هشتگ پرطرفدار نوامبر 8 – توییتر یک میلیون کاربر را از دست داد. توییتر جعل هویت نامناسب را ممنوع می کند. مایکروسافت با شکایت جدیدی روبرو می شود


گفته می شود توییتر تنها در یک هفته یک میلیون کاربر را از دست می دهد، جعل هویت بدون علامت گذاری واضح اکنون یک تخلف قابل ممنوعیت در توییتر است و یک وکیل ادعا می کند که مایکروسافت مجوزهای منبع باز را نقض کرده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. سه شنبه 8 نوامبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

پس از تغییرات تکتونیکی در نحوه عملکرد این پلتفرم، پایگاه کاربران توییتر شاهد کاهش قابل توجهی بود. طبق گزارش MIT Technology Review، تنها یک هفته از زمانی که ایلان ماسک مدیریت این پلتفرم اجتماعی را به دست گرفت، این پلتفرم بیش از یک میلیون دنبال کننده را از دست داده است. این عدد توسط شرکتی به نام Bot Sentinel بدست آمده است که پلتفرم را برای فعالیت های کاربران نظارت می کند. این شرکت معتقد است که تنها در یک هفته حدود 877000 حساب غیرفعال و تقریبا 500000 حساب به حالت تعلیق درآمده است. این بیش از دو برابر تعداد معمول است. بات سنتینل این مهاجرت را به نارضایتی مردم از تغییرات ایجاد شده تحت مدیریت ماسک نسبت داد.

منبع: بررسی فناوری MIT

ایلان ماسک در مورد تغییرات تکتونیکی توییتر، به تازگی اعلام کرد که کاربرانی که خود را جعل هویت دیگران بدون علامت گذاری به عنوان تقلید کنند، برای همیشه معلق خواهند شد. به نظر می‌رسد که این با لفاظی‌های «آزادی بیان» او که از آن حمایت می‌کرد، مغایرت دارد. در توییت دیگری، ماسک توضیح داد که هیچ هشداری وجود نخواهد داشت، زیرا اکنون در حال انجام راستی‌آزمایی گسترده است. به نظر می رسد این تغییر، مانند برخی از قبل از آن، بدون اطلاع قبلی انجام شده است.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار اکتبر 24 - متا به اشتراک گذاری اخبار در کانادا فکر می کند. دوربین جدید نجومی باور نکردنی؛ لیزرهای جدید ضد سوسک

منبع: آستانه

کنسرسیومی از شرکت های نیمه هادی می خواهند تولید خود را سبز کنند. این کنسرسیوم که کنسرسیوم نیمه هادی اقلیم نامیده می شود، متشکل از بیش از 60 شرکت در زنجیره تامین الکترونیک است. از نام‌های بزرگ این گروه می‌توان به اینتل، AMD، سامسونگ، TSMC، Micron و دیگران اشاره کرد. این گروه تازه هفته گذشته تشکیل شده و اکنون در مرحله انتخاب شورای حکومتی است. با تمرکز بر توسعه بهترین شیوه ها، اهداف انتشار و استراتژی های کربن زدایی آغاز خواهد شد.

منبع: IEEE

یک وکیل علیه مایکروسافت، گیت هاب و OpenAI به دلیل نقض حقوق برنامه نویسان شکایت کرده است. به گفته متیو باتریک، ویژگی Copilot GitHub شرایط مجوزهای منبع باز را نقض می کند. Copilot یک کمک برنامه نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی است که با استفاده از OpenAI Codex در Visual Studio، محیط توسعه مایکروسافت، کد را در زمان واقعی تولید می کند. این ویژگی با استفاده از داده های استخراج شده از مخازن عمومی آموزش داده می شود. بحث این است که علیرغم استفاده گسترده از کد منبع باز و تولید کد جدید بر اساس آن، هیچ انتسابی به توسعه دهندگان اصلی داده نشده است. این دعوی خواستار غرامت 9،000،000،000 دلاری بود.

منبع: کامپیوترهای بلیپینگ

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
کلاس Google Cloud Accelerator در سال 2021 در کانادا افتتاح شد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید