هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 9 – تشکیل پرونده مالیاتی رایگان پروکتور از راه دور خراب می شود. دکمه فیس بوک از بین رفته است


IRS به دنبال راه اندازی یک سیستم تشکیل پرونده مالیاتی رایگان است، به نظر نمی رسد کنترل از راه دور کارساز باشد و برندهای بزرگ دکمه فیس بوک را کنار می گذارند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. جمعه 9 سپتامبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

خدمات درآمد داخلی ایالات متحده به دنبال ایجاد یک سیستم پرونده الکترونیکی مالیاتی رایگان است. برای تحقق این امر، آژانس می خواهد از 80 میلیارد دلاری که برای قانون کاهش تورم اختصاص داده شده، 15 میلیون دلار استفاده کند. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد، مقامات IRS گفتند که بزرگترین مانع برای ایجاد یک سیستم پرونده رایگان کمبود بودجه است. حالا دیگر این راه حل نشده است، آمریکایی ها ممکن است در نهایت جایگزینی برای خدمات ثبت مالیات پولی مانند TurboTax داشته باشند. با این حال، این سیستم هنوز در مرحله طرح اولیه است و هیچ صحبتی در مورد زمان ورود رسمی آن به سرویس وجود ندارد.

منبع: اخبار یاهو، واشنگتن پست

علیرغم بهترین تلاش آنها، به نظر نمی رسد که کنترل از راه دور کار کند. یک مطالعه نشان داد که Proctorio، یک نرم‌افزار رایج ضد تقلب که توسط مدارس استفاده می‌شود، نتوانسته همه متقلبان را در یک محیط آزمایشی دستگیر کند. اولین بار توسط Motherboard گزارش شد، محققان این مطالعه به این نتیجه رسیدند که این دارو به اندازه یک دارونما موثر است و تقلب را کاهش می دهد نه به این دلیل که کار می کند، بلکه به این دلیل که مردم معتقدند که کار می کند. دانش آموزان توانستند به راحتی سیستم را با ماشین های مجازی شکست دهند یا به معنای واقعی کلمه فقط با یک دوست تماس بگیرند.

حتما بخوانید:
توصیه روز جهانی زنان در فضای مجازی: فقط «بله» بگویید

منبع: معاون

به نظر می رسد که با از دست دادن محبوبیت این پلت فرم اجتماعی، برندهای بزرگ ورود به فیس بوک را کنار می گذارند. Dell، Best Buy، Ford Motor و حتی Twitch امکان ورود با حساب های فیس بوک را حذف کرده اند. فیس بوک به دلیل رقابت قوی تر از دیگر پلتفرم ها، تغییرات جدید در حریم خصوصی و هزاران مسائل حقوقی و حریم خصوصی، شاهد کاهش تعداد کاربران بوده است. بدون اعتماد مصرف‌کنندگان، شرکت‌ها در ایجاد مشارکت با فیس‌بوک نیز مردد هستند. با این حال، پلتفرم‌های دیگر متا مانند اینستاگرام و واتس‌اپ همچنان از پایگاه کاربر فعالی برخوردار هستند و در حال پیشرفت هستند.

منبع: CNBC

پمپ های حرارتی، دستگاهی که گرما را از یک منبع فشرده می کند تا به منبع دیگر برسد، به یک موضوع داغ تبدیل شده است. این در حال حاضر در سیستم های خنک کننده مانند یخچال و فریزر استفاده می شود، اما همچنین می تواند برای گرم کردن خانه ها استفاده شود، که می تواند به کاهش مصرف گاز طبیعی و مبارزه با تغییرات آب و هوایی کمک کند. همچنین، در مقایسه با سیستم های گرمایشی مبتنی بر گاز باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود و هزینه های عملیاتی را تا نصف کاهش می دهد. این سیستم در حال حاضر به طور گسترده در کشورهایی مانند بریتانیا مستقر شده است و توسط جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، به عنوان بخشی ضروری از دفاع ملی تلقی شده است.

منبع: گفتگو

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
تعطیلی کارخانه در چین به طور قابل توجهی تولید آیفون 14 اپل را کند می کند


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید