هشتگ پرطرفدار در تاریخ 26 ژوئیه – RBC 300 شغل فنی در کلگری اضافه می کند. خطای DNS خدمات اساسی را متوقف می کند. تنهایی به لطف فناوری در حال رشد است


مرکز نوآوری جدید RBC 300 شغل فنی دیگر به کلگری اضافه می کند ، خطای DNS روز پنجشنبه خدمات اساسی را از بین برد و این فناوری را به تنهایی نوجوان نسبت می دهند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه است ، 26 ژوئیه ، و من میزبان تو ، تام لی هستم.

RBC در مرکز نوآوری جدید خود در کلگری 300 شغل فنی ارائه می دهد. این مرکز در سپتامبر راه اندازی خواهد شد و در دفتر فعلی RBC در سالن بانکر در قلب مرکز شهر کلگری قرار دارد. تبلیغات شغلی در مناطقی مانند هوش مصنوعی ، مهندسی داده ، توسعه نرم افزار و موارد دیگر قبلاً به صورت آنلاین ارسال شده است. کلگری هرالد ذکر کرد که طبق گزارش CBRE ، بخش فناوری کلگری با 5 درصد افزایش در 18٪ نیروی کار فناوری رونق یافته است.

یک خطای DNS منجر به قطع مختصر اما شدید خدمات در روز پنجشنبه شد. زیرساخت اینترنتی آکامای روز پنجشنبه اعلام کرد که اشکال در سیستم های آن بسیاری از خدمات اصلی آفلاین را از جمله بخش هایی از آمازون ، استیم ، خطوط هوایی مختلف و چندین سرویس پخش ویدئو از بین برده است. اگرچه آكامای این خطا را در عرض 30 دقیقه برطرف كرد ، اما هزاران پیام خطا همچنان در طول وقفه به Downdetector سرازیر شدند. بعداً این شرکت علت رسمی را در توییتر منتشر کرد و خطا را به سیستم DNS معرفی شده با بروزرسانی نسبت داد.

حتما بخوانید:
مهاجرکیست و مهاجرت چیست؟

با وجود پیشرفت در فن آوری ارتباطات ، تنهایی در سراسر جهان در حال رشد است. بر اساس گزارش جدید منتشر شده در. ، این پدیده بیشترین تأثیر را بر روی نوجوانان می گذارد مجله نوجوانی. این گزارش نشان می دهد که بین سالهای 2012 و 2018 ، تقریباً دو برابر بیشتر از نوجوانان در مدرسه نسبت به سالهای قبل از 2012 سطح تنهایی بیشتری نشان داده اند. این مطالعه دلیل اصلی استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی و نه نابرابری در درآمد است. یا عوامل دیگر برای ظهور. توضیح داده می شود که چون نوجوانان زمان بیشتری را در اینترنت می گذرانند ، وقت کمتری را شخصاً می گذرانند و بنابراین احتمال صمیمیت عاطفی را کاهش می دهند. بسیاری از کشورها از این واقعیت آگاه هستند. به عنوان مثال ، فرانسه تلفن های هوشمند را در مدارس ابتدایی در سال 2018 ممنوع کرد. سیاست های مشابهی در کانادا وجود دارد. انتاریو از ماه نوامبر سال 2019 همه تلفن های همراه را در کلاس ها ممنوع کرده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 12 ژوئیه 2021 - یک سازمان غیر انتفاعی در آلبرتا سرقت اطلاعات را پذیرفت ، یک غول بیمه ای که به قربانیان حمله باج افزار اطلاع می دهد و یک شرکت مخابراتی بی سیم ایالات متحده گمراه می شود


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید