هشتگ پرطرفدار اکتبر 14 – تجارت الکترونیک TikTok؛ آمازون ماهواره های کویپر را پرتاب کرد. هدست های VR جدید متا


TikTok در حال آماده شدن برای ورود به فضای تجارت الکترونیک است، آمازون در نهایت دو ماهواره برای مجموعه اینترنتی خود راه اندازی می کند و متا هدست جدید Quest Pro VR را راه اندازی می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. امروز جمعه 14 اکتبر است و من میزبان شما سمیرا بالسارا هستم.

TikTok اکنون به دنبال بازار تجارت الکترونیک است. به گفته اکسیوس، این شرکت به دنبال ایجاد مراکز تکمیل محصول خود است. نکته از یکی از آگهی‌های شغلی آن بود، که در آن سیستم تکمیل محصول، کامل با انبارداری، تحویل و بازگشت خدمات مشتری را توصیف کرد که رشد فروشگاه TikTok را حفظ می‌کند. یک فرصت شغلی به دنبال یک مدیر راه حل های لجستیکی برای یک مرکز برآورده سازی جهانی است و دیگری به دنبال ایجاد یک مرکز خدمات تکمیلی جدید از ابتدا است. پلت فرم رسانه های اجتماعی برای اولین بار سال گذشته یک ویژگی خرید را در آمریکای شمالی و بریتانیا به صورت آزمایشی اجرا کرد. یکی از سخنگویان شرکت تأیید کرد که در حال حاضر ارائه برنامه های تجارت الکترونیک را در انگلستان و آسیای جنوب شرقی آغاز کرده است.

آمازون سرانجام در حال آماده شدن برای پرتاب دو ماهواره اول برای صورت فلکی پروژه کویپر خود است. پروژه کویپر با هدف ارائه اینترنت ماهواره ای در سراسر جهان، بسیار شبیه به Starlink اسپیس ایکس است. این دو ماهواره کویپرسات 1 و 2 در اولین پرواز موشک Vulcan Centaur متعلق به اتحاد پرتاب یونایتد پرتاب خواهند شد که پروژه مشترک لاکهید مارتین و بوئینگ است. این راه اندازی نه تنها برای آمازون، بلکه برای Vulcan نیز حیاتی است. این موشک به دلیل تاخیر در توسعه، سال ها از برنامه زمان بندی عقب مانده است. همچنین، اگر بخواهد برای پرتاب ماهواره های نظامی ایالات متحده گواهینامه دریافت کند، باید دو ماموریت تجاری مداری را انجام دهد. به گزارش اسپیس نیوز، پرتاب ماهواره های آمازون تجربه عملی را برای ماموریت های آینده فراهم می کند.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 19 مارس 2021 - گزارش جدید باج افزار ، از میانبرهای کد استفاده نکنید و اینکه چرا شرکت ها باید حقوق دسترسی دولت را محدود کنند

متا در کنفرانس Connect خود یک هدست VR جدید راه اندازی کرده است. Quest Pro 1500 دلار قیمت دارد و هدف آن بهبود تجربه VR برای کاربران و توسعه دهندگان است. این دستگاه از یک تراشه جدید Qualcomm Snapdragon برای پردازش سریعتر و کنترلرهای لمسی جدید استفاده می کند که ردیابی دست بهتری را ارائه می دهد. لنز نمایشگر نیز ارتقا یافته است. ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، از مشارکت با متا برای ادغام برخی از برنامه‌های مایکروسافت در دستگاه‌های Quest VR، از جمله برنامه چت تیم مایکروسافت، به رویداد راه‌اندازی ملحق شد.

یک نمونه اولیه توربین بادی جدید در عرض 24 ساعت 359 مگاوات ساعت انرژی تولید کرده است. این توربین که توسط زیمنس گیمسا تولید شده است، از روتوری با عرض 222 متر برای تولید برق کافی برای تامین انرژی سالانه 18000 خانه استفاده می کند. این شرکت می‌گوید هنگامی که برای پرایم‌تایم آماده شد، می‌توان آن را به راحتی در حجم‌های بالا و با ریسک کم تولید کرد. تولید سریال این توربین بادی از سال 2024 آغاز خواهد شد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتما برای ما ثبت نام کنید سیم IT روزانه خبرنامه برای دریافت تمام اخبار مهم به طور مستقیم در صندوق پستی خود هر روز. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من سمیرا بالسارا هستم.

حتما بخوانید:
کلینیک رویان سلامت - شعبه قیطریه


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید