هشتگ پرطرفدار 1 سپتامبر – Truth Social توسط Google Play تأیید نشده است. استارت آپ های نظامی هوش مصنوعی در حال رشد هستند. تلویزیون OLED قابل خم شدن جدید ال جی


Truth Social موفق به دریافت تاییدیه از فروشگاه Google Play نمی شود، استارت آپ های هوش مصنوعی نظامی در حال افزایش علاقه و رشد هستند و ال جی اولین تلویزیون OLED خم شونده خود را معرفی می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنج شنبه 1 سپتامبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

پلتفرم رسانه اجتماعی ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، Truth Social به دلیل عدم نظارت کافی در محتوا، برای توزیع در فروشگاه Google Play تأیید نشده است. این تاخیر یک شکست بزرگ برای برنامه است که در ماه فوریه به فروشگاه اپل اضافه شد. بدون فروشگاه Google Play، برنامه کاربران بالقوه زیادی را از دست می دهد. گوگل اعلام کرد که به Truth Social در مورد نقض خط‌مشی‌های فروشگاه Play خود که محتوایی مانند تهدید فیزیکی و تحریک به خشونت را ممنوع می‌کند، ابراز نگرانی کرده است. گوگل در بیانیه‌ای اعلام کرد که داشتن سیستم‌های مؤثر برای تعدیل محتوای تولید شده توسط کاربر، شرط شرایط خدمات فروشگاه App است.

منبع: رویترز

جنگ در اوکراین به تلاش برای فشار آوردن بیشتر ابزارهای هوش مصنوعی به میدان نبرد فوریت افزوده است. دو هفته پس از حمله روسیه به اوکراین در ماه فوریه، مدیر عامل شرکت تجزیه و تحلیل داده Palantir به رهبران پیشنهاد کرد که اروپا باید زرادخانه خود را با کمک سیلیکون ولی مدرن کند. نظامیان به این فراخوان پاسخ می دهند. در ماه ژوئن، ناتو یک صندوق نوآوری یک میلیارد دلاری را اعلام کرد که بر روی استارت‌آپ‌های اولیه و سرمایه‌گذاری خطرپذیر سرمایه‌گذاری خواهد کرد که به توسعه فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی، پردازش داده‌های بزرگ و اتوماسیون کمک می‌کند. بررسی فناوری MIT فاش کرد که از زمان آغاز جنگ روسیه و اوکراین، بریتانیا استراتژی هوش مصنوعی جدیدی را به طور خاص برای دفاع راه‌اندازی کرده است و آلمان کمتر از نیم میلیارد دلار برای تحقیق و هوش مصنوعی هزینه کرده است.

حتما بخوانید:
موتور 206 RC

منبع: بررسی فناوری MIT

ال جی اولین تلویزیون OLED خم شونده خود را معرفی کرد که یا کاملاً صاف یا به صورت منحنی کار می کند. ال‌جی OLED Flex که با نام مدل LX3 نیز شناخته می‌شود، یک تلویزیون OLED 42 اینچی است که به لطف آخرین فناوری نمایشگر ال‌جی به یک تلویزیون منحنی خم می‌شود. به گفته The Verge، نمایشگرهای منحنی برای تجربه بازی همه جانبه‌تر بهتر هستند، در حالی که صفحه‌های تخت برای تماشای پخش‌های تلویزیونی یا سرویس‌های پخش ایده‌آل هستند. ال جی به لطف مجموعه ای از ویژگی هایی که برای گیمرهای کنسول یا رایانه شخصی جذاب خواهد بود، نمایشگر خم شونده 42 اینچی خود را برای گیمرها عرضه می کند. علاوه بر این، صاحبان تلویزیون می توانند تلویزیون را با استفاده از یک دکمه اختصاصی روی کنترل از راه دور تلویزیون به حالت منحنی خود تغییر دهند. ال جی هنوز قیمت یا تاریخ عرضه تلویزیون جدید را اعلام نکرده است.

منبع: آستانه

به دنبال آزمایشی با استفاده از هوش مصنوعی، هزاران استخر خصوصی اعلام نشده در فرانسه کشف شدند. بر اساس یک مقاله بی بی سی، بیش از 20000 استخر مخفی کشف شد. این نرم افزار که توسط گوگل و شرکت مشاوره فرانسوی Capgemini توسعه یافته است، استخرها را در تصاویر هوایی از 9 منطقه فرانسه طی آزمایشی در اکتبر گذشته مشاهده کرد. استخرها می توانند به مالیات بر دارایی بالاتر منجر شوند زیرا ارزش ملک را افزایش می دهند و طبق قوانین فرانسه باید اعلام شوند. مقامات مالیاتی گفتند که این نرم‌افزار حتی می‌تواند برای یافتن پسوندهای اعلام‌نشده خانه، پاسیو یا آلاچیق‌ها که در مالیات بر دارایی نیز نقش دارند، استفاده شود.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 1 مارس 2021 - شاخص جدید "بازیابی" فرانسه؛ تماس را در حین جراحی افزایش دهید. نکات بیشتر برای مبارزه با خستگی مقیاس بندی

منبع: بی بی سی

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید