هشتگ پرطرفدار – مهندسان Google به دلیل تیراندازی به گبرو استعفا می دهند. “ابرچرخه” آمازون برای تغییر کارگران انبار. مشکلات Clearview AI در کانادا

[ad_1]

دو مهندس گوگل پس از شنیدن برنامه آمازون برای معرفی شیفت 10 ساعته در گورستان ، معروف به “مگاسکل” ، به دلیل اخراج دو زن در این شرکت ، دیوار اینترنت استعفا دادند و شرکت بحث برانگیز فناوری Clearview AI با برخی مواجه است گرما کانادا.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 5 فوریه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

===

دو مهندس گوگل به دلیل اخراج Timnit Gebru ، محقق اخلاق در فناوری اطلاعات ، استعفا دادند

“آنها مورد ظلم قرار گرفتند.” این سخنان مهندس سابق نرم افزار گوگل ، وینش کنان بود که این هفته در توییتر خود ابراز نارضایتی کرد و از گوگل به دلیل اخراج دو کارمند ابراز نارضایتی کرد. کانان می گوید که او شرکت را ترک می کند زیرا گوگل از محقق سابق هوش مصنوعی خود Timnit Gebru و April Christina Curley ، استخدام کننده ، با اخراج اشتباه هر دو سو استفاده کرده است. به گفته رویترز ، دیوید بیکر ، مدیری با محوریت ایمنی مصرف کننده ، ماه گذشته نیز به دلیل انتشار Gebru ، گوگل را ترک کرد. او به این نشریه گفت که تیراندازی گبرو “تمایل من برای ادامه کار به عنوان گوگلر را از بین برد”. این استعفا پس از آن صورت می گیرد که ماه گذشته بیش از 800 کارمند Google برای بهبود امنیت محل کار به اتحادیه ای پیوسته اند. این در راس بیش از 2600 نفر از 135000 کارمندی است که نامه حمایت از Gebru را در ماه دسامبر امضا کردند.

====

مادربرد گزارش می دهد که آمازون بی سر و صدا کارگران انبار را به انبارهای آمازون در سراسر کشور برای شیفت 10 ساعته قبرستان ، معروف به “مگا سیکل” منتقل می کند. این نشریه می گوید که در تاریخ 25 ژانویه ، صدها کارگر انبار آمازون در شیکاگو انتخاب شدند: برای ثبت نام در یک تغییر قبرستان طاقت فرسا یا خداحافظی از کار خود. کارگران سازمان یافته در تاسیسات عبوری از DCH1 آمازونی ها به مادربرد گفتند “[This decision] بیرحمانه است و مخالف مسئولیت شرکتی خانواده است. “تاریخ متأسفانه نتیجه می گیرد که کارگران در این مرکز می گویند مدیریت از ارائه هرگونه محل اسکان به کارگران امتناع کرده است که می تواند بسیاری را مجبور به از دست دادن شغل خود کند.

====

سرانجام ، چهار عضو کمیسیون حفظ حریم خصوصی کانادا ، شرکت بحث برانگیز تشخیص چهره Clearview AI را محکوم کردند. Reddit در مورد تحقیقی که توسط کمیسر حریم خصوصی فدرال کانادا و سه کمیسر حفظ حریم خصوصی استان انجام شده است ، سر و صدا دارد. وی نتیجه گرفت که فناوری Clearview AI به سازمانهای انتظامی و تجاری اجازه می دهد عکسهای افراد تصادفی را با بیش از سه میلیارد تصویر در بانک اطلاعات شرکت ترسیم کنند. این تصاویر شامل بزرگسالان و کودکان برای اهداف تحقیق بدون اطلاع و رضایت آنها است. کمیسیونرها هشدار داده اند که این امر خطر صدمه قابل توجهی را برای افرادی ایجاد می کند که بیشتر آنها هرگز در یک جرم دست داشته و نخواهند داشت.

علاوه بر این ، گزارش یادآور می شود که Clearview اطلاعات شخصی را برای اهداف نامناسب برای کانادایی ها جمع آوری ، استفاده و افشا کرده است که با رضایت نمی توان آنها را مناسب دانست. Clearview AI به سرعت از یافته ها فاصله گرفت ، و اظهار داشت که هیچ گونه رضایت لازم نیست زیرا اطلاعات قبلاً در دسترس عموم بوده است و نمی توان آن را مسئول ارائه خدمات به سازمان های اجرای قانون دانست که در ارزیابی تحقیقات شخص اشتباه کرده اند. این خیلی مزخرف است و کمیسیونرها هم چنین فکر کردند. پوشش کامل ما را در IT World Canada.com بخوانید

کمیسرهای حریم خصوصی می گویند ، Clearview AI با فناوری تشخیص چهره ، حقوق حریم خصوصی کانادایی ها را نقض می کند

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme