هشتگ پرطرفدار 9 آگوست – بازی‌های نتفلیکس همچنان محبوب نیستند. صنعت بازی های ویدیویی پس از همه گیری رنج می برد. برنامه بازسازی شده جدید eBay


بازی‌های نتفلیکس چندان محبوب نیستند، صنعت بازی‌های ویدیویی پس از همه‌گیری اسلایدها منتشر می‌شود و برنامه بازسازی‌شده جدید eBay برای فروشندگان سردرد ایجاد می‌کند.

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. سه شنبه 18 مرداد است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

نتفلیکس در تلاش برای تنوع بخشیدن به جریان درآمد خود، سال گذشته مجموعه ای از بازی های موبایل را برای مشترکین خود راه اندازی کرد. فهرست شامل 24 بازی است که 26 بازی دیگر در راه است. اما همانطور که یک مطالعه جدید نشان داد، کمتر از یک درصد از مشترکان آن در واقع آنها را بازی می کنند. اگرچه آنها 1.7 میلیون نفر را درگیر کرده اند و بیش از 23 میلیون بار دانلود شده اند، اما در مقایسه با تعداد مشترکین نتفلیکس در سال 2021، این یک افت قیمت است. این شرکت در سال 2022 با یک مشکل مالی مواجه شد و تقریباً یک میلیون مشترک را بین آوریل تا ژوئن از دست داد که بزرگترین کاهش آن در یک سه ماهه است. با این اوصاف، نتفلیکس انتظار دارد تعداد کاربران خود در سه ماهه سوم رشد کند.

اکنون که فاصله گذاری اجتماعی تا حد زیادی پشت سر ماست، مردم برای حفظ ارتباط به فضای باز باز می گردند. این به نوبه خود صنعت بازی های ویدیویی را که در اوج شیوع همه گیر از رونق گسترده ای برخوردار بود، سقوط کرده است. گزارش‌های مالی سه‌ماهه دوم غول‌های بازی‌های ویدیویی مانند مایکروسافت، سونی و نینتندو همگی افت شدیدی را از اوج خود نشان می‌دهند. بر اساس تحقیقات NDP، آمریکایی ها در سه ماهه دوم سال 2022 12.4 میلیارد دلار برای بازی های ویدیویی هزینه کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد کاهش داشته است. نه تنها محدودیت های اجتماعی ناشی از کاهش کاهش یافته است، بلکه کمبود مداوم نیمه هادی ها نیز رشد صنعت بازی های ویدیویی را کاهش می دهد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند 10 سپتامبر - قانون آلمان برای اینفلوئنسرها در اینستاگرام ؛ دستگیری برای استخراج بیت کوین ؛ انجمن ها در توییتر

تمایز جدید eBay بین “Refurbished” و “استفاده شده” باعث ایجاد سردرد در بین فروشندگان در پلت فرم آن شده است. در اوایل سال جاری، پلتفرم تجارت الکترونیک یک برنامه بازسازی شده جدید را آغاز کرد تا بهتر تعریف کند چه محصولاتی را می توان مرمت شده در نظر گرفت. اگرچه این یک سیاست مثبت برای مصرف کنندگان به نظر می رسد، اما گزارش KnowTechnie ادعا می کند که این برنامه برچسب “Refurbished” را فقط به فروشندگان تایید شده توسط eBay محدود می کند. برای واجد شرایط بودن، فروشندگان باید یک توافقنامه عدم افشا را امضا کنند که هم غرفه های بازسازی شده و هم فرآیند صلاحیت را پوشش دهد. فروشندگان به NDA ملزم هستند حتی اگر شکست بخورند. این آنها را مجبور می کند که تمام اقلام غیر جدید را به عنوان “استفاده شده” بفروشند، و آنها را در برابر رقبای واجد شرایط خود در معرض ضرر قرار می دهد.

FCC به اتفاق آرا به آغاز کاوش تولید در فضا رای داده است. طبق اعلامیه تحقیق خود، کمیسیون می‌خواهد سوخت‌گیری، بازرسی و تعمیرات ماهواره در پرواز را توسعه دهد. اما قبل از شروع تحقیق در مورد کارخانه‌های فضایی، می‌خواهد بر یک مانع بزرگ غلبه کند: زباله‌های فضایی. جسیکا روزنورسل، رئیس FCC خاطرنشان کرد که هزاران تن زباله در فضا وجود دارد که این طرح را تهدید می کند. از آنجایی که آنها با سرعت بسیار بالا حرکت می کنند، حتی کوچکترین زباله ها نیز می توانند آسیب عمده ای به تجهیزات وارد کنند. ناسا گفته است که اجسامی به کوچکی مشخصات رنگ نیروی کافی برای آسیب رساندن به پنجره‌های شاتل فضایی دارند.

حتما بخوانید:
Sage حقوق و دستمزد Sage را برای مشاغل کوچک اعلام می کند

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسه توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.


منبع: night-sky.ir