هشتگ پرطرفدار – تعداد YouTube کم می شود. یک دستگاه جدید موسیقی را در ذهن شما قرار می دهد. مغایرت سرعت MacBook Air با دست


YouTube با مشکلات گسترده ای در زمینه پخش ویدئو روبرو است ، یک دستگاه جدید می تواند بدون هدفون موسیقی را به سر شما تزریق کند و اینترنت در مورد سرعت واقعی Macbook Air مبتنی بر Arm در حال بحث است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 13 نوامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

======

کاربران YouTube در بسیاری از مناطق بیش از یک ساعت هنگام پخش فیلم در سایت در روز چهارشنبه با مشکل روبرو شدند. طبق سایت نظارت بر DownDetector ، مشکلات گزارش شده توسط کاربران در YouTube از حدود ساعت 19:00 به وقت ET افزایش می یابد. این مشکلات بیشتر در شمال شرقی ایالات متحده ، انگلیس و اروپای غربی و همچنین مکزیک ، استرالیا و آمریکای جنوبی بروز پیدا کرد. حدود 95 درصد از مشکلات گزارش شده مربوط به تماشای فیلم های DownDetector بود. ورایتی برای توضیح در مورد وقفه با Google تماس گرفت ، اما جزئیات بیشتری دریافت نکرد. سایت در حال حاضر آماده و در حال کار است.

======

دستگاه جدید موسیقی را در ذهن شما قرار می دهد – هیچ هدفون فناوری لازم نیست

فناوری صوتی آینده نگرانه شرکت اسرائیلی Noveto Systems نوید شما را با حباب صوتی می دهد که به شما امکان می دهد بدون مزاحمت بقیه اتاق بدون هدفون از موسیقی خود لذت ببرید. این شرکت پیش از راه اندازی امروز ، نمایش منحصر به فرد نمونه اولیه دسکتاپ SoundBeamer 1.0 خود را به آسوشیتدپرس ارائه داد. به گفته خبرنگار لوئیز دیکسون ، احساس گوش دادن مستقیم از یک فیلم علمی تخیلی است. صدای سه بعدی آنقدر نزدیک است که در گوش شما احساس می شود و همچنین در جلو ، بالا و پشت شما احساس می شود. این فناوری از یک ماژول سنسور 3-D استفاده می کند و موقعیت گوش را با ارسال صدا از طریق امواج فراصوت موقعیت یابی و ردیابی می کند. این باعث ایجاد جیب های صوتی از گوش کاربر می شود. این شرکت می گوید صدا در حالت استریو یا 3-D فراگیر می شود که باعث ایجاد صدای 360 درجه در اطراف شنونده می شود.

حتما بخوانید:
قیمت تجهیزات پزشکی در سدان

======

نه ، سرعت MacBook Air جدید بالاتر از 98٪ لپ تاپ ها نیست بیایید فقط آن را با صدای بلند بگوییم ، درست است؟ سیب پر از آن است. از فناوری

سرانجام ، همه به فکر اپل هستند که ادعا می کند Macbook Air جدید مبتنی بر Arm سریعتر از 98٪ سریعتر از سایر رایانه های لپ تاپ است. وب سایت اپل این ادعا را تأیید می کند و می گوید: “M1 سریعتر از تراشه 98 درصد لپ تاپ های سال گذشته فروخته شده است.” سردبیر اجرایی PCWorld با اشاره به این جنجال ، در مقاله اخیر اشاره کرد که اپل نگفته است چه آزمایشاتی انجام می شود ادعاهای خود یا محل تولید لپ تاپ های قابل مقایسه را پایه گذاری می کند. برخی از کاربران Reddit از اپل دفاع کرده و گفته اند که این ادعا به وضوح Mac Air را با لپ تاپ مجهز به RTX بهبودیافته مقایسه نمی کند ، بلکه دستگاه های میان رده است که تا حد زیادی بر بازار تسلط دارند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید