هشتگ پرطرفدار 12 آگوست – بارگیری ترین برنامه TikTok ؛ رابط کاربری جدید توییتر ؛ فیس بوک با اطلاعات ضد موم مبارزه می کند


فایل ها توسط Jory Negin-Shekter

TikTok در حال تبدیل شدن به بارگیری ترین برنامه در جهان است ، توییتر رابط کاربری خود را دوباره طراحی کرده است و فیس بوک با اطلاعات در برابر موم مبارزه می کند.

این همه اخبار تکنولوژیکی است که در حال حاضر در جریان است ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 12 آگوست ، من میزبان شما هستم ، سمیرا بالسارا.

در یک نظرسنجی جهانی که توسط Nikkei (ni-KAY) Asia انجام شد ، مشخص شد که TikTok در بارگیری های جهانی در سال 2020 از فیس بوک پیشی گرفته و به عنوان بارگیری ترین برنامه در جهان تبدیل شده است. این یافته ها برای اولین بار از زمانی که Nikkei Asia شروع به ثبت این آمار کرد ، نشان می دهد که مالکیت یک برنامه فیس بوک در وهله اول به پایان نرسیده است. برخی از برنامه هایی که TikTok پیشی گرفته است شامل WhatsApp ، Instagram و Facebook Messenger و همچنین برنامه شاخص Facebook است. در کنار TikTok ، برنامه های دیگری که در سال 2020 به موفقیت های زیادی دست یافتند عبارتند از Discord ، سرویس چت صوتی مخصوص گیمرها که در بین برنامه های ایالات متحده رتبه 7 را دارد.

توییتر در جدیدترین به روز رسانی وب سایت خود ظاهر جدیدی را به کاربران معرفی کرد. از جمله تغییرات قابل توجه در رابط کاربری توییتر می توان به فونت جدید ، رنگهای با کنتراست بیشتر و درهم ریختگی بصری کمتر اشاره کرد. فونت جدید توییتر توییتر با نام “Chirp” با واکنش های متفاوتی روبرو شده است و بر اساس مقاله CNET ، برخی از کاربران آن را “ناقص” یا “زشت” نامیده اند. رنگ شبکه های اجتماعی نیز اصلاح شده است ، علامت تجاری توییتر در محدوده رنگ آبی جای خود را به کنتراست بالاتر سیاه و سفید می دهد ، که بر روی دکمه های ردیابی و در نوار کناری ارائه شده است. حساب رسمی توییتر همچنین در یک موضوع اشاره کرد که “این فقط آغاز به روزرسانی های بصری بیشتر است” ، زیرا هدف وب سایت تمرکز بیشتر بر محتوای تولید شده توسط کاربران است.

فیس بوک فناوری Anti-Vax Hoax “Primary Conducted From Russia” را حذف کرد

سرانجام ، فیس بوک روز سه شنبه اعلام کرد تعدادی از حساب های ضد اطلاعات موم در فیس بوک و اینستاگرام را حذف کرده است. این لایحه تمام ارتباطات خود را با “لباسشویی های اطلاعاتی” روسی فازه حذف کرد. طبق تحقیقات انجام شده در فیس بوک ، همه حساب ها به عنوان ناقض سیاست های سایت در برابر “دخالت خارجی” ذکر شده است. گزارش شده است که فاز اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها را تا حد زیادی در آمریکای لاتین و هند منتشر کرده است و بخش کوچکی از آن به ایالات متحده می رسد. این سازمان که زیرمجموعه یک شرکت بازاریابی انگلیسی است و عمدتا در خارج از روسیه فعالیت می کند ، از چندین تاکتیک برای گمراه کردن مصرف کنندگان استفاده می کند. اینها شامل تلاش برای جذب افراد با نفوذ و همچنین به اشتراک گذاشتن الگوهای ضد موم است.

حتما بخوانید:
عمل لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. هشتگ ترند بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل به یکی از نویسندگان ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من سمیرا بالسارا هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید