[ad_1]

ویزا کانادا ، با مشارکت IFundWomen ، یک بازار املاک زنان ، در حال گسترش برنامه خود برای کمک های بیشتر وی است که به زنان کارآفرین کانادایی کمک می کند تا تجارت خود را توسعه دهند.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، این دو شرکت بار دیگر به 10 مشاغل کوچک کانادایی متعلق به زنان با هدیه 10،000 دلار کانادایی و مربیگری تجارت به مدت یک سال توسط رهبران شبکه IFundWomen با ارزش تقریبی 1800 دلار کانادا برای حمایت از تجارت ارائه خواهند کرد. انبساط انبساط

چهل و هشت درصد از زنان صاحب مشاغل کوچک اظهار داشتند که کمک های مالی برای بقا یا رشد کوتاه مدت مفید است ، مطابق با ژانویه 2021 نظرسنجی چشم انداز مشاغل کوچک ویزا کانادا از 1010 صاحب مشاغل کانادایی و تصمیم گیرندگان. علاوه بر این ، کمک هزینه 10،000 دلاری حداقل نیمی از نیاز مالی بیش از 60 درصد از این مشاغل را پوشش خواهد داد.

در ماه می، ویزا کانادا 10 مالک زن کوچک را در میان دریافت کنندگان اولین برنامه ملی کمک هزینه خود اعلام کرد که در فوریه 2021 با همکاری IFundWomen آغاز شد و این دو باید به 10 زن کارآفرین کانادایی دیگر کمک کنند.

استیسی مادج گفت: “ما آنقدر از اسناد ارسالی توسط برنامه اول برای کمک های بعدی در اوایل سال جاری الهام گرفتیم که تصمیم گرفتیم دوباره آن را راه اندازی کنیم تا همچنان تفاوت چشمگیری ایجاد کند و به بهبود جمعی جامعه تجارت کوچک کمک کند.” ، رئیس جمهور و مدیر ایالت ، ویزا کانادا ، در یک بیانیه مطبوعاتی.

متصل:

زنان کارآفرین کانادایی از برنامه ویزا کانادا به برنامه IFundWomen دسترسی پیدا می کنند

ویزا کانادا برندگان کمک هزینه IFundWomen را اعلام می کند

اگرچه علائم بهبودی وجود دارد ، اما تقریباً دو برابر بیشتر طول می کشد تا مشاغل تحت مالکیت زنان در کانادا از شکست های مالی ناشی از COVID-19 در مقایسه با مشاغل تحت مالکیت مردان بهبود یابند.، مطابق با شرکت حسابداری FreshBooks.

درخواست ها برای زنان کارآفرین کانادایی در همه بخش ها تا 3 آگوست 2021 آزاد است. متقاضیان می توانند درخواست دهند اینجا.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

ایندکسر