هیئت راهبردی مدیر اطلاعات یک قول پایدار فناوری اطلاعات را راه اندازی کرده است


بر اساس گزارش The Shift Project ، مستقر در پاریس ، فرانسه ، مرکز انتقال کربن ، استفاده از اینترنت و فناوری های فناوری در حال حاضر گازهای گلخانه ای بیشتری نسبت به صنعت هوانوردی ایجاد می کند و هشت درصد از انتشار گازهای گلخانه ای را به خود اختصاص می دهد. 2025.

برای اولین بار در آمریکای شمالی ، گروهی از بزرگترین سازمان های بخش دولتی و خصوصی کانادا ، از جمله Accenture ، ATCO ، Bell ، Canadian Blood Services ، Micro Focus ، Microsoft Canada و Oracle ، متعهد شده اند که تأثیرات زیست محیطی عملیات فناوری اطلاعات خود را محدود کنند. با امضای وعده فناوری اطلاعات پایدار

امضاکنندگان همه اعضای شورای استراتژی غیرانتفاعی CIO هستند که شرکت های پیشرو کانادایی و سازمان های بخش دولتی را برای مقابله با چالش های ناشی از اقتصاد دیجیتال گرد هم می آورد. این مجوز توسط شورای استاندارد کانادا تأیید شده است و استانداردهایی را توسعه می دهد که از اقتصاد مبتنی بر داده پشتیبانی می کند.

کتی گیبسون ، نایب رئیس استراتژی و مشارکت در شورای استراتژی CIO ، غیرانتفاعی می گوید: “تعداد کمی از ما از انتشار کربن ناشی از مراکز داده و شبکه هایی که تلفن های هوشمند و لپ تاپ های ما روی آن کار می کنند آگاه هستیم.” “اما تقاضای انرژی از فناوری های دیجیتال به دلیل رشد کار از راه دور ، خدمات جاری و استفاده گسترده از هوش مصنوعی تشنه داده ، شش برابر سریعتر از بقیه اقتصاد رشد می کند. همانطور که هیئت بین دولتی درباره تغییرات آب و هوا در هفته گذشته روشن شد ، بحران آب و هوا یک “رمز قرمز برای بشریت” است. فعالیت انتشار گازهای گلخانه ای به سرعت در حال اتمام است و سازمان های پیشرو در بخش دولتی و خصوصی کانادا در حال افزایش هستند. “

حتما بخوانید:
10 برترین توییت‌های تمام دوران درباره لباس بچگانه

جیم لاو ، مدیر اطلاعات و مدیر ارشد اطلاعات در IT World Canada ، افزود: “همه ما باید نه تنها مسئولیت ردپای کربن شخصی خود بلکه مسئولیت ردپای کربن خود را نیز بر عهده بگیریم. ما نمی توانیم آن را به سادگی به عنوان مسئولیت شخص دیگری منتقل کنیم یا منتظر تصمیم دیگری باشیم. به راحتی می توان گفت “پول اینجا متوقف می شود”. شاید آنچه واقعاً باید بگوییم این باشد که “تصمیم از اینجا شروع می شود”. این پاسخگویی واقعی است. من مفتخرم که در کنار سایر مدیران فنی در شورای راهبردی CIO ، که برای مشارکت در تصمیم گیری تلاش می کنند ، ایستاده ام. ”

شرط

برای حل مشکلات ، امضا کنندگان متعهد شدند:

  • به عنوان مثال: بهینه سازی سیستم های خود برای کاهش حجم پردازش داده ها ، اقدامات لازم را برای رسیدگی به انتشارات ناشی از عملیات فناوری اطلاعات خود انجام دهید. در صورت امکان از خدمات ابری استفاده کنید. و افزایش عمر دستگاه ها با ارتقاء دارایی های موجود به جای خرید جایگزین.
  • اهداف آلاینده های پایدار برای عملیات فناوری اطلاعات خود تعیین کرده و پیشرفت آنها را علنی اعلام کنید.
  • استانداردهای دقیق پایداری را برای تامین کنندگان در حین حمایت از صنعت فناوری پاک کانادا تعیین کنید.
  • اتخاذ شیوه های فناوری اطلاعات پایدار را تشویق کنید و به مناطقی بپردازید که استانداردهای ملی فناوری اطلاعات پایدار می تواند به آنها کمک کند.

این تعهدات همچنین بسیاری از وعده های موجود امضاکنندگان برای خنثی شدن کربن را تقویت می کند.

جان وایگلت ، مسئول فناوری ملی ، مایکروسافت کانادا می گوید: “ما مفتخریم که مایکروسافت کانادا را به شورای فناوری اطلاعات پایدار شورای استراتژی CIO اضافه کرده و بر رهبری مستمر خود در زمینه کاهش انتشارات در این بخش افزوده ایم.” “سال گذشته ، مایکروسافت متعهد شد که تا سال 2030 کربن منفی داشته باشد و تا سال 2050 تمام کربنی را که شرکت از بدو تأسیس در 1975 منتشر کرده است از محیط خارج کند. ما برای دستیابی به این هدف به کار خود ادامه می دهیم و تلاش می کنیم تا به مشتریان خود کمک کنیم. برای دستیابی به اهداف پایداری خود با ما “

حتما بخوانید:
قیمت و خرید فرش ماشینی 1200 شانه - ملکشاه

نیل کره ، فناوری سایبری در Micro Focus ، یکی دیگر از امضاکنندگان را اضافه کنید: “اهمیت همه ما برای اقدام برای حفاظت از محیط زیست هرگز بیشتر نبوده است ، به همین دلیل است که Micro Focus مفتخر است که وعده فناوری اطلاعات پایدار را با همکاران خود امضا می کند. .. ما متعهد هستیم که تأثیرات خود را بر محیط زیست کاهش دهیم و به مشتریان و شرکای خود کمک کنیم تا با رد پای کربن خود کنار بیایند و استراتژی های فناوری اطلاعات دوستدار کربن را اتخاذ کنند. از طریق این وعده ، کار شورای استراتژی CIO و تلاش های جمعی ما ، با هم می توانیم در دستیابی به آینده ای بهتر و پایدارتر برای همه نقش ایفا کنیم. ”

برای لیست کامل شرکت هایی که به وعده فناوری اطلاعات پایدار پیوسته اند و وعده را به طور کامل بخوانید ، از ciostrategycouncil.com/sustainable دیدن کنید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید