هشتگ پرطرفدار 18 آگوست – کنترل فیزیکی خودرو هنوز بهتر است. ابزار ضد مهمانی Airbnb؛ AirTag یک سرقت دیگر را حل می کند


دستگیره‌های فیزیکی خودرو بر دستگیره‌های دیجیتالی غلبه می‌کنند، Airbnb یک ابزار ضد مهمانی را در آمریکای شمالی راه‌اندازی می‌کند، و داده‌های AirTag به حل یک پرونده سرقت دیگر کمک می‌کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنج شنبه 18 آگوست است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

معلوم می شود که برخی چیزها بهتر است که از مد افتاده نگهداری شوند. آزمایشی که توسط یک مجله خودرو سوئدی انجام شد نشان داد که رانندگان کنترل‌های داشبورد خودرو را بسیار سریع‌تر و آسان‌تر از صفحه لمسی انجام می‌دهند. اختلاف بسیار زیاد بود. در ولوو V70 سال 2005 با کنترل های فیزیکی، راننده می توانست توالی وظایف محول شده را تنها در 10 ثانیه انجام دهد، بسیار سریعتر از آنچه در صفحه نمایش لمسی MG Marvel R انجام می شد، که 44.6 ثانیه طول کشید. در حالی که نمایشگرهای لمسی زیبا هستند و بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته را ارائه می‌کنند، اما تمایل دارند توجه را از رانندگان منحرف کنند و استفاده از آنها بدون نگاه کردن سخت‌تر است.

پلتفرم اقامتی Airbnb ابزار جدیدی را در آمریکای شمالی راه اندازی کرده است تا مردم را از میزبانی مهمانی منع کند. این سیستم مهمانان را بر اساس فاصله آنها از فهرست، رزرو در تعطیلات آخر هفته و طول سفر فیلتر می کند. یک سیستم مشابه قبلاً از اکتبر 2021 توسط این شرکت در استرالیا آزمایش شده است. به نظر می رسد که این سیستم نیز کار می کند. به گفته این شرکت، احزاب غیرمجاز در مناطقی که این سیستم مستقر شده است 45 درصد کاهش یافته است. این شرکت توصیه می کند که مهمان در صورت رد شدن رزرو، یک اتاق خصوصی یا یک اتاق هتل رزرو کند.

حتما بخوانید:
رینگ های پیستون چیست؟

AirTag های اپل بار دیگر قهرمان حل سرقت هستند. یکی از کارکنان خطوط هوایی فلوریدا به دلیل سرقت هزاران دلار چمدان، تا حدی به لطف داده های AirTag دستگیر شد. شواهد وحشتناک زمانی جمع آوری شد که مسافری متوجه شد که چمدان گران قیمت او به مقصد نرسیده است. AirTag او در یک فرودگاه موقت در فلوریدا فعال شد، که مقامات محلی را بر آن داشت تا تحقیقاتی را آغاز کنند و در نهایت منجر به دستگیری کارگر شرکت هواپیمایی شد. کارمند شرکت هواپیمایی اعتراف کرد که ردیاب را حذف کرده است، اما نه قبل از فعال شدن و گزارش موقعیت آن.

دوج شارژ و چلنجر جدید برقی می شوند. مدل‌های جدید فقط الکتریکی در سال 2024 عرضه خواهند شد. قبل از اینکه انواع گازسوز آنها به طور کامل از رده خارج شوند، دوج “آخرین تماس” را برای خرید آنها در سال 2023 صادر خواهد کرد. این پیشرفت جدید برخی را شگفت زده کرد. بسیاری پیش بینی کردند که اولین وسیله نقلیه الکتریکی این شرکت یک کامیون رم خواهد بود و نه یک ماشین عضلانی. هر چند کامیون رم الکتریکی هنوز در راه است. انتظار می رود این شرکت در اواخر سال جاری اخبار بیشتری در مورد توسعه خود اعلام کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.

حتما بخوانید:
جلسه اول ) آموزش عکاسی در 10 جلسه (مقدمه)


منبع: night-sky.ir