هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 14 – حلقه های اینستاگرام فاقد تعامل است. گوگل با شکایت های بریتانیا و اتحادیه اروپا مواجه است. iOS 16 راه اندازی شد


ویژگی Reels اینستاگرام فاقد تعامل کاربر است، گوگل با شکایت ۲۵ میلیارد یورویی در بریتانیا و اتحادیه اروپا مواجه است و اپل iOS 16 را با ویژگی های جدید iMessage راه اندازی می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. به Hashtag Trending خوش آمدید. چهارشنبه 14 سپتامبر است و من میزبان شما، جیمز روی هستم.

در حالی که برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب با ویدیوهای کوتاه به سبک TikTok افزایش یافته‌اند، ویژگی «قرارها» اینستاگرام آنطور که انتظار می‌رفت عمل نکرده است. وال استریت ژورنال گزارش داد کپی‌هایی از اسناد تحقیقاتی داخلی را مشاهده کرده است که نشان می‌دهد کاربران اینستاگرام زمان زیادی را صرف تماشای این ویدیوهای کوتاه نمی‌کنند و حتی بدتر از آن، “اکثر کاربران Reels هیچ تعاملی ندارند.” وال استریت ژورنال گزارش داد که کاربران کمتر از 17.6 میلیون ساعت در روز در Reels در مقایسه با کاربران TikTok که 197.8 میلیون ساعت را در پلتفرم ویدیویی سپری می کنند، صرف می کنند. اینستاگرام ظاهراً بخش بزرگی از تقصیر را به دلیل عدم وجود تولیدکنندگان محتوا و تأثیرگذاران در استفاده از ویژگی Reels می‌اندازد. از 11 میلیون کاربر به نام خالق در اینستاگرام در ایالات متحده، تنها 2.3 میلیون نفر در هر ماه پست می گذارند. علاوه بر این، این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که یک سوم از تمام Reel ها در ابتدا در سایت های دیگر، عمدتاً TikTok ایجاد شده اند، و همه آنها همچنان نشان برنامه دیگر را دارند.

گوگل با یک شکایت ۲۵ میلیارد یورویی در بریتانیا و اتحادیه اروپا مواجه است که این شرکت را به رفتار ضدرقابتی در بازار تبلیغات دیجیتال متهم می کند. گوگل که یک نیروی برجسته در بازار تبلیغات آنلاین است، متهم به سوء استفاده از قدرت خود در بازار فناوری تبلیغات است که فروش فضای تبلیغات آنلاین بین ناشران و تبلیغ‌کنندگان را هماهنگ می‌کند. به گزارش گاردین، طبق یک شرکت حقوقی بلژیکی که در پرونده اتحادیه اروپا دخیل است، ناشران، اخبار محلی و رسانه های خبری ملی از «رفتار ضد رقابتی گوگل» آسیب می بینند. علاوه بر این، یک شرکت حقوقی در بریتانیا در حال برنامه ریزی برای ارائه پرونده به دادگاه تجدید نظر رقابت در ماه آینده است، اما این روند ممکن است سال ها طول بکشد تا به نتیجه برسد.

حتما بخوانید:
ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات در تهران ریکاوری هارد

روز دوشنبه، اپل آخرین به روز رسانی نرم افزاری خود، iOS 16 را منتشر کرد که دارای چندین ویژگی جدید است. یکی از محبوب ترین افزودنی ها توانایی ویرایش و حذف کنید iMess هایی که قبلا ارسال شده اند. کاربران فقط دو دقیقه برای لغو ارسال iMessage و 15 دقیقه برای ویرایش iMessage فرصت خواهند داشت. با این حال، برخی از اشکالات وجود دارد. این ویژگی با پیام‌های متنی اس ام اس کار نمی‌کند و تنها در صورتی کار می‌کند که فرد دیگری که در حال ارسال پیامک هستید، iOS 16 را نیز نصب کرده باشد. در iMessage، به‌روزرسانی جدید به کاربران اجازه می‌دهد متن‌ها را به‌عنوان «خوانده نشده» علامت‌گذاری کنند. iOS 16 همچنین به کاربران اجازه می دهد صفحه قفل آیفون خود را با فونت ها و رنگ های مختلف سفارشی کنند. iOS 16 برای همه با آیفونی که در سال 2017 یا بعد از آن عرضه شده است در دسترس است.

هفته گذشته ساکنان کلرادو خود را قفل کرده بودند از ترموستات‌های هوشمند خود در طول دماهای گرم در تلاش برای جلوگیری از افزایش تقاضای برق در شبکه. بیش از 20000 مشتری Xcel برای ساعت ها کنترل ترموستات هوشمند خود را از دست دادند. این امر مشتریان را به سمت رسانه های اجتماعی سوق داد، جایی که آنها فاش کردند که دمای داخل خانه هایشان به 88 درجه فارنهایت رسیده است. همه مشتریان تحت تاثیر در یک برنامه صرفه جویی در انرژی به نام پاداش AC ثبت نام کرده بودند که برای کاهش فشار بر شبکه برق در طول موج گرما ایجاد شده بود. وقتی ابزار، ترموستات مشتری را تنظیم می کند، مشتری معمولاً این گزینه را دارد که انصراف دهد. با این حال، به گفته این شرکت، در موارد نادر، موارد اضطراری سیستم می تواند باعث یک رویداد کنترلی شود که قابل لغو نیست. هفته گذشته اولین باری بود که Xcel از زمان شروع برنامه، مشتریان را از لغو تنظیمات خود منع کرد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار ، 10 مه 2021 - ویژگی ATT اکثر کاربرانی مانند اپل ؛ حمله سایبری خط لوله را متوقف می کند. WhatsApp چیست؟

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من جیمز روی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید