هشتگ پرطرفدار 16 اوت – تماس های رمزگذاری شده در مسنجر ؛ برآورد 10 میلیارد دلاری Reddit ؛ و منابع تغذیه آتش نشانی


فیس بوک تماس های صوتی و تصویری رمزگذاری شده راه اندازی می کند ، Reddit به ارزش 10 میلیارد دلار و آتش بازی می رسد؟

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! دوشنبه ، 16 اوت ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

فیس بوک سرانجام برای تماس های صوتی و تصویری برای مسنجر رمزگذاری پی در پی را اجرا کرد ، ویژگی ای که در طول همه گیری همه گیر محبوبیت زیادی پیدا کرد. فیس بوک که تقریباً 2.9 میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد ، در حال حاضر برای چت متنی مسنجر خود رمزگذاری سرتاسری دارد ، اگرچه به طور پیش فرض فعال نیست. در هفته های آینده ، فیس بوک همچنین آزمایش چت گروهی و مکالمات سرتاسری در مسنجر و همچنین مشارکت در ارسال پیام های فوری رمزگذاری شده در اینستاگرام را آغاز می کند.

Reddit سپس ادعا می کند که پس از جمع آوری 410 میلیون دلار در دور تامین مالی سری E به 10 میلیارد دلار رسیده است و حضور خود را به طرز تهاجمی فراتر از آمریکای شمالی گسترش می دهد. در ماه مارس ، او اندرو ولورو را به عنوان اولین مدیر مالی این شرکت استخدام کرد. این شرکت هنوز قصد دارد به صورت عمومی منتشر شود ، اما برنامه ای برای این برنامه اعلام نکرده است.

گیگابایت ، سازنده تجهیزات الکترونیکی تایوانی وعده داده است که دو مدل قدرتمند خود را جایگزین کند. این حرکت مربوط به ویدئویی است که توسط رسانه فنی منتشر شده است گیمر نکسوس، که نشان می دهد منابع تغذیه می توانند در سناریوهای خاص شعله ور شوند. در پاسخ عمومی ، گیگابایت نوشت که آزمایش نزدیک به محدوده حفاظت از اضافه بار می تواند عمر منابع تغذیه آن را کاهش دهد. ولی گربه اشاره کرد که واحدهای مورد استفاده در ویدئوی Gamer Nexus گاهی هنگام ورود قبل از هرگونه استفاده مرده یا در عرض چند دقیقه می میرند. با این وجود ، گیگابایت گفت که آنها مشکل را حل کرده اند و برای هر کسی که واحد آسیب دیده را خریداری کرده است ، مبادله ارائه می دهد.

حتما بخوانید:

هورنت چیست؟

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. هشتگ ترند بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل به یکی از نویسندگان ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید