ویژگی جدید Interac هزینه های کانادایی ها را با یک پیچ و تاب موسیقی دنبال می کند


با استفاده از جدیدترین ویژگی Interac ، Sound of Spend ، که هزینه خرید در کانادا را در طول همه گیری موسیقی ایجاد می کند ، هزینه کردن می تواند به گوش شما برسد.

صرف نظر از پولی که صرف غذای خوب ، هزینه های خانه ، سرگرمی ، مسافرت یا خریدهای آنلاین ناشی از بیماری همه گیر می شود ، هزینه ها با استفاده از انواع ابزارهای موسیقی ترسیم می شود که جزر و مد عادات مخارج کانادایی را نشان می دهد.

صدای خرج کردن از ترکیبی از خلاقیت ، جمع آوری داده ها و فناوری منحصر به فرد برای نشان دادن هزینه ها از طریق موسیقی استفاده می کند. موسیقی متن فیلم Interac ، که از داده های ملی جمع آوری شده طی یک سال گذشته تولید شده است ، به کاربران اجازه می دهد بفهمند که چگونه هزینه ها به یک آهنگ بازیگرا تبدیل می شوند.

هنگامی که همه گیری در مارس 2020 شروع شد ، کانادایی ها هزینه های زیادی را صرف غذا کردند و هزینه غذا 15 درصد افزایش یافت. یک ماه بعد ، در آوریل 2020 ، هزینه های کانادایی ها به دلیل اعلام وضعیت فوق العاده به سطح پایینی رسید که باعث کاهش 35 درصدی هزینه های رستوران ها ، مسافرت ها و سرگرمی شد.

اما ماندن در خانه به معنای زمان بیشتری برای طراحی فضاهای زندگی بود ، و کانادایی ها در ماه مه 2020 با افزایش هزینه لوازم جانبی خانه و پروژه های DIY تا 186 rising افزایش یافتند.

پس از تعطیلات ، شیوع COVID-19 افزایش یافت و هزینه ها به طور تصاعدی در ژانویه 2021 کاهش یافت و فراوانی هزینه های خرید بیش از 50 کاهش یافت.

حتما بخوانید:
خرید کفش اینترنتی دخترانه اسپرت

اکنون که اقتصاد در حال باز شدن است و نرخ واکسیناسیون در حال افزایش است ، کانادایی ها بیرون می آیند و دفعات هزینه خرید و سرگرمی دوباره به ترتیب 37 و 14 درصد افزایش می یابد.

ابزار Interact’s Sound of Saving نه تنها به داده های هزینه ملی منتقل می شود. این شرکت کانادایی ها را تشویق می کند تا با بارگذاری آمار هزینه خود ، آهنگ مورد نظر خود را امتحان کنند تا آهنگی منعکس کننده آنها باشد. آنها همچنین می توانند آهنگ های خود را با داده های ملی مقایسه کنند.

به interac.ca/soundofspending بروید ، مبلغ دلاری که هر ماه در هر گروه صرف می شود را وارد کنید ، و ابزار دیجیتال Interac یک موسیقی متن شخصی ایجاد می کند که نشان دهنده سال گذشته شما است.

موسیقی متن ITB Sound of Saving ، که فقط برای سرگرمی ایجاد شده است را از مقادیر تصادفی بررسی کنید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید