ویزا کانادا برندگان کمک هزینه IFundWomen را اعلام می کند


ویزا کانادا اخیراً از ده مشاغل کوچک متعلق به زنان به عنوان دریافت کنندگان برنامه کمک مالی ملی خود نام برد که در فوریه 2021 با مشارکت IFundWomen ، بازار املاک زنان ، راه اندازی شد.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی گفت: این زنان کارآفرین کانادایی هر ساله 10000 دلار کانادا و از طریق IFundWomen برای مربیگری یک ساله کسب و کار کمک مالی دریافت می کنند.

طبق یک مطالعه بهاره توسط Visa Canada Small Business Outlook ، از هر 5 صاحب مشاغل کوچک در کانادا یک نفر نشان می دهد که این کمک هزینه برای بقا یا رشد کوتاه مدت مفید خواهد بود. علاوه بر این ، کمک هزینه 10،000 دلاری حداقل نیمی از نیاز مالی بیش از 60 درصد این مشاغل را پوشش می دهد.

استیسی مادج ، رئیس جمهور و مدیر ایالت ، گفت: “در دنیای ناشی از همه گیری ، مشاغل کوچک متعلق به زنان همچنان مقاومت خود را ثابت می کنند و خوش بینی شدید نسبت به آینده تجارت خود نشان می دهند.” ویزا کانادا ، در یک بیانیه مطبوعاتی. “ویزا از تعهد و مشارکت مداوم آنها در جوامع ما قدردانی می کند و مفتخر است که از طریق برنامه کمک هزینه ما از آنها حمایت کند. ما می خواهیم به ده زن کارآفرین منتخب تبریک بگوییم و مشتاقانه منتظریم که به آنها فرصتی برای ادامه رشد در این اوقات نامشخص از طریق کمک های مالی و مشاوره ای بدهیم. “

متصل:

یکی از دریافت کنندگان این کمک هزینه ، امی هال ، بنیانگذار محصولات Goldilocks مستقر در بریتیش کلمبیا در ویکتوریا ، که یک جایگزین کاملاً طبیعی و سازگار با محیط زیست برای بسته بندی های پلاستیکی تولید می کند ، به IT Business گفت که او از این کمک هزینه برای ایجاد نرم افزار شخصی سازی موجودی استفاده می کند شرکت بازرگانی او.

حتما بخوانید:
اسباب بازی {راه به|رویکرد|روش|گزینه|راه حل|استراتژی|تکنیک موفقیت

“کمک های مالی باعث تغییر در تجارت و جریان و سهولت تجارت ما خواهد شد. هال به IT گفت: “وقتی ما می خواستیم موجودی طرف تولید و همچنین موجودی محصول نهایی را به طور م planثر برنامه ریزی کنیم ، مشکلات لجستیکی زیادی وجود داشت و سپس از طریق تجارت الکترونیکی از طریق فروشگاه های Shopify از در خارج شدیم.” کسب و کار.

علاوه بر این ، از آنجا که محصولات Goldilocks دو فروشگاه آمریکایی و کانادایی دارند ، هال توضیح داد که آنها با مشکلات زیادی در رابطه با نرم افزار موجودی موجود در بازار روبرو هستند ، زیرا 90٪ آنها ارتباط خوبی با هر دو فروشگاه ندارند.

“در پایان ، ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین نرم افزار موجودی برای ما نرم افزاری است که می توانیم آن را سفارشی کنیم و بسازیم ، بنابراین این همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم و این باعث می شود زندگی کل تیم من خیلی راحت تر شود. از نظر مدیریت تولید و همچنین حمل و نقل و همه چیزهایی که با آن همراه است آسان تر است. “

هال گفت که آنها سالها در مورد اجرای نرم افزار سفارشی موجودی کالا امیدوار بوده اند و صحبت کرده اند ، اما آنها با فکر به عقب و جلو می روند زیرا این یک سرمایه گذاری کلان است و چیز ارزان نیست.

“با اعطای کمک هزینه ، ما قادر خواهیم بود تقریباً نیمی از هزینه های ساخت نرم افزار شخصی سازی موجودی را تأمین کنیم. برای ما بسیار عظیم است که قادر به انجام چنین کاری هستیم. “

حتما بخوانید:
عمل جراحی لیفت شقیقه

به گفته سارا استیل ، مدیر ارشد محصولات تجارت کوچک در ویزا کانادا ، زنان کارآفرین سابقه کمبود بودجه دارند و این همچنان یک مشکل اساسی است.

دریافت کنندگان امسال طیف گسترده ای از صنایع را شامل می شوند ، از منسوجات ، آموزش و غذا و نوشیدنی ، خدمات حرفه ای ، زیبایی و سلامتی ، هرکدام راه حل ها و محصولات ابتکاری را ارائه می دهند. نه دریافت کننده دیگر بورس شامل ON در تورنتو است CurlShoppe و Wink and Wave؛ همیلتون مستقر در سازمان ملل قهوه دیورند؛ برامپتون ، براساس ON او Newsworthy Media Inc است.؛ St. Genevieve ، مستقر در MB میزبان راه طولانی؛ وینیپگ ، بر اساس MB شرکت شیر ​​سازی؛ هالیفاکس ، براساس شورای ملی فروشگاه تره؛ ساسکاتون ، مستقر در SC غذاهای محلی؛ و ونکوور ، مستقر در بریتیش کلمبیا آمودا.

با تمدید برنامه کمک هزینه جهانی ویزا ، IFundWomen از 22 فوریه 2021 در کانادا آغاز به کار کرد و ویزا کانادا تا 12 مارس در همه بخش ها برنامه می پذیرد. این شرکت گفت بیش از 900 درخواست دریافت کرده است.

“ما همچنان به همکاری مستمر خود با ما بسیار افتخار می کنیم ویزا در سراسر جهان و همه چیزهایی که ما تاکنون از طریق برنامه She’s Next Grant موفق به دستیابی آنها شده ایم. ” “ویزا در اطراف گردش می کند و دائماً منابع مالی و تجاری متعلق به زنان در سراسر جهان را ارائه می دهد ، بنابراین مشارکت با آنها برای اجرای برنامه افتتاحیه کمک مالی بعدی او در کانادا چندان سودآور نیست. “


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید