هشتگ پرطرفدار اوت 26 – تحقیقات با بودجه فدرال دسترسی آزاد باشد. قانون جدید حریم خصوصی ایالات متحده مورد توجه قرار می گیرد، Amazon Care تعطیل می شود


دولت ایالات متحده می‌خواهد تحقیقات با بودجه فدرال را به دسترسی آزاد تبدیل کند، قانون جدید حفظ حریم خصوصی مورد توجه قرار گیرد و آمازون خدمات بهداشت از راه دور خود را تعطیل می‌کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. جمعه 26 آگوست است و من میزبان شما هستم، تام لی.

دولت ایالات متحده تغییر بزرگی را در دسترسی به تحقیقات علمی اعلام کرده است. دفتر فناوری علمی کاخ سفید اعلام کرد که از سال 2026، همه نشریات علمی با بودجه فدرال باید در روز انتشار دسترسی آزاد داشته باشند. Ars Technica گزارش داد که دولت ایالات متحده احتمالاً بزرگترین سرمایه گذار تحقیقات در جهان است. به عنوان مثال، مؤسسه ملی سلامت ایالات متحده بیش از مجموع 20 سازمان برتر هزینه می کند. OSTP تصریح کرد که دسترسی عادلانه به این اوراق به طور کلی زندگی و جامعه بهتری را نجات می دهد، همانطور که در طول همه گیری COVID-19 نشان داده شد.

منبع: Ars Technica

قانون حفاظت از داده ها و حریم خصوصی آمریکا در حال افزایش است. اگر از مجلس و سنا عبور کند، مرزهای محکم‌تری در اطراف جمع‌آوری داده‌ها ایجاد می‌کند و لازم است تا حد امکان حداقل از آنها استفاده شود. هر نهادی را که داده‌های تحت پوشش را جمع‌آوری، پردازش و انتقال می‌دهد، از جمله ارائه‌دهندگان غیرانتفاعی و مخابراتی، تنظیم می‌کند. با این حال، برای نهادهای دولتی اعمال نمی‌شود و داده‌های شناسایی نشده، داده‌های کارکنان، و اطلاعات در دسترس عموم، مانند حساب‌های رسانه‌های اجتماعی را مستثنی می‌کند.

حتما بخوانید:
این مقاله داروهای گیاهی شما را شگفت‌انگیز می‌کند: بخوانید یا از دست ندهید

منبع: Ars Technica

آمازون در حال تعطیل کردن Amazon Care، سرویس بهداشتی از راه دور خود است. انتظار می رود این سرویس پس از دسامبر به پایان برسد. 31، همانطور که توسط رهبری بخش اعلام شد و توسط CNBC گزارش شد. ظاهراً، این شرکت تصمیم گرفت که این راه حل بلندمدت برای مشتریان سازمانی خود نیست، به ویژه اینکه احساس می کرد ارائه خدمات به اندازه کافی کامل نیست. این بدان معنا نیست که شرکت در حال خروج از فضای مراقبت های بهداشتی است. هنوز هم به طور فعال در بخش های دیگر از جمله تحقیقات سرطان سرمایه گذاری می کند.

منبع: CNBC

یک استارتاپ فناوری محصولی ساخته است که لهجه انگلیسی سخنران را کاهش می دهد. همانطور که Vice گزارش داده است، استارتاپی که Sanas نام دارد، ترجمه لهجه‌ای را روی صدای اصلی گوینده اعمال می‌کند. پس از اعمال فیلتر، صدا بسیار رباتیک تر به نظر می رسد، اما بسیار متفاوت از صدای اصلی است. بازار هدف ظاهرا مراکز تماس است. به گفته بنیانگذاران این شرکت، این راه حل درک را تا 31 درصد و رضایت مشتری را تا 21 درصد بهبود می بخشد.

منبع: معاون

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
همه چیز درباره دستگاه اکسیژن ساز


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید