هشتگ پرطرفدار سپتامبر. 12 – متا تیم نوآوری مسئول را منحل می کند. FCC می خواهد زباله های فضایی را کاهش دهد و گارمین به Apple Watch Ultra واکنش نشان می دهد


متا تیم نوآوری مسئول خود را منحل می کند، FCC می خواهد با از کار انداختن ماهواره های خاص زباله های فضایی را کاهش دهد و گارمین با ادعای باتری به اپل واچ اولترا واکنش نشان می دهد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. دوشنبه 12 شهریور است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

وال استریت ژورنال گزارش می دهد که متا یک تیم داخلی را که برای ارزیابی آسیب های احتمالی به جامعه بود منحل کرده است. به گفته یکی از معاونان فیس بوک، تیم نوآوری مسئولیت پذیر که اکنون منحل شده است، چندین سال است که فعالیت می کند. این شرکت متشکل از مهندسان و افراد آشنا با حقوق مدنی و فعالیت بود و به شرکت در مورد آسیب های احتمالی در طیف وسیعی از مسائل مشاوره می داد. به نظر می رسد که بسته شدن این تیم بخشی از تغییر ساختار گسترده تر تیم های هوش مصنوعی متا باشد. همانطور که Engadget گزارش می دهد، گروه هوش مصنوعی Responsible در تیم Social Impact ادغام شد. و در حالی که تیم نوآوری مسئولیت پذیر منحل شده است، متا می گوید که اکثر اعضای تیم برای کار روی پروژه های دیگر در شرکت خواهند ماند.

کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده می خواهد زباله های فضایی را با الزام ماهواره های مدار پایین زمین پس از پنج سال از رده خارج کند. این ماهواره ها که به آنها ماهواره های LEO گفته می شود، در حدود 500 کیلومتری سطح زمین شناور هستند. با این حال، ماهواره هایی که در حال حاضر در مدار هستند، از این قانون مستثنی خواهند بود و FCC یک دوره حائل دو ساله برای ماهواره هایی که برای پرتاب برنامه ریزی شده اند، در نظر می گیرد. این برای ماهواره‌های دارای مجوز ایالات متحده و ماهواره‌های دارای مجوز غیرآمریکایی در صورت ارائه خدمات در کشور اعمال می‌شود. ماهواره های Starlink آینده البته شامل این قانون می شوند. با این اوصاف، این طرح در حال حاضر تنها یک پیشنهاد است و انتظار می‌رود در 29 سپتامبر توسط FCC وارد رای‌گیری شود.

حتما بخوانید:
هر آنچه که باید در مورد پرورش درخت قهوه بدانید

اپل واچ اولترا که برای ورزشکاران افراطی طراحی شده است، به دلیل مجموعه متنوعی از عملکرد و ویژگی های ایمنی، سرفصل خبرها شد. این هیاهو آنقدر داغ بود که گارمین، غول لوازم الکترونیکی ورزشی که تجهیزات اختصاصی و سفارشی برای ورزش های رقابتی تولید می کند، با مقایسه عمر باتری واکنش نشان داد. این شرکت اعلام کرد که در مورد ساعت Enduro 2 جدید خود، عمر باتری را در ماه ها اندازه گیری می کند، نه روزها. این شرکت تبلیغ می‌کند که این ساعت با شارژ خورشیدی تعبیه‌شده تا 150 ساعت دوام می‌آورد، که بیش از دو برابر عمر طولانی اپل واچ اولترا است، که گفته شده در حالت کم مصرف 60 ساعت دوام می‌آورد.

نیروی دریایی ایالات متحده گفت که انتشار بیشتر ویدیوهای بشقاب پرنده به امنیت ملی آسیب می رساند و افزود که ویدئوهای یوفوهای دولت اطلاعات طبقه بندی شده است. این بیانیه در پاسخ به درخواست قانون آزادی اطلاعات ارائه شده توسط The Black Vault، یک سایت شفافیت دولتی بود. در این نامه آمده است که این اطلاعات می تواند اطلاعات ارزشمندی را در مورد توانایی های دفاعی کشور و عملیات های جاری در اختیار دشمنان قرار دهد. هنگامی که نیروی دریایی ایالات متحده اخیراً چندین کلیپ برای کنگره منتشر کرد، علاقه به این اشیاء پرنده ناشناس افزایش یافت. تلاش‌ها برای درک منشأ این شیء توسط ناسا، که یک مطالعه مستقل را برای مطالعه یوفوها راه‌اندازی کرد، همراه شد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 1 آوریل 2021 - توییت های آژانس هسته ای ایالات متحده ؛ Nerf افسر ارشد TikTok را استخدام می کند. پیش نمایش یک دفتر هیبریدی

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید