همه چیز درباره ریلز اینستاگرام که باید بدانید! شرکت تولید محتوا دنیپر

اکنون می‌دانید هر ویدیو را در چه حالتی پست نمایید و خیالتان از درستی کلیه چیز ریلکس باشد. مثل IGTV، شما می‌توانید ملاحظه کنید چه کسی یک ریلز را لایک زده یا این که به جهت آن کامنت گذشته است؛ تعداد دفعاتی که یک ریلز دیده شده‌اند هم قابل مشاهده است. ولی همین قابلیت را ندارید که مثل استوری‌های اینستاگرام نام کاربرانی را ملاحظه کنید که ریلز را بازدید کرده‌اند. پس از محدود شدن تیک تاک که یک اپلیکیشن مضاعف دوستداشتنی و دوست‌داشتنی برای دیدن کلیپ‌های چالشی، خنده‌دار و کوتاه بود اینستاگرام این زمان را از دست نداد و آن را به‌عنوان یکی از قابلیت‌های خویش افزود. اعتنا نمایید که به جهت فعال کردن ریلز اینستاگرام حیاتی استفاده از فیلترشکن بدون واضح بودن فیلترشکن وارد اکانت خویش نشوید و پس از فعال شدن ریلز اینستاگرام نیز سوای روشن بودن فیلترشکن به اینستاگرام نروید. تا زمانی که شما از فیلترشکن به کار گیری کنید ریلز برای شما فعال خواهد بود.
به کلمه دیگر تخفیف گذاشتن و یا این که ترغیب کردن اشخاص به جهت خرید از تارنما شما موردها قابل توجهی هستند. اما تکرار مداوم آن ها میزان مرغوب بودن مارک شما را زیر سوال می‌برد و گهگاه خسته کننده است. از این رو دارای تولید محتواهای با ارزش دید عموم افراد را نسبت به مارک خویش تغییر تحول دهید.
هر گاه امکانی تازه به اینستاگرام بیش تر می‌شود، سؤالات زیادی را هم به همراه خواهد داشت. یکی از سؤالاتی که همیشه وجود داراست همین میباشد که اصلاً می بایست از همین امکانات به کارگیری نماییم یا این که خیر! خوب در پاسخ باید بگوییم که هیچ اجباری برای استفاده از امکانات اینستاگرام وجود ندارد.
لازم به ذکر میباشد که این امکان تماما داخل اپ اینستاگرام بوده و اپلیکیشن جداگانه ندارد. پیش از این فعالسازی ریلز در اندروید ممکن کمبود و می بایست از برنامه های جانبی استفاده میشد. اما در درحال حاضر حاضر به راحتی می قدرت در تلفن همراه های اندروید ریلز فعال کرد. برای فعالسازی ریلز اینستاگرام در اندروید به نوشته مراجعه کنید. در همین ویدئو می توانید مراحل ساخت و فعال سازی ریلز اینستاگرام را بازدید کنید. در ادامه به طریق افزودن صدا، متن، جلوه ‌های ویژه و برچسب ‌ها به ریلز اینستاگرام می پردازیم.
بک بلاگر است که همواره ریلزهای طرفداران خود را در استوری بازنشر می‌کند. از پرسنل پررنگ خویش قدردانی نمایید و آن را در ریلز اینستاگرام اکران دهید. همانطور که می‌بینید در هر حوزه‌ای که باشید می‌توانید 10ها تکنیک در قالب ریلز منتشر کنید. فراموش نکنید برای این‌که الگوریتم اینستاگرام مورد قضیه فعالیت شما را متوجه شود و آن را به مخاطبین درستی نشان دهد از متن، کپشن‌ و هشتگ‌ مطلوب به کارگیری کنید. تدریس باید یکی از از ستون‌های حیاتی راهکار بازاریابی شما باشد.
به طور ساده می‌توان گفت ریلز اینستاگرام راهی به جهت ایجاد محتوای ویدئویی درگیر کننده و جذاب است. این خصوصیت ویدیو در ایالات متحده و ۵۰ کشور دیگر در دسترس است. متاسفانه در هم اکنون حاضر دسترسی آن در کشور ایران محدود بوده و در حالا حاضر تنها با استعمال از فیلترشکن و بر روی گوشی‌های آیفون قابلیت پذیر می‌باشد.
عمومی
نام کاربری و پسورد خویش را وارد کنید تا مجددا وارد اکانت اینستاگرام خویش شوید. در اخیر گزینه Download & Install را گزینش کنید تا گوشی آیفون آپدیت شود. صرفا عیب این اپلیکیشن این هست که تبلیغات متعددی اکران می‌دهد. در واقع، به کار گیری هم زمان از این دو امکان می باشد که سبب میگردند کسب و فعالیت خود را به نحو احسن بسط دهید. تعداد دفعاتی می باشد که Reels شما به اشتراک گذارده شده و پخش شده است.

تفاوت ریلز (Reels) کلیدی استوری اینستاگرام چیست؟

در ورقه ای که برای تان نمایش دیتا می شود بر روی مورد ی Add to Chrome کلیک کنید تا اکستنشن بر روی کروم شما کارگزاری شود. بله، ابزار ارائه شده در همین تدریس به طور کامل بدون‌پول می باشد و می توانید تا بی نهایت ویدیوها را دانلود کنید. اینستاگرام همین امکان را به مرور به حساب‌های کاربری متعدد می‌آورد. گروه ای از فیلترها در زیر ورقه شما در دسترس خواهد بود. همین که پرسشِ چگونه استوری اینستاگرام بسازیم ذهنِ شما را مشغول کرده است، یعنی در اوجِ معصومیت و نو کاری…

  • برای این کار، شما می توانید اصلی خرید کردن بازدید پست، ویو ریلز خود را ارتقا دهید.
  • اینستاگرام دقت ویژه‌ای به ویدیوهای کوتاه کاربران دارااست و قابلیت نمایش آنها برای دیگر افراد بیشتر از پست‌های ساده یا IGTV خواهد بود.
  • در اواخر دورۀ سر کردگی جمهوری دونالد ترامپ، او اعلام کرد که به کار گیری از تیک تاک ممنوع است.
  • شباهت استوری و ریلز در اینستاگرام، در جذابیت و سرگرمی بودن آنان است.
حتما بخوانید:
Telus از CRTC برای اضافه کردن هزینه اضافی به پرداخت‌های کارت اعتباری درخواست می‌کند

شما می‌توانید از دربین آرشیوهای موجود، افکت صدایی را به ویدئو اضافه کنید یا از حافظه‌ی دستگاه، فولدر صوتی مدنظرتان را گزینش کنید. در صورتی که ضبط پیش از محدودیت 15 ثانیه‌ای متوقف شود، این آیتم را دارید که کلیپ‌های جدیدی را پس از کلیپ قبلی اضافه کنید. ریلز خود را در برگه Explore ارسال کنید، حیاتی همین کار هر عضو اینستاگرام می‌تواند آن را به راحتی ببیند.
این ویدئوها به مخاطبین این قابلیت و امکان را ارائه می کنند تا یک فرآیند تام را فقط در ۶۰ ثانیه بازدید کنند. هزینه جذب فالوور و تبدیل آن ها به خرید کننده نظیر یک بالن مالامال شده از گاز هلیوم در اکنون بالا رفتن است. ریلزهای اینستاگرام همانند تیری حاذق میباشند که این بادکنک‌ها را می‌ترکاند و سبب ساز سقوط هزینه‌های Insta Downloader without login بازاریابی شما می‌شود. درحال حاضر به شما ۱۴ ایده خلاقانه و منحصر به فرد را برای ساختن ریلزهای اینستاگرامی دیدنی معرفی می‌کنیم. محتواهایی تولید نمایید که یک عنصر سرگرم‌کننده در آنها وجود دارااست تا نه‌تنها مخاطبان بیشتری تا انتهای ویدیو را مشاهده نمایند بلکه محتوایتان بخش اعظم از مدام پخش شود.
در ادامه به طرز به کارگیری از ریلز در اینستا گرام و نکات مرتبط اساسی آن خوا‌هیم پرداخت. همان‌طور که در قسمت‌های قبل اشاره کردیم قابلیت ریلز اینستاگرام یکی از بهترین روش‌های می باشد که به فروشگاه‌های اینترنتی یاری می‌نماید تا راحت‌تر وارد اکسپلور شوند و از همین نحوه نرخ تعامل خود را زیاد بالا ببرند. ولی نحوه فعال نمودن reels اینستاگرام به‌سادگی نمیباشد و مانند سایر ویژگی‌های اینستاگرام به جهت کاربران ایرانی اساسی یک به‌روزرسانی معمولی فعال نمی‌شود.

افزایش سیو Reels اینستاگرام

لازم نیست داستان‌های خود را تنها به یک کلیپ ویدیو ریلز محدود کنید. خوبتر می باشد معرفی کسب‌وکار خود را در بیش از ۳ یا این که ۴ ریلز معرفی کنید. محتواهای واقعی و اعتبار منجر می‌گردد مخاطبین شما احساس نمایند عضوی از دوستان خوب و نزدیکان شما هستند. به عنوان نمونه کارایی نمایید یک ویدئوی “اینستاگرام در علیه واقعیت” و یا این که یک تایم لپس معمولی از فعالیت‌هایی که غالبا به اشتراک نمی‌گذارید، در ریلز منتشر کنید.

تماشای ریلز اینستاگرام

البته همین تعداد ممکن است بیشتر از تعداد اعضا به‌دست‌آمده باشد؛ زیرا بعضی از اعضا ممکن می باشد بیش از یک بار Reel شما را بازدید کنند. Reels یکسری ابزار خلاقانه از جمله فیلترها، قابلیت در دست گرفتن نمودن شتاب ویدیو و گزینه‌ای به جهت تنظیم نمودن ویدیوها به شما می‌دهد. کلیدی افزودن متن به ریلز خویش می‌توانید مخاطبان را بخش اعظم سرگرم نمایید و ریلز خویش را جذاب‌تر کنید. دوربین استوری اینستاگرام را گشوده کنید و بر روی علامت Reels کلیک کنید. شبیه استوری ها به جهت تهیه ریلز، گوشی خود را همواره به رخ عمودی قرار دهید.

انتشار ریلزها در اینستاگرام

از آن ها بخواهید تا در ویدیوهای کوتاهی از محصولات یا این که سرویس ها شما استفاده کنند. اگر مشتریان برای شما عکس ارسال می‌کنند، آنان را در یک ریلز به صورت اسلاید شو به اشتراک بگذارید. اگر صاحب و مالک یک کسب‌وکار ریز هستید، ریلزهای اینستاگرام بهترین راه و روش برای تعریف و تمجید نمودن قصه شما است. اصلی اندکی برنامه‌ریزی یک ریلز برای معرفی کسب‌وکار خود بسازید. در آن قصه به وجود آمدن کسب‌وکار خویش را به جهت مخاطبین خود تمجید کنید.
لازم به ذکر میباشد که ایجاد محتوا در ریلز اینستاگرام می‌تواند یاری شایانی در زمینه پیشرفت برند و کسب‌وکار شما کند. امکان ریلز اینستاگرام در سال 2020 و در راستای رقابت حیاتی اپلیکیشن پرطرفدار تیک تاک به همین پلتفرم بیش تر شد و در درحال حاضر حاضر به یکی از جذاب ترین قابلیت و امکان های اینستاگرام تبدیل شده است. ریلز اینستاگرام، مثل پست های دیگر می تواند وارد اکسپلور شود ولی استوری شما وارد اکسپلور نمی شود و تنها از طریق پروفایل خودتان قابل بازدید است. اهمیت خرید کردن لایک اینستاگرام، می توانید تعداد لایک های ریلز خویش را افزایش بدهید تا ریلز شما به اکسپلور برود. در این نوشتار سعی کرده ایم بهترین طرز دانلود ریلز اینستاگرام را به شما مخاطبین عزیز معرفی کنیم. شما می توانید به راحتی از طرز ذکر شده استفاده نمایید و فقط حساس چندین کلیک همگی Reels های محبوب خویش را دانلود کنید.
در همین مقاله به اهمیت ریلز در اینستاگرام و تفاوت ریلز کلیدی استوری و تفاوت ریلز اینستاگرام حساس تیک تاک و فعال سازی ریلز در اینستاگرام پرداختیم. درصورتیکه به دست آوردن و کاری در اینستاگرام دارید از فعال سازی ریلز اینستاگرام غافل نشوید و به جهت ایجاد ریلز دیدنی در اینستاگرام از افکت ها و طرح بندی و یا این که موزیک به کارگیری کنید. یکی دیگر از کارهایی که میتوانید انجام بدهید تا ریلز اینستاگرام برای شما فعال شود خروج از حساب کاربری و ورود مجدد به آن است. همین نحوه یک عدد از سهل وآسان ترین کارهایی میباشد که میتوانید برای فعال سازی ریلز اینستاگرام انجام دهید.
ریلز ابزارهای گوناگون ویرایش نظیر در دست گرفتن شتاب و طریق قرارگیری ترتیب ویدیوها را در اختیار اعضا قرار می دهد و می قدرت آن را در اکسپلور و استوری به اشتراک گذاشت. ریلز اینستاگرام را می توانید در گزیده از پروفایلتان نیز تماشا کنید. ریلز اینستاگرام یک امکان بهینه به جهت جلب توجه افراد و انتقال پرسرعت پیام است. پس محتوای آموزشی را به رخ سریع به وسیله ویدئوهای ریلز منتقل کنید.
وارد اکستنشن inssist گردید و دارای داده ها پیج اینستاگرام خویش لاگین کنید. به جهت به دست آوردن تدریس مجانی اینستاگرام می توانید به لینک ضمیمه شده مراجعه فرمایید و اصلی صفر تا صد آموزش اینستاگرام آشنا شوید. هنگامی که می بایست ریلزهای خویش را برای بهترین دسترسی و تعامل پست کنید. سوای اطلاعنسبت به آنچه که مد روز است، در یافتن سبکی که برای مارک شما مطلوب باشد مشکل پیدا خواهید کرد. حال که می دانید تجزیه و تحلیل ریلز خود را کجا پیدا کنید و چرا می بایست عملکرد ریلز را دنبال کنید، دوران آن رسیده که تمامی این یافته ها را به عمل بگیرید.

حتما بخوانید:
نقد و بررسی بهترین تلویزیون‌های ایرانی از لحاظ کیفیت تصویر

برای کاوش بنویسید و سوییچ enter را بزنید

برای مشاهده دیتاها آماری فقط به جهت ریلز، در صفحه نمای کلی Insights به Reels بروید و بر روی نشانه گر سمت راست در کنار تعداد ریلز خود ضربه بزنید. در اینجا، می‌توانید کل معیارهای کارایی ریلز خود را در یک مکان ببینید. همانطور که در مطالب بالا گفتیم ریلز اینستاگرام مثل پست ها قابلیت کامنت گذاری دارد. پس زمان به کارگیری از ریلز دقت نمایید که هشتگ های پربازدید را فراموش نکنید چون سبب میشود که ریلز شما در اکسپلورر قرار گیرد و سبب چشم شدن و بازدید چند برابر پست شما می شود.
جدای از این که اینستاگرام یک آیتم حساس نام REELS در بخش هشتگ‌ها ساخت کرده که اعضا بتوانند در آن صرفا این محتواها را تماشا کنند. به طور کلی در هشتگ‌ها نیز به این نوع ویدیوها حیاتی متعددی داده و آن‌ها را عمده در مقابل دید کاربران قرار می‌دهد. اما به طور کلی وقتی شما یک ریلز منتشر کنید، همین محتوا نسبت به محتوای دیگر کسانی که مخاطبان شما دنبال‌شان کرده‌اند، حق تقدم بیشتری دارد.
اگر قصد خرید کردن فالوور دارین توصیه فالونیک به کارگیری از سرویس “فالوور اهل ایران واقعی / پکیج طلایی” می باشد. چنانچه به دنبال حذف اکانت اینستاگرامی خویش می‌باشید مقاله دیلیت اکانت اینستاگرام را مطالعه کنید. روزگار هر استوری 15 ثانیه است اما ریلز تا 90 ثانیه هم طول میکشد. استوری 24 ساعت سناریو داده می شود ولی ریلز را می توانید سیو کنید. کلیه دستمزد این وب وب سایت متعلق به کمپانی نرم افزاری بهین مبتکران ایده است. در فریم گزینه دعوا متن Open in Inssist به دیده می خورد؛ بر روی آن کلیک کنید. اکنون، چنانچه می خواهید یک ویدیو ریلز ضبط کنید، وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و آن گاه نماد به علاوه را از گوشه سمت چپ ورقه گزینش کنید. برای همین که بتوانید از امکان ریلز اینستاگرام به کارگیری کنید، باید اپلیکیشن اینستاگرام را در تلفن همراه خود به پایانی نسخه، آپدیت کرده باشید. در همین اپلیکیشن ها، شما قابلیت و امکان دانلود و ذخیره ویدیو های ریلز اینستاگرام را در موبایل خود خواهید داشت. اما اپلیکیشن هایی هستند که به صورت جداازهم تولید شده اند و برای تولید یا این که مشاهده ویدیو های ریلز اینستاگرام آیتم استفاده قرار می گیرند. بعد از آن از توضیح این که ریلز چیست ، رسیدیم به روش تولید به گزارش همین سایت؛ برای اینکار یا این که همان صحیح کردن ریلز اینستاگرام، ۵ گام معمولی را باید طی کنیم. صرفا به همین نکته اشاره نکردید که حساس افزونه inssist تنها میشه تا سه بار ریلز منتشر کرد (پاک نمودن ریلزهای قبلی جواب نمیده)، و بعد از آن از اون نیاز داره که اشتراک دلاری اون رو بخرید! که واسه ما ایرانیا اهمیت این قیمت دلار و تحریم سایت‌های پرداخت تقریبا ناممکنه. دوران ریلز در تیک تاک 15 ثانیه می باشد اما فعال ریلز اینستاگرام می‌تواند تا 60 ثانیه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید