هشتگ پرطرفدار 11 آگوست – متا نگران نیروی کار بیکار است. مایکروسافت تیم فروشندگان را منحل کرد. گوگل اپل را برای ارسال پیامک گوشت گاو کباب می کند


مدیر عامل متا نگران این است که برخی از کارمندان کار خود را انجام نمی دهند، مایکروسافت تیمی را که بر روی تجربه مشتری متمرکز شده اند را حذف می کند و گوگل استانداردهای پیامک اپل را زیر پا می گذارد.

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنج شنبه 11 آگوست است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، نگرانی هایی را در مورد کیفیت نیروی کار در فناوری های بزرگ مطرح کرده است. برخی از غول‌های فناوری بر این باورند که در حالی که کارگران بیشتری را استخدام می‌کنند، تنها بخشی از آنها کار می‌کنند. زاکربرگ در یک پرسش و پاسخ گفت که برخی از افراد در متا نباید آنجا باشند و اگر کارمندان فشار را بالا ببرند، مشکلی ندارد. بیان او منعکس کننده ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل است، که اوایل این ماه گفت که بهره وری در این شرکت در جایی نیست که قرار است به اندازه کارکنان در نظر گرفته شود. او از کارمندان گوگل خواست بیشتر ماموریت محور و مشتری محور باشند.

ظاهراً مایکروسافت تیم Modern Life Experiences خود را منحل کرده است. این تیم در ابتدا در سال 2018 برای تمرکز بر مصرف کنندگان حرفه ای مونتاژ شد. از آن زمان به بعد، به پلتفرم های اجتماعی محبوبی مانند TikTok و حتی Discord دسترسی پیدا کرده است تا ارتباط بیشتری داشته باشد. ظاهراً این شرکت به 200 نفر از اعضای تیم موقعیت های دیگری یا دستمزدی را پیشنهاد داده است. اکنون مایکروسافت می‌خواهد ویندوز، مایکروسافت 365، تیمز و کسب‌وکارهای سخت‌افزاری خود را دو برابر کند تا مشتریان را جذب کند.

حتما بخوانید:
طراحی وب سایت تهران

گوگل صفحه جدیدی را برای کباب کردن اپل به دلیل عدم پذیرش استانداردهای پیامک مدرن ایجاد کرده است. مسئله، همانطور که صفحه‌ای با ظاهری شاد و پر از گرافیک و پیوندهای گوگل نشان داده است، عدم وجود استانداردهای ارتباطی غنی در آیفون‌ها است. هنگامی که یک تلفن اندرویدی یک پیام متنی RCS را به آیفون ارسال می‌کند، دستگاه گیرنده آن را به استاندارد قدیمی‌تر SMS و MMS تبدیل می‌کند که اغلب در این فرآیند کیفیت آنها را کاهش می‌دهد. گوگل علاوه بر درخواست برای تغییر اپل، از طرفداران خود نیز می خواهد که این پیام را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند.

مردی از میشیگان که از انتخاب ضعیف خدمات اینترنتی به ستوه آمده است، ارائه دهنده خدمات اینترنتی خود را ساخته است. جرد ماچ، معمار شبکه ای که برای Akamai کار می کند، پروژه خود را پنج سال پیش زمانی که Comcast درخواست 50000 دلار برای کشیدن کابل اینترنت به خانه اش کرد، آغاز کرد. در ژانویه 2021، سرویس اینترنت خانگی او به 30 خانه روستایی سرویس می داد و از آن زمان به حدود 70 خانه افزایش یافته است. و با قراردادی که اخیراً بین شهرستان های ماچ و واشتناو منعقد شده است، او به زودی بودجه دریافت خواهد کرد تا خدمات خود را به 417 آدرس در منطقه برساند. ساکنان فقط 55 دلار برای اینترنت 100 مگابیت در ثانیه و بدون محدودیت داده یا 78 دلار برای 1 گیگابیت بر ثانیه می پردازند. این یک دزدی برای ساکنان روستایی است که گرسنه اتصال به اینترنت با کیفیت هستند.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 2 ژوئن 2021 - هدف ایالات متحده برای فعالیت های اطلاعات نادرست ؛ ایسر تحت تأثیر کمبود تراشه قرار گرفته است. برنامه های سبک Uber برای کارهای پلیس در حالت خاموش

این تمام اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسه توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.


منبع: night-sky.ir