هشتگ پرطرفدار 27 آگوست – تسلا می خواهد یک ویدیو را حذف کند. علائم تجاری Apple VR؛ آیا سرپرستان می توانند اتاق دانش آموزان را قبل از امتحان اسکن کنند؟


تسلا خواستار حذف ویدیویی است که نشان می‌دهد یک وسیله نقلیه تسلا به یک آدمک کودک برخورد می‌کند، اپل ظاهراً علائم تجاری را برای موارد VR ثبت می‌کند و آیا اسکن اتاق قبل از امتحان خلاف قانون اساسی است؟

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. دوشنبه 29 اوت است و من میزبان شما هستم، تام لی.

این واشنگتن پست گزارش داد که ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، از ویدیویی که ظاهراً برخورد یک وسیله نقلیه تسلا با یک مانکن به اندازه کودک را نشان می دهد، چندان راضی نیست. به گزارش پست، ماسک این فیلم را توهین آمیز تشخیص داد و ویژگی کمک رانندگی تسلا را بی ارزش کرد. علاوه بر انتقادات، تسلا نامه توقف و توقف نیز به پروژه سپیده دم ارسال کرد که این ویدئو را منتشر کرد. این گروه از این ویدئو به عنوان مثالی برای حمایت از کارآمدی خودروهای خودران استفاده می کند. علاوه بر این گروه حمایتی، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ایالات متحده نیز در حال بررسی سیستم کمک راننده تسلا است. دولت اخیراً پس از برخوردهای متعدد با خودروهای اضطراری پارک شده مربوط به خودروهای تسلا، تحقیقات خود را ارتقا داده است.

منبع: واشنگتن پست

رویداد آیفون اپل در سپتامبر برگزار خواهد شد. 7، زمانی که انتظار می‌رود این شرکت آیفون 14 را معرفی کند. اما قبل از این رویداد، به نظر می‌رسد این شرکت دو علامت تجاری را برای چیزی مرتبط با واقعیت مجازی ثبت کرده است. بلومبرگ گزارش داد که اپل برای نام هایی از جمله Reality One، Reality Pro و Reality Processor درخواست داده است. گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا اپل به سمت واقعیت مجازی حرکت خواهد کرد یا خیر از سال 2017 منتشر شده است، اما به نظر می رسد مجموعه ای از افشای اطلاعات در ماه های اخیر نشان می دهد که این موضوع به واقعیت نزدیک تر شده است. حتی اگر این شرکت در حال غواصی در VR باشد، باز هم بعید است که چیزی را در سپتامبر اعلام کند. 7 رویداد.

حتما بخوانید:
جکوزی

منبع: بلومبرگ، 9to5Mac

یک قاضی فدرال این هفته با ادعای یک دانش آموز موافقت کرد که اسکن اتاق قبل از امتحان از راه دور خلاف قانون اساسی است. هنگامی که روند آزمون از راه دور برای اولین بار آغاز شد، موسسات دانشگاهی برای اطمینان از صداقت، که اغلب به معنای استفاده از روش‌های سختگیرانه بود، تلاش زیادی کردند. در برخی موارد، سرپرست از دانش‌آموز می‌خواهد که محیط خود را قبل از امتحان نشان دهد. در این مورد، دانش آموز گفت که حقوق متمم چهارم او را نقض می کند، که قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده با آن موافقت کرد. وکیل حقوق مدنی که وکالت دانشجو را بر عهده داشت، این تصمیم را یک مورد برجسته خواند.

منبع: NPR

با توجه به اخبار تسلا، ایلان ماسک معانی پنهان در لوگوهای تسلا و اسپیس ایکس را فاش کرد. ماسک این راز را در توییتر فاش کرد و اعتراف کرد که از طراحی فونت لوگوها «عذاب می‌کشد». به گفته ماسک، “T” Teska به شکل مقطع موتور الکتریکی است و X در SpaceX به قوس موشک در مدار اشاره دارد. این باحال نیست؟

منبع: بیزینس اینسایدر

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
هشتگ روند - واکسن جذابیت را افزایش می دهد. چین جمع آوری غیرقانونی داده را محکوم می کند. Google بایگانی عکسهای نامحدود را خاتمه می دهد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید