هشتگ پرطرفدار – کارمندان Google از اتحادیه صنفی ؛ BlackBerry jump؛ خرید Wattpad


کارگران Google اتحادیه اتحادیه جهانی را تشکیل می دهند ، سهام Blackberry افزایش می یابد و Wattpad برای رشد بین المللی خریداری می شود.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 26 ژانویه است ، و من میزبان شما هستم ، Banet Breache.


کارمندان Google برای ایجاد یک اتحاد جهانی از فناوری

کارمندان Google در سراسر جهان یک اتحاد جهانی ایجاد می کنند. اتحاد جهانی آلفا که با هماهنگی اتحادیه جهانی UNI تشکیل شد ، پس از آنکه بیش از 200 کارگر اخیراً اتحادیه ای را در دفاتر ایالات متحده و کانادا تشکیل دادند ، پدید آمد. UNI تقریباً 20 میلیون کارگر را در سراسر جهان از ایالات متحده ، آلمان ، سوئیس ، سوئد و انگلستان نشان می دهد. دبیرکل UNI کریستی هافمن گفت: “مشکلات Alphabet – و بوسیله Alphabet ایجاد شده – به هیچ کشوری محدود نمی شود و باید در سطح جهانی برطرف شود.”

====

حدس بزنید چه کسی در بورس اوراق بهادار برگشت و اوج گرفت؟ توت سیاه. سهام غول فناوری کانادا 20٪ افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از سال 2011 رسید. چگونه می پرسید؟ بر اساس گزارش ها ، اشتیاق عمدتا سرمایه گذار آن است و هیچ تغییر عمده ای در شرکت ایجاد نمی کند. اخبار کوچک در هفته های اخیر شامل این موارد است یک قرارداد با آمازون برای کار بر روی یک برنامه نرم افزاری مربوط به ابر برای اتومبیل ها. در ژانویه ، همچنین با ثبت اختراع با فیس بوک. بلک بری کاملاً تجارت تلفن های هوشمند را کنار گذاشته و در عوض بر تهیه آنها و همچنین هزاران حسگر متصل به اینترنت تمرکز کرده است. به عنوان مثال بستر نرم افزاری QNX آن ، در حال حاضر در بیش از 175 میلیون دستگاه خودرو کار می کند. کارشناسان واقعاً نمی توانند جهش ناگهانی را توضیح دهند ، اما هیئت مدیره Reddit بر سر و صدای سرمایه گذاران افزوده است. مردم به وضوح پتانسیل را در داستان موفقیت متولد واترلو می بینند.

حتما بخوانید:
خرید لباس بچگانه از پیانو استایل

====

اگر قبلاً این را شنیده اید ، متوقف شوید – شرکتی از کشور دیگری یکی از استارت آپ های ما را می گیرد! خوب است که گاهی او را برگردانید. با این حال ، شرکت اینترنتی کره جنوبی Naver در معامله ای با ارزش بیش از 758 میلیون دلار Wattpad کانادایی را خریداری کرد. سکوی داستان سرایی اجتماعی مستقر در تورنتو همچنان در کانادا مستقر خواهد شد و به طور مستقل عمل خواهد کرد – که شنیدن آن بسیار جالب است – اما خرید جدید رشد بین المللی را تسریع می کند. با توجه به موفقیت Wattpad به عنوان یکی از بزرگترین مارک های مصرف کننده اینترنت در کانادا شناخته شده است کره زمین و نامه، زیرا برخی از عناوین خود منتشر شده توجه نتفلیکس و هولو را به خود جلب کردند. [LinkedIn]


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید