وسایل منزل با فناوری در حال خلاقیت هستند


فروشگاه های لوازم خانگی در کانادا از این بیماری همه گیر برای ادغام خلاقانه فناوری در تجارت خود و رفع تقاضای گزینه های دیجیتالی استفاده کرده اند.

راجت خانا ، معاون فناوری اطلاعات در لوو کانادا و تیم وی طی سال گذشته تعداد زیادی ویژگی پیشرفته دیجیتال از سفارشات آنلاین گرفته تا ویژگی های فنی در فروشگاه را به کار برده اند.

وقتی همه گیر اتفاق افتاد ، فقط چند استان احساس کردند که سخت افزار مشاغل عمده را ذخیره می کند.

در انتاریو ، فروشگاه ها تعطیل بود و کسانی که علاقه مند به نگهداری خانه های خود و انجام پروژه های خانه بودند ، به صورت آنلاین جمع می شدند تا هر آنچه را که لازم داشتند خریداری کنند.

در چند ماه اول ، خانا متوجه نوسانات قابل توجهی در ترافیک آنلاین شد.

بازدید وب سایت به 200٪ افزایش یافت و با حجم دیجیتالی 400٪ به رشد خود ادامه داد.

سخت افزار خانگی نیز مانند Lowes نیاز به ایجاد تغییر و بهبود سیستم عامل های آنلاین خود در اسرع وقت داشت.

همچنین فروشگاه سخت افزار طی سال گذشته شاهد افزایش بازدید سایت بوده است.

به گفته کریس پارسونز ، مدیر تجارت الکترونیکی ، “بازدید از وب سایت ما در سال گذشته بیش از دو برابر شده است.”

برای پاسخگویی به تقاضای زیاد ، فروشگاه های خانگی باید فراتر از توانایی مصرف کنندگان در افزودن چیزهایی به سبد خرید مجازی باشند. توابع دیگری مانند برنامه ریزهای برداشت و تنظیمات محدود کردن نیز معرفی شده است.

خانا مشاهده کرد که در چند ماه اول افزایش چشمگیری در میزان رنگ خریداری شده مشاهده شده است. در نتیجه ، تیم فناوری اطلاعات تصمیم گرفت ویژگی ای را برای کمک به مشتریان راه اندازی کند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

“بسیاری از کانادایی ها در خانه می خواستند پروژه های DIY را انجام دهند ، و نقاشی یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید برای تأمین واقعی نیازهای خود انجام دهید. ما در هر سه وب سایت خود یک ابزار آنلاین انتخاب رنگ آنلاین مجازی را به صورت آنلاین معرفی کرده ایم. مشتریان در واقع می توانند از انتخاب رنگ به دیدن چگونگی شکل ظاهری اتاقشان بروند. “

https://www.youtube.com/watch؟v=sfcWRO-zvRM

مثال زدن

و این فقط شرکتهای بزرگ مانند لوو نیستند که روشهای منحصر به فردی را برای پیاده سازی فناوری در فروشگاههای بهبود منزل خود آغاز می کنند.

برنامه Digital Main Street کمک به مشاغل در دستیابی به چنین فرصت هایی بصورت آنلاین است.

این برنامه توانست به دیجیتال سازی تجارت خود کمک کند Liberty Home Design ، یک شرکت کوچک طراحی خانه.

طبق دیجیتال مین استریت ، برنامه وی به لیبرتی داخلی کمک کرده است تا وب سایت خود را با به روزرسانی سیستم های رزرو و مدیریت پروژه ، بهبود بخشد. وی همچنین مارک فروشگاه را به Liberty Home تغییر داد که به سه زیر برند Liberty Interior ، Liberty Collection و Liberty Marketplace تقسیم شد.

همکاری اخیر Shopify با Primer ، یک برنامه واقعیت افزوده که به مصرف کنندگان امکان می دهد قبل از انجام پروژه اثرات بهسازی خانه را آزمایش کنند ، فرصت های جدیدی را برای خریداران و فروشندگان باز کرده است.

انفجار فعالیت در مرکز تماس

در Hardware Home ، افزایش معاملات آنلاین منجر به کاهش فعالیت مرکز تماس نشد. در واقع ، 350 درصد افزایش یافته است.

طبق گفته خانا ، حجم های لو هشت برابر بیشتر از حد معمول افزایش یافته است. بیشتر ترافیک مرکز تماس از طرف مشتریانی است که س simpleالاتی ساده درباره پیشرفت سفارش و ردیابی می پرسند.

اینجاست که پاسخ صوتی تعاملی جدید Lowe تأثیرگذار است. این فرصت مشتریان را به سمت اطلاعات مورد نیاز فروشگاه برای کاهش بار مراکز تماس سوق می دهد.

پس از رسیدگی به حجم مراکز تماس ، تمرکز به قسمت جلوی وب سایت آنها تغییر یافت.

پارسونز می گوید Home Hardware وب سایت خود را مجدداً طراحی کرده و الگوریتم های جستجو را بهبود بخشیده است تا مشتریان بتوانند به راحتی در سایت گشت بزنند.

این فروشگاه همچنین بسترهایی را برای سهولت در ردیابی ، پردازش و اجرای سفارشات تجارت الکترونیکی توسط فروشندگان راه اندازی كرد.

“این پلت فرم طراحی واکنشی را ارائه می دهد که تحقق سفارشات را ساده می کند و مطالبات را تسهیل می کند. همچنین به نمایندگی ها این فرصت را می دهد تا سفارشات خود را از فروشگاه یا یکی از مراکز توزیع خانه انجام دهند. این پلت فرم به کاربران اجازه می دهد تا از طریق هر دستگاهی – موبایل ، دسک تاپ یا تبلت به آن دسترسی پیدا کنند. “

تمرکز بر روی دستگاه های تلفن همراه

به گفته خانا ، در Lowe’s یکی از مهمترین و مهمترین پیشرفتهای تکنولوژیکی ، دستگاههای موبایل قابل حمل است.

این فروشگاه برای کمک به تولید تلفن های موبایل مشابه تلفن های هوشمند معمولی با یک شرکت فناوری به نام Zebra همکاری کرده است.

تلفن های دستی گورخر. منبع: Lowe’s

از طریق برنامه های دستگاهی ، تلفن ها به کارمندان Lowe کمک می کنند تا موجودی کالا را بررسی کنند ، در دسترس بودن محصول را در مکان های مختلف بررسی کنند و به کارگران اجازه می دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا از طریق سیستم PA.

دستگاه ها همچنین به “خطوط حفاری” کمک می کنند.

“بعضی اوقات صف های طولانی داریم ، مگر نه؟” هانا گفت: “آنها (کارمندان) می توانند از این وسایل برای آنچه ما خط وقف می نامیم استفاده کنند ، در واقع می توانند از قبل سراغ افرادی که در صف می ایستند ، بروند.

پایداری نیز مهم است

یکی دیگر از ویژگی های جدید فروشگاه های Lowe قفسه های قفسه الکترونیکی (ESL) برای لوازم خانگی است.

برچسب های الکترونیکی برای قفسه ها
برچسب های الکترونیکی برای قفسه ها. منبع: Lowe’s

به دلیل متغیر بودن قیمت ، برچسب های کاغذی اسراف و نگهداری آنها دشوار است

Lowe ESL را برای روشی پایدار و کارآمدتر جهت برچسب گذاری محصولات و ایجاد نام لازم یا تغییرات قیمت نصب می کند.

به گفته Khanna ESL ، آنها همچنین باتری های طولانی مدت دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند ، زیرا می توانند از 9 تا 10 سال دوام بیاورند.

وی گفت: “جنبه آب و هوایی این موضوع باعث افتخار است.”

خانا همچنین معتقد است که این به کارمندان اجازه می دهد تا به جای صرف وقت ارزشمند برای چاپ برچسب های جدید ، بیشتر روی خدمات مشتری متمرکز شوند ، مخصوصاً در طی یک بیماری همه گیر.

فناوری اغلب می تواند حضور انسان را از بین ببرد ، اما لازم به یادآوری است که اجرای چنین عملکردهایی نتیجه تأثیر استعداد پر رونق فناوری است.

دنی والنتینو ، مدیر تجارت الکترونیکی در خانه سخت افزار ، گفت که فروشگاه در استخدام استعدادهای دیجیتال بیشتر تمرکز دارد و خانا توضیح داد که آنها باید کارشناسان IT را به استعداد خود اضافه کنند تا به سرعت دیجیتالی شدن فروشگاه را ردیابی کنند.

با کم شدن موارد و بازگشت زندگی به نوعی عادی ، تحول دیجیتال در جایی که هست متوقف نمی شود.

خانا آینده بسیار خوبی برای فناوری در Lowe’s می بیند و در حال حاضر ایده هایی برای گسترش دیجیتال دارد. با توجه به قیمت های غیر قابل پیش بینی چوب ، Lowe’s ESL را به بخش چوب خود اضافه می کند.

وی همچنین قصد دارد برنامه های تلفن همراه را برای گسترش استفاده از آنها اضافه کند و همچنین قفسه های حمل و نقل را به فروشگاه های بیشتری در سراسر کشور اضافه کند.

کابینتهای بالابر و ESL برای الوار
کابینتهای بالابر و ESL برای الوار. منبع: Lowe’s


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید