هشتگ پرطرفدار در تاریخ 21 ژوئیه – تأخیر اپل در بازگشت به برنامه های دفتر ؛ WhatsApp 2 میلیون حساب را مسدود می کند. جف بزوس به فضا می رود


اپل برای بازگشت به برنامه های خود مکث کرد ، واتس اپ 2 میلیون حساب ضد هرزنامه را مسدود کرد و جف بزوس با موفقیت یک سفر فضایی انجام داد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 21 ژوئیه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

اپل با افزایش موارد COVID-19 ، بازگشت کارمندان به دفاتر را به تأخیر می اندازد. این شرکت در ابتدا قصد داشت کارگران برای سه روز در هفته در ماه سپتامبر به دفتر برگردند ، اما اکنون برای بازگشت به ماه اکتبر تلاش می کند. بازگشت به برنامه های دفتر بحث و جدل هایی ایجاد کرد ، زیرا برخی از کارمندان احساس کردند که این برنامه ها بر زندگی خانوادگی و رفاه آنها تأثیر می گذارد. به گفته بلومبرگ ، کارمندان قبل از بازگشت باید یک ماه اخطار آماده سازی دریافت کنند. سایر شرکت های بزرگ فناوری مانند گوگل و آمازون نیز یک طرح ترکیبی مشابه سه روزه را در دفتر کار پیشنهاد داده اند.

برنامه پیام رسان WhatsApp برای کمک به مبارزه با هرزنامه ها 2 میلیون حساب را در هند مسدود کرده است. از 2 میلیون حساب مسدود شده ، 95 درصد آنها به دلیل ارتباطات جمعی ممنوع است. این خبر در اولین گزارش انطباق شرکت فاش شد. طبق قوانین جدید هند ، شرکت های رسانه های اجتماعی موظفند ماهانه گزارش انطباق را با جزئیات شکایات دریافت شده از مصرف کنندگان هندی و اقدامات این شرکت منتشر کنند. گرچه واتس اپ بیشتر قوانین را رعایت می کرد ، اما به دلیل یکی از دستورات از دولت هند شکایت کرد. مقامات می خواهند وقتی از آنها س askedال می شود بتوانند منشا پیام ها را بگیرند ، اما WhatsApp این را نقض حریم خصوصی می داند. این برنامه بیش از 400 میلیون کاربر در هند دارد و این کشور را به بزرگترین بازار تبدیل کرده است.

حتما بخوانید:
آنچه که زامبی ها می توانند در مورد مواد شیمیایی به شما آموزش

و در نهایت، دیروز جف بزوس به فضا رفت در اولین پرواز موشک سرنشین دار Blue Origin. این فضاپیما پرواز 10 دقیقه ای خود را با موفقیت انجام داد و از غرب تگزاس دور شد. بزوس را برادرش و دو عضو دیگر همراهی می کردند. کپسول بزوس کاملاً خودکار بود و برای پرواز به پرسنلی که در آن بودند نیاز نداشت. Blue Origin به ارتفاع 106 کیلومتری رسید. این سفر باعث می شود بزوس دومین میلیاردری باشد که اخیراً به دنبال ریچارد برانسون ، که کمی بیش از یک هفته قبل پرواز کرده بود ، به فضا رفت. بزوس اخیراً به عنوان مدیر اجرایی آمازون استعفا داد تا شرکت فضایی خود را در میان سایر پروژه ها دنبال کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید