هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 6 – IRS به طور تصادفی اطلاعات مالی را درز می کند. TikTok نقض داده ها را رد می کند. آمازون دو مرکز خدمات را بسته است


IRS به طور تصادفی اطلاعات مالی را درز می کند، TikTok نقض داده ها را رد می کند و آمازون مراکز خدمات را برای صرفه جویی در هزینه می بندد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. سه شنبه 6 سپتامبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده هنگامی که به طور تصادفی اطلاعات محرمانه 120,000 مالیات دهندگان را منتشر کرد، مورد بدی از دست پرورده ها داشت. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، اطلاعات فاش شده از فرم 990-T است که برخی از درآمدهای تجاری برای برنامه های بازنشستگی را به تفصیل شرح می دهد. اطلاعاتی مانند نام، اطلاعات تماس و اطلاعات مالی درج شد. سایر اطلاعات حساس مانند شماره های تامین اجتماعی و اظهارنامه مالیاتی کامل خوشبختانه بخشی از افشای اطلاعات نبودند. IRS مشکل را در یک خطای کدگذاری انسانی که داده ها را با داده های عمومی مرتبط می کرد، ردیابی کرد. در حال حاضر، این مشکل در دست بررسی است و داده ها از دید عموم حذف شده است.

منبع: مجله ی وال استریت

هنگامی که یک هکر ادعا می کند اطلاعات دو میلیارد کاربر برنامه رسانه های اجتماعی TikTok را سرقت کرد، وحشت در تعطیلات آخر هفته گسترش یافت. این شایعه از یک پست انجمن آنلاین شروع شد که در آن یک کاربر آنلاین مسئولیت آن را بر عهده گرفت و چند تصویر از سوابق شخصی خود را منتشر کرد. اما TikTok در بیانیه‌ای به فوربس پاسخ داد که هیچ مدرکی دال بر نقض امنیتی پیدا نکرده است. اگرچه کاربران آن می توانند نفس راحتی بکشند، اما محققان امنیت سایبری همچنان احتیاط را توصیه می کنند و از کاربران می خواهند رمز عبور حساب خود را تغییر دهند و احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنند.

حتما بخوانید:
ماساژ صورت برای چاقی و لاغری به همراه آموزش ویدیویی حس هفتم

منبع: فوربس

آخرین اقدام آمازون تأیید می کند که این شرکت به دنبال کاهش هزینه ها در هر جایی است که می تواند. آمازون پس از تعطیلی بخش بهداشت از راه دور خود اعلام کرد که دو ایستگاه تحویل کالا در بالتیمور را خواهد بست. این دو مرکز بیش از 300 کارگر را استخدام می کند. به عنوان بخشی از بسته شدن، آمازون می گوید این فرصت را برای آنها فراهم می کند تا به ایستگاه های تحویل دیگر منتقل شوند. کاهش در توسعه در سایر زمینه ها نیز دیده می شود. این شرکت افتتاح یک انبار عظیم 700000 فوت مربعی در نبراسکا را تا سال 2024 به تعویق انداخته است.

منبع: بیزینس اینسایدر

کاربران اپل در حال حاضر اکثریت در ایالات متحده هستند و بیش از نیمی از دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده را تشکیل می دهند. این اعداد از Counterpoint Research به دست آمده است، که نتیجه‌گیری خود را از «پایه نصب فعال»، معیاری برای محاسبه تعداد گوشی‌های هوشمند در حال استفاده به دست آورده است. این خبر در کنار عملکرد مالی قوی خود، اپل را در یک مزیت رقابتی قوی در برابر رقبای اندرویدی خود مانند سامسونگ و لنوو قرار می دهد. این شرکت قرار است فردا آیفون 14 جدید خود را معرفی کند. منتظر پوشش ما باشید.

منبع: فایننشال تایمز

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
انجین آرتز


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید