هشتگ پرطرفدار اکتبر 20 – اعتصاب کارکنان اپل؛ اینترنت هواپیمای استارلینک; Ikea تحویل بدون راننده را آزمایش می کند


کارگران فروشگاه اپل در استرالیا اعتصاب کردند، استارلینک اینترنت سریع‌تری را به آسمان می‌آورد، و ایکیا در حال آزمایش تحویل بدون راننده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. پنج شنبه 20 اکتبر است و من میزبان شما هستم، تام لی.

کارگران فروشگاه های اپل در استرالیا برای یک ساعت اعتصاب کردند و خواستار بهتر شدن حقوق و شرایط کاری شدند. به گزارش اینسایدر، اتحادیه کارگران خرده‌فروشی و فست‌فود روز سه‌شنبه اعلام کرد که کارگران از کار خارج شده‌اند. کارکنان همچنین از نصب محافظ صفحه، تعمیر ایرپاد و رسیدگی به تحویل کالا خودداری کردند. این اعتصاب ها در حالی صورت می گیرد که کارگران خواستار دستمزد بهتر و قابل زندگی و تعادل بین کار و زندگی هستند. فشار برای تشکیل اتحادیه جهانی است زیرا کارگران در سراسر ایالات متحده نیز در بحبوحه افزایش تورم و دستمزدهای پایین تلاش های خود را برای اقدام جمعی افزایش می دهند.

منبع: بیزینس اینسایدر

Starlink با یک سرویس جدید برای هواپیماها، اتصال اینترنت سریع‌تری را به آسمان‌ها می‌آورد. Starlink Aviation وعده داده است که از سال آینده سرعت قابل توجهی را در پروازها تا 350 مگابایت در ثانیه به ارمغان خواهد آورد. به گزارش اینسایدر، اسپیس ایکس می گوید این سرویس تجارب مسافران را در بازی، استریم و تماس های ویدیویی بهبود می بخشد. هواپیماها به جای استفاده از بشقاب ماهواره ای مشابه سایر مشتریان Starlink، به یک ترمینال ویژه و کم مشخصات مجهز خواهند شد. هزینه آن بین 12500 تا 25000 دلار ماهانه علاوه بر هزینه اولیه سخت افزاری 150000 دلاری خواهد بود.

حتما بخوانید:
ردیاب آهنربایی چیست؟

منبع: بیزینس اینسایدر

Ikea و Kodiak Robotics در حال همکاری برای آزمایش تحویل بدون راننده از انبارهای خود هستند. Kodiak Truck، شرکتی که روی فناوری خودران برای حمل‌ونقل طولانی مدت کار می‌کند، روزانه مبلمان را از یک مرکز توزیع Ikea در نزدیکی هیوستون به یک فروشگاه خرده‌فروشی در نزدیکی دالاس تحویل می‌دهد. این کامیون یک راننده پشتیبان پشت فرمان دارد که مسئولیت برداشتن تریلر بارگیری شده را بر عهده دارد، اما در طول سفر 300 مایلی خود به طور مستقل در مسیرهای طولانی در بزرگراه حرکت می کند. به گفته Engadget، این برند مبلمان امیدوار است که درک بهتری از نحوه تحویل خودکار می‌تواند سفرهای طولانی را ایمن‌تر کند و شرایط کاری بهتری را برای رانندگان ایجاد کند.

منبع: Engadget

پروفایل های رسانه های اجتماعی و حساب های سرگرمی روز به روز در بازارهای تاریک وب محبوب تر می شوند. در حال حاضر، اکثر بازارهای تاریک نت هویت های سرقت شده را می فروشند. طبق داده‌های Atlas VPN، استخراج‌شده از وب تاریک توسط Whizcase، بین ژانویه تا سپتامبر، پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی در دسترس‌ترین بودند و قیمت حساب‌های ربوده شده می‌تواند از ۶ دلار شروع شود. پرهزینه ترین پروفایل اجتماعی ربایندگان لینکدین بود که به ازای هر حساب کاربری حدود 45 دلار فروخته شد. علاوه بر این، خرید تعامل در رسانه های اجتماعی بسیار ارزان است. تنها با 25 دلار می توان 1000 ریتوییت توییتر را از حساب هایی که به نظر می رسد معتبر هستند خریداری کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
سایبان برقی بازویی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید