هشتگ پرطرفدار 17 اوت – ویژگی دسترسی به Android ؛ بررسی خلبان خودکار تسلا ؛ #کتاب_توک


گوگل در حال توسعه قابلیتی است که به کاربران اجازه می دهد تلفن های اندرویدی خود را از طریق حالات چهره کنترل کنند ، دولت آمریکا تحقیقاتی را در مورد سیستم خلبان خودکار تسلا آغاز کرده است و فیلم های ویروسی TikTok فروش کتاب را در کتابفروشی ایندیگو افزایش می دهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! 17 آگوست سه شنبه است و من میزبان شما ، جوری نگین شکر هستم.

ویژگی بتا برای اندروید به شما امکان می دهد تلفن را با حرکات صورت از فناوری کنترل کنید

گوگل در حال کار بر روی قابلیت دسترسی اندروید است که به کاربران اجازه می دهد تلفن خود را با استفاده از حالت چهره کنترل کنند. در نسخه به روز شده برنامه Android Accessibility Suite ، توسعه دهندگان XDA اعلام کردند که آخرین نسخه بتا سیستم عامل شامل ویژگی “Switch Camera” است. طبق مقاله ای در مجله PC ، این ویژگی به افراد دارای معلولیت امکان می دهد لوازم جانبی خارجی را از طریق USB یا بلوتوث متصل کنند. از جمله ویژگی های جدید ، قابلیت تغییر دوربین است که به کاربران اجازه می دهد از حرکات صورت برای انجام وظایف روی صفحه استفاده کنند و همچنین این امکان را دارد که کاربر دهان خود را برای باز کردن اعلان ها باز کند. این ویژگی ها هنوز در دسترس نیستند ، اما توسعه دهندگان XDA پیشنهاد می کنند که بتوان آنها را به اندروید 11 اضافه کرد و ممکن است منحصر به هر اندروید 12 نباشد.

یک آژانس آمریکایی تحقیقات رسمی را در مورد سیستم خلبان خودکار تسلا آغاز کرده است

به دنبال تصادفات متعدد با وسایل نقلیه اضطراری پارک شده ، دولت آمریکا تحقیقات در مورد سیستم کنترل خلبان خودکار تسلا را آغاز کرده است. این تحقیقات شامل 765000 خودرو است که تقریباً هر خودرویی است که تسلا در ایالات متحده از سال 2014 به فروش رسانده است. بر اساس گزارش آسوشیتدپرس ، از تصادفات شناسایی شده ، 17 نفر مجروح و یک نفر کشته شدند. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) از سال 2018 تاکنون 11 تصادف تسلا را شناسایی کرده است. در این موارد ، تسلا در خلبان خودکار یا کروز کنترل با آگاهی از ترافیک در مواقعی که اولین پاسخ دهندگان از علائم چشمک زن برای خطر استفاده می کردند ، با اتومبیل برخورد می کردند. این تحقیق شامل محدوده فعلی مدلهای تسلا ، از جمله مدلهای Y ، X ، S و 3 از مدلهای 2014 تا 2021 است.

حتما بخوانید:
فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی سدان مد

سرانجام ، دوستداران کتاب ، مطالب مورد علاقه خود را در TikTok منتشر می کنند و باعث می شود فروشنده کتاب Indigo شاهد افزایش فروش باشد. بر اساس گزارش BNN بلومبرگ ، ویدیوهای ویروسی با هشتگ “#BookTok” برچسب گذاری شده اند و میلیاردها بازدید را ایجاد کرده اند. تقاضا برای این کتابهای خاص به نفع کتابفروشانی مانند نیلی ساکن تورنتو بوده است. مدیرعامل ایندیگو می گوید محبوبیت روزافزون نوجوانان TikTok به عملکرد قوی در فروش کتاب می افزاید. نیلی حتی تا آنجا پیش رفت که قسمتی به نام “BookTok” به فروشگاه های خود اضافه کرد که شامل بسیاری از کتاب های فعلی است. درآمد این شرکت در سه ماهه گذشته 172 میلیون دلار گزارش شده است ، در حالی که در سه ماهه مشابه سال گذشته 135 میلیون دلار بود.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من جوری نگین شکر هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید