هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 22 – Getty Images تصاویر هوش مصنوعی را ممنوع می کند. احیای شکایت علیه فیس بوک؛ مورگان استنلی 35 میلیون دلار جریمه شد


Getty Images تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را ممنوع می کند، تنظیم کننده ها خواستار بازگرداندن شکایت ضد تراست در سال 2020 علیه فیس بوک هستند و مورگان استنلی به دلیل استفاده نادرست از داده های مشتری خود 35 میلیون دلار جریمه شد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنج شنبه 31 شهریور است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

Getty Images تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را به دلیل نگرانی در مورد قانونی بودن آنها ممنوع کرده است. تصمیم آن به دنبال اقدامات مشابهی است که توسط پلتفرم های محتوا مانند Newgrounds و PurplePort انجام شده است. کریگ پیترز، مدیر اجرایی Getty Images به این آستانه گفت که نگرانی هایی در مورد حق چاپ از تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی و افراد موجود در تصاویر وجود دارد. او افزود که فروش این تصاویر به طور بالقوه می تواند کاربران این پلتفرم را در معرض خطر قانونی قرار دهد. تاکنون، پیترز گفته است که تعداد “بسیار محدود” از این تصاویر روی پلتفرم وجود دارد. از آنجا که شناسایی این تصاویر دشوار خواهد بود و هیچ فیلتر خودکار قابل اعتمادی وجود ندارد، Getty Images برای گزارش این تصاویر به گزارش های کاربران تکیه می کند.

گروهی متشکل از 48 ایالت و قلمرو ایالات متحده خواستار بازگرداندن دعوای ضد انحصار در سال 2020 علیه فیس بوک هستند. پرونده اصلی ادعا می کرد که تصاحب اینستاگرام توسط فیس بوک و تصاحب واتس اپ تأثیر منفی بر اقتصاد ایالات متحده داشته است. به موازات دادخواست دیگری که توسط FTC در همان زمان صادر شد و خواستار جدایی این سه نهاد بود، راه اندازی شد. این پرونده در نهایت به دلیل تاخیرهای طولانی نتوانست به پیش برود. فیس‌بوک در دفاع از خود اعلام کرد که خریدهایش به خوبی منتشر شده و با سیاست‌هایش در مورد برنامه‌های شخص ثالث تداخلی نداشته است.

حتما بخوانید:
استاندارد Canadian Digital Trust & Identity و سایر موارد در دست بررسی، نظرات دعوت شده است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مورگان استنلی را به دلیل سوء استفاده از داده های حساس 35 میلیون دلار جریمه کرد. رگولاتورهای فدرال دریافتند که مورگان استنلی اطلاعات 15 میلیون مشتری را به طور نادرست مدیریت کرده است. در یک مورد، مورگان استنلی یک شرکت جابجایی را استخدام کرده بود که با تخریب داده ها آشنا نبود تا هزاران هارد دیسک حاوی اطلاعات شخصی مشتری را از بین ببرد. شرکت جابجایی هارد دیسک ها را به جای از بین بردن آنها به شخص ثالث فروخت. این درایوها راه خود را به یک سایت حراج آنلاین باز کردند که اطلاعات حساس آن هنوز دست نخورده است، بسیاری از آنها رمزگذاری نشده بودند. این تنها یک نمونه از شکست های مورگان استنلی است. در نمونه ای دیگر، 42 سرور حاوی داده های رمزگذاری نشده و اطلاعات گزارش مصرف کننده به سادگی گم شده بودند.

آیفون 14 اپل ظاهرا از لرزش دوربین ها رنج می برد. به نظر می‌رسد گوشی‌های هوشمند جدیدی که هفته گذشته معرفی شدند، مشکلات سازگاری با چند برنامه شخص ثالث دارند که می‌تواند باعث ایجاد صداهای مکانیکی در دوربین‌های عقب شود. برنامه‌های تحت تأثیر شامل اینستاگرام، TikTok و Snapchat هستند. علاوه بر این، برخی از کاربران مشکلات فوکوس خودکار را نیز گزارش کرده اند. اپل می گوید که از این مشکل آگاه است و هفته آینده راه حلی برای آن منتشر خواهد شد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.

حتما بخوانید:
رئیس هیئت: برخی در بخش عمومی گسترده تر انتاریو با امنیت سایبری "مبارزه" دارند


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید