هشتگ Trending Nov.2 – درمانگاه هالیفاکس اتاق عمل هیبریدی جدید دریافت می کند. ماسک هیئت مدیره توییتر را منحل کرد. حمله لیزری خودروهای خودران را کور می کند


بیمارستان هالیفاکس یک اتاق عمل هیبریدی جدید دریافت می کند، ماسک هیئت مدیره توییتر را منحل می کند، حمله لیزری خودروهای خودران را کور می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. چهارشنبه 2 نوامبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

بیمارستان هالیفاکس در نوا اسکوشیا اتاق عمل هیبریدی جدیدی با تجهیزات تصویربرداری تشخیصی پیشرفته افتتاح کرده است. این امر به بیمارانی که تحت عمل جراحی قلب یا عروق قرار دارند، این امکان را می‌دهد تا در صورت بروز عوارض، آزمایش‌های تشخیصی را در همان اتاق انجام دهند، به‌جای اینکه مجبور باشند به محل قرارگیری تجهیزات تشخیصی منتقل شوند. به گفته دولت نوا اسکوشیا، تجهیزات جدید گزینه ایمن تری برای بیماران است و همچنین تصاویر بهتری از آنچه جراحان انجام می دهند ارائه می دهد. بنیاد QEII 4 میلیون دلار برای خرید این تجهیزات جمع آوری کرد.

منبع: اخبار جهانی

ایلان ماسک هیئت مدیره توییتر را منحل کرد. این آخرین برنامه ماسک برای اصلاحات است، زیرا او همچنان به تقویت کنترل خود بر پلت فرم رسانه های اجتماعی ادامه می دهد. اصلاحات برنامه ریزی شده او شامل بررسی نحوه تأیید حساب های کاربران توسط توییتر و همچنین کاهش قابل توجه مشاغل است. مدیران ارشد در حال حاضر اخراج شده اند، در حالی که او متحدان برجسته خود را به شرکت آورده است. به گزارش واشنگتن پست، دور اول کاهش مشاغل که می تواند 25 درصد از کارکنان این شرکت را تحت تاثیر قرار دهد، در دست بحث است.

حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

منبع: بی بی سی

یک تحقیق مشترک بین دانشگاه های ایالات متحده و ژاپن آسیب پذیری را در خودروهای خودران کشف کرد که عابران پیاده در حال حرکت و سایر موانع را پنهان می کند. لیدار، یک دستگاه رادار مانند که مانند چشم خودروهای خودران عمل می کند، می تواند توسط لیزرهای زمان بندی شده ماهرانه کور شود، به اندازه ای بزرگ که عابران پیاده و موانع را پنهان کند. داده های حذف شده ماشین را فریب می دهد تا فکر کند جاده برای حرکت امن است و از این رو هر چیزی را که در نقطه کور ماشین است به خطر می اندازد.

منبع: TechXplorer

اینستاگرام می گوید باگ نرم افزاری را که روز دوشنبه هزاران کاربر را تحت تاثیر قرار داده بود، برطرف کرده است. این اشکال باعث شد هزاران کاربر به مدت هشت ساعت به حساب های خود دسترسی نداشته باشند، در حالی که حساب های دیگران به حالت تعلیق درآمده و فالوورها از بین رفته اند. اینستاگرام هیچ توضیحی برای این قطعی ارائه نکرده است. بنابراین مشخص نیست که آیا این یک مشکل داخلی است یا اینکه آیا این پلتفرم هک شده است.

منبع: CBC

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
پایگاه اطلاع رسانی عصر خودرو - خودرو ساینا را بشناسید


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید