هشتگ پرطرفدار نوامبر 3 – پیشنهاد ممنوعیت TikTok؛ اوبر در بریتانیا جریمه شد توییتر پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا اختیارات اعتدال را محدود می‌کند


یکی از کمیسیون‌های FCC پیشنهاد می‌کند که ایالات متحده باید TikTok را ممنوع کند، اوبر ۷۰۰ میلیون دلار به دلیل مالیات‌های مالیات بر ارزش افزوده پرداخت نشده در بریتانیا جریمه شد و گروه تعدیل توییتر برخی از ابزارهای تعدیل را از دست می‌دهد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنجشنبه 3 نوامبر است و من میزبان شما هستم، آشی پاما.

یک کمیسر ارتباطات فدرال ایالات متحده پیشنهاد کرد که این کشور باید TikTok، یک پلت فرم اجتماعی ویدیوی کوتاه محبوب را ممنوع کند. کمیسر برندان کار یکی از پنج کمیسیونر در FCC است. طبق گزارش Axios، این قوی‌ترین زبانی است که Carr برای ترغیب اقدام به TikTok استفاده کرده است. این پلتفرم تنها در ایالات متحده بیش از 200 میلیون دانلود دارد و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرکز اطلاعات است. نگرانی هایی وجود دارد که به دلیل اینکه مالک آن شرکت چینی ByteDance است، TikTok می تواند به طور بالقوه یک نگرانی امنیت ملی باشد. FCC قدرت تنظیم مستقیم TikTok را ندارد، اما پیشنهادات آن در کنگره تاثیرگذار است.

منبع: Axios

اوبر 700 میلیون دلار برای حل و فصل اختلاف مالیاتی با مقامات بریتانیایی پرداخت خواهد کرد. این حکم، تمدید دسته‌بندی مجدد کارگران اوبر در بریتانیا در سال 2021 است که در آن دادگاه عالی بریتانیا آن‌ها را کارمندان اوبر در مقابل خوداشتغالی که اوبر پیشنهاد کرده بود، توصیف کرد. به این ترتیب، شرکت باید مالیات بر ارزش افزوده را برای فعالیت خود بپردازد. مالیات معوقه در سه ماهه چهارم پرداخت خواهد شد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 14 - حلقه های اینستاگرام فاقد تعامل است. گوگل با شکایت های بریتانیا و اتحادیه اروپا مواجه است. iOS 16 راه اندازی شد

منبع: Techxplore

برخی از کارمندان توییتر پس از اینکه ایلان ماسک سکان هدایت شرکت را به دست گرفت، برخی از محتواها و ابزارهای تعدیل را از دست دادند. این شایعه در زمان حساس قبل از انتخابات میان دوره ای آمریکا منتشر شد. طبق گزارش بلومبرگ، این محدودیت بیشتر کارمندان سازمان اعتماد و ایمنی توییتر را تحت تاثیر قرار داده است. در این گزارش اشاره شده است که کارکنان در حال حاضر نمی‌توانند علیه حساب‌هایی که سیاست‌های سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست توییتر را نقض می‌کنند، اقدام کنند. توییتر از گردانندگان شخص ثالث و ابزارهای کنترل خودکار محتوا برای اکثر حساب‌ها استفاده می‌کند، در حالی که کارمندان توییتر موارد با مشخصات بالا را بررسی می‌کنند.

منبع: CNBC

برنامه پیام‌رسانی Signal با محوریت حریم خصوصی می‌گوید که ترجیح می‌دهد از بازار هند خارج شود تا اینکه رمزگذاری آن را به خطر بیندازد. این بیانیه در پاسخ به مقررات جدید دولت هند منتشر شد که به آن راهی برای رهگیری پیام های کاربران می دهد. سیگنال، که هیچ گونه داده پیام رسانی را ذخیره نمی کند، صراحتا از پیروی از آن خودداری کرده است. دولت هند همچنین مقرراتی را وضع کرده است که به خدمات رمزگذاری شده برای ذخیره ارتباطات نیاز دارد. سیگنال تنها در مخالفت با مقررات نیست. واتس اپ متا شکایتی علیه دولت هند تنظیم کرده بود و مدعی شده بود که قوانین حفظ داده ها، قوانین حریم خصوصی هند را نقض می کند.

منبع: The Verge

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من آشی پاما هستم.

حتما بخوانید:
What Is Haute Couture?


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید