ویزا با Metrolinx شریک می شود تا Tap to Pay را برای سواران ترانزیت در GTA بیاورد


شرکت خدمات مالی Visa اعلام کرده است که با مترولینکس همکاری می کند تا به مسافران ترانزیتی منطقه تورنتو بزرگ (GTA) امکان انتخاب پرداخت های بدون تماس با کارت اعتباری Visa یا دستگاه های دارای قابلیت پرداخت مانند تلفن هوشمند یا ساعت را بدهد. پرداخت‌های بدون تماس قبلاً فقط با کارت‌های PRESTO در دسترس بود.

Visa’s Tap to Pay دیروز در GO Transit، Brampton Transit، MiWay، Oakville Transit و در UP Express وارد شد. PRESTO می گوید آژانس های حمل و نقل بیشتری در آینده اضافه خواهند شد. Visa’s Tap to Pay فقط کرایه‌های استاندارد بزرگسالان را پرداخت می‌کند، و نه کرایه‌های تخفیف‌دار جوانان، سالمندان یا دانشجویان را که از طریق PRESTO در دسترس است.

با تکیه بر موفقیت همکاری ویزا با Translink در ونکوور در سال 2018، این مشارکت به دنبال بهبود تجربه سفرهای شهری سوارکاران با حذف نیاز به خرید یا بارگیری کارت جداگانه یا پرداخت پول نقد هنگام سوار شدن است. سواران به سادگی باید کارت اعتباری ویزا خود را بر روی هر دستگاه PRESTO هنگام سوار و پیاده شدن از حمل و نقل ضربه بزنند. علاوه بر این، سواران مکرر که کرایه‌های بزرگسالان را پرداخت می‌کنند، می‌توانند بر اساس تعداد سفرهایی که در یک ماه تقویمی انجام می‌دهند، 15 درصد تخفیف یا بیشتر دریافت کنند، اگر به طور مداوم از یک روش پرداخت (کارت اعتباری یا PRESTO) استفاده کنند.

طبق تحقیقاتی که توسط ویزا انجام شده است، بیش از 32 درصد از مسافران حمل و نقل عمومی به دلیل گزینه پرداخت بدون تماس وسوسه می شوند که از حمل و نقل عمومی استفاده کنند و 50 درصد از آنها راحتی را به عنوان مزیت اصلی ذکر می کنند.

حتما بخوانید:
تعمیر ماکروفر در منزل تعمیرات تخصصی ماکروفر در استان تهران

حمل و نقل برای بسیاری از افراد ضروری است و ما به اهمیت تجربه سواری تا حد امکان یکپارچه اعتقاد داریم. برایان واینر، معاون و رئیس بخش دیجیتال ویزا کانادا، گفت: اکنون، دارندگان کارت ویزا می‌توانند از راحتی ضربه زدن برای پرداخت در رفت و آمد خود لذت ببرند، همانطور که قبلاً با فنجان قهوه صبحگاهی خود انجام می‌دهند.

ویزا، از طریق تیم جهانی تحرک خود، ابزارهای دیجیتالی را به سیستم های حمل و نقل در سراسر جهان، از جمله بانکوک (تایلند)، فوکوکا (ژاپن)، لیون (فرانسه)، ازمیر (ترکیه) و مکزیکو سیتی (مکزیک) پشتیبانی و تحویل داده است.


منبع: night-sky.ir