هشتگ پرطرفدار 5 آگوست – اشتباه امتیاز اعتباری Equifax; کارگروه جدید ضد رباتیک؛ اشکال ارسال ایمیل Cloudflare


Equifax نمرات اعتباری درخواست‌های وام را اشتباه گزارش کرد، ایالات متحده یک کارگروه ضد رباتیک جدید تشکیل داد و یک دانشجوی دانمارکی نقصی در سرویس ارسال ایمیل Cloudflare پیدا کرد.

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. جمعه 5 آگوست است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

گزارش شده است که آژانس اعتباری ایالات متحده Equifax نمرات اعتباری نادرستی را برای میلیون‌ها مصرف‌کننده آمریکایی در یک دوره سه هفته‌ای در سال 2022 ارسال کرده است. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، این خطا باعث شد اعتبار گزارش شده تا 20 نقطه در هر دو جهت نوسان کند. Equifax در توضیح کوتاهی این خطا را به مشکل کدگذاری فناوری نسبت داد. و در حالی که مشخص نیست که آیا آنها بر نرخ تایید وام تأثیر گذاشته اند یا خیر، Equifax گفت که گزارش های اعتباری مصرف کنندگان تحت تأثیر قرار نگرفته است. از آن زمان این شرکت این باگ را اصلاح کرده است.

ایالات متحده برای مبارزه با تماس های کلاهبرداری با حمایت دادستان های کل از 50 ایالت ایالات متحده، گروه ویژه مبارزه با ربات را تشکیل داده است. این کارگروه بر روی جستجوی اقدامات قانونی علیه ارائه دهندگان دروازه ای که چشمان خود را روی تماس های رباتیک می بندند، تمرکز خواهد کرد. گاهی اوقات، ارائه دهندگان دروازه در ازای دریافت پول، تماس های رباتیک خارجی را به شبکه های تلفن داخلی خود هدایت می کنند. به گفته جاش استین، دادستان کل کارولینای شمالی، شماره تلفن های آمریکایی بیش از 33 میلیون تماس رباتیک کلاهبرداری در روز دریافت می کنند. آنها از کلاهبرداری های تامین اجتماعی گرفته تا جعل هویت در خدمات درآمد داخلی را شامل می شوند. ایالات متحده تنها در سال 2021 30 میلیارد دلار به دلیل تماس های کلاهبرداری از دست داد.

حتما بخوانید:
دادستان کل کالیفرنیا از شکایت علیه آمازون به دلیل اقدامات ضد رقابتی خبر داد

یک دانش آموز به دلیل کشف یک نقص بزرگ در سرویس مسیریابی ایمیل Cloudflare، 6000 دلار به دست آورد. خدمات مسیریابی ایمیل به کاربر امکان می دهد نام مستعار را برای یک ایمیل موجود تنظیم کند و اغلب برای جلوگیری از ایمیل های هرزنامه در صندوق ورودی واقعی استفاده می شود. اما همانطور که آلبرت پدرسن در دسامبر کشف کرد، یک اشکال در سیستم “تأیید مالکیت منطقه” Cloudflare به طور بالقوه به یک هکر اجازه می دهد تا ایمیل هایی را که به آنها تعلق ندارند تغییر مسیر دهد. همچنین می‌توانست از رسیدن ایمیل‌ها به اهداف خود جلوگیری کند. Cloudflare تایید کرد که این باگ مورد سوء استفاده قرار نگرفته است و از آن به بعد آن را اصلاح کرده است. پدرسن برای کار سخت خود 6000 دلار از برنامه جایزه باگ کلودفلر به دست آورد.

در حالی که امواج گرمای مرگبار سراسر اروپا را فرا گرفته است. اسپانیا محدودیت‌هایی را برای مکان‌های عمومی پایین برای تنظیم تهویه مطبوع خود تعیین کرده است. قانون جدیدی که انتظار می رود هفته آینده اجرایی شود، تنظیم AC را کمتر از 27 درجه سانتیگراد برای صرفه جویی در مصرف انرژی محدود می کند. اماکن عمومی آسیب دیده شامل دفاتر، کافه ها، فرودگاه ها و تئاترها هستند. اگرچه برای خانواده‌ها اجباری نیست، اما اسپانیا از شهروندان خود می‌خواهد که همین قانون را در خانه‌های خود اعمال کنند. علاوه بر این، این کشور همچنین موظف کرده است که این مکان‌ها دمای 19 درجه سانتی‌گراد یا کمتر را در زمستان حفظ کنند.

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسه توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.

حتما بخوانید:
نکاتی که درباره درخت خرما خاصویی نیلز است بدانید


منبع: night-sky.ir