هشتگ پرطرفدار – برترین داستان های فنی کانادایی سال 2020


عناوین سال 2020 تحت سلطه COVID-19 قرار داشت و گرچه سال به نظر نمی رسید مانند دهه های خروشان 20 که بسیاری منتظر آن بودند ، اما الهام زیادی برای نوآوری کانادا وجود داشت. در اینجا بهترین داستان های فنی کانادایی در سال 2020 آورده شده است.

به یک قسمت ویژه هشتگ پرطرفدار خوش آمدید. دوشنبه 28 دسامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

===

سیستم مراقبت های بهداشتی ارزشمند اما آسیب پذیر کانادا اجازه نداده است که همه گیری ها توانایی آن در خدمات رسانی به کانادایی ها را مختل کند. نه تنها شاهد بوده ایم که صدها بیمارستان و مراکز درمانی به دیجیتال روی آورده اند ، بلکه غول های بیمه مانند Sun Life Financial نیز استارتاپ های با استعدادی مانند 43 میلیون دلاری گفتگوی مونترال را بازگردانده اند که به وضوح نشان می دهد دیجیتال برای ماندن است. به راحتی می توان گفت که آینده سلامتی به طور فزاینده ای در خانه ها و تلفن های ما نهفته است ، لزوما در بیمارستان ها و کلینیک ها.

====

او خود را از کار دور نجات نداد. از یک طرف ، این امر به کارمندان از تمام بخشها آزادی کار تازه ای برای کار در خارج از دفتر با شلوار عرق می دهد ، به طور موثر رفت و آمد به کار را از بین می برد و به همراهان مویی اجازه می دهد تا در جلسات بزرگنمایی به ما بپیوندند. از طرف دیگر ، این امر همچنین باعث خستگی زوم ، سردردهای لجستیکی و در بسیاری از موارد افسردگی و تنهایی شدید شد. امسال ما در مورد بانک TD نوشتیم ، که به 100000 کارمند کمک می کند تا از خانه کار کنند ، و به طور قابل توجهی ظرفیت کار خود را از طریق 80،000 نفر گسترش می دهد. سپس واترلو OpenText مستقر در انتاریو وجود داشت ، که می گوید بهره وری تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است و کار از راه دور آنقدر خوب پیش رفته است که فکر می کرد نیمی از دفاتر خود را بعد از همه گیری COVID-19 تعطیل کند.

حتما بخوانید:
ویژگی جدید Interac هزینه های کانادایی ها را با یک پیچ و تاب موسیقی دنبال می کند

====

علیرغم نشانه هایی مبنی بر اینکه محله ای با فناوری پیشرفته و مملو از حسگر در مرکز شهر تورنتو پس از گفتگوهای موفقیت آمیز بین آزمایشگاه های Sidewalk و Waterfront Toronto در ماه اکتبر به واقعیت تبدیل خواهد شد ، شرکت توسعه دهنده مرتبط با Google کل پروژه را در ماه مه سال 2020 کشید. Dan Doctoroff ، مدیر اجرایی مدیر آزمایشگاه های پیاده راه ، “عدم اطمینان اقتصادی بی سابقه” از بیماری همه گیر COVID-19 را به عنوان دلیل اصلی ترک منتشر کرد. مطمئن. آزمایشگاه های پیاده رو در اواخر سال 2017 توسط Waterfront Toronto برای ساخت اولین “محله هوشمند” 12 هکتاری این شهر در منطقه Quayside تورنتو انتخاب شد. از زمان اعلام آن ، این پروژه مقاومت شدیدی داشته است. نگرانی از عدم شناسایی اطلاعات افراد در منبع و همچنین عدم اطمینان از چگونگی کنترل Civic Data Trust بر جمع آوری داده های اسکله ، بحث های زیادی را علیه این پیشنهاد به دنبال داشته است.

====
به هیچ وجه نمی توان بدون ذکر برنامه های اعلان قرار گرفتن در معرض و هشدار COVID ، درباره داستان های فناوری در سال 2020 صحبت کرد. این راه اندازی ساده ای نبود و استانهایی مانند آلبرتا با انتشار برنامه خراب خود سعی در دور زدن اسلحه داشتند ، اما کانادا سرانجام با راه اندازی COVID Alert ، ساخته شده بر روی API رسمی Apple-Google ، کار درستی انجام داد. تاکنون در کانادا ، 9 استان و سرزمین این برنامه را پذیرفته اند که بیش از 5.7 میلیون بار بارگیری شده است.

حتما بخوانید:
نکات کلیدی در معماری داخلی فضاهای مسکونی

اینها همه پیش بینی هایی است که ما برای صنعت ارتباطات از راه دور در سال 2021 انجام داده ایم. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، در چند هفته آینده ، ما می خواهیم که به ما بگویید بزرگترین داستان فناوری کانادا در سال جاری چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان برای کسب شانس لیوان IT World Canada در سال جدید به قرعه کشی می شوند!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید