین افسانه های زیادی را در اطراف جستجو می کند آی تی.


منبع: night-sky.ir