هشتگ پرطرفدار 23 آگوست – برنامه رانندگی Google را تغییر دهید. فقط طرفداران محتوای بزرگسالان را ممنوع می کنند. فیس بوک لیست دوستان خود در افغانستان را پنهان می کند


گوگل برنامه رانندگی اندروید 12 را متوقف می کند ، OnlyFans میزبانی محتوای بزرگسالان را متوقف می کند و فیس بوک لیست دوستان خود را در افغانستان پنهان می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! دوشنبه ، 23 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

گوگل برنامه Android Auto را برای صفحه نمایش تلفن ها در اندروید 12 حذف می کند. این برنامه یک رابط کاربر پسند با نمادهای بزرگ ارائه می دهد تا حرکت رانندگان به مقصد راحت تر شود. با این حال ، همه چیز بد نیست ، زیرا به جای یک برنامه مستقل ، این ویژگی با حالت مدیریت Google Assistant جایگزین می شود ، که از طریق برنامه Google Maps در دسترس است. جدا از اعلام تغییر ، گوگل توضیح نداد که چرا تصمیم به خاتمه برنامه گرفته است. اما با توجه به حاشیه، هنگامی که حالت کنترل Google Now می تواند آنلاین شود ، Android Auto برای صفحه نمایش تلفن همیشه یک محصول متوقف کننده بوده است.

OnlyFans ، یک پلت فرم میزبانی محتوای مبتنی بر اشتراک که به دلیل محتوای صریح شناخته شده است ، از 1 اکتبر محتوای بزرگسالان را ممنوع می کند. کاربران همچنان قادر خواهند بود محتوای برهنه ارسال کنند ، اما باید از دستورالعمل های محتوای OnlyFans پیروی کنند. به گفته این شرکت ، این تغییر پس از افزایش فشار شرکای بانکی رخ داده است. پیشتر ، دو تحقیقات بی بی سی نشان داد که کاربران زیر 18 سال از سن جعلی برای فروش فیلم های واضح از طریق این پلتفرم استفاده می کردند. این تحقیقات موجی از درخواست ها را برای تنظیم محتوای این پلت فرم برانگیخت. در ماه جولای ، OnlyFans فاش کرد که از حسابهای تحت بررسی به همراه 15 حساب دیگر محافظت کرده است.

حتما بخوانید:
مهاجرکیست و مهاجرت چیست؟

سرانجام ، فیس بوک لیست دوستان خود را در حساب های افغانستان مخفی می کند. طالبان در اوایل ماه جاری کنترل دولت افغانستان را در دست گرفتند و شهروندانش از انتقام این گروه به دلیل پست های خود در رسانه های اجتماعی می ترسیدند. برخی تصمیم گرفته اند حساب های خود را حذف کنند ، اما برای کسانی که تصمیم به حفظ آنها دارند ، فیس بوک یک ابزار یک کلیک برای قفل کردن حساب های خود اضافه کرده است. وقتی یک حساب قفل می شود ، افرادی که در لیست دوستان نیستند نمی توانند پست های تاریخ را مشاهده کنند. فیس بوک همچنین امکان جستجوی دوستان در افغانستان را برای محافظت از مردم در برابر حمله حذف کرد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید