هشتگ پرطرفدار اوت 24 – دعوی اوراکل; لامبورگینی بسیاری از خودروهای خود را می فروشد. توییچ به شرکا اجازه می دهد در یوتیوب و فیس بوک پخش جریانی کنند


اوراکل به دلیل ادعای فروش داده‌های شخصی با شکایتی مواجه است، لامبورگینی کل تولید خود را تا سال 2024 پیش فروش می‌کند و توییچ به شرکای خود اجازه پخش در یوتیوب و فیس‌بوک را می‌دهد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. چهارشنبه 24 آگوست است و من میزبان شما هستم، تام لی.

Oracle موضوع یک دعوای دسته جمعی است که ادعا می کند این شرکت اطلاعات شخصی میلیون ها نفر را ذخیره کرده و به اشخاص ثالث فروخته است. این پرونده توسط جانی رایان، که بخشی از شورای ایرلندی برای آزادی های مدنی (ICCL) است، مورد توجه قرار گرفته است. شکایتی که هفته گذشته ارائه شد، ادعا می‌کند که «ماشین نظارت جهانی» این غول نرم‌افزاری پرونده‌های مفصلی را در مورد میلیون‌ها نفر جمع‌آوری کرده و این شرکت و تجارت تبلیغاتی آن را به نقض حریم خصوصی افراد متهم کرده است. ICCL ادعا می کند که پرونده های Oracle در مورد افراد شامل اطلاعاتی مانند آدرس خانه، فعالیت های آنلاین، خریدهای آنلاین و درآمد است. این اتهامات ممکن است بر اساس یک ارائه اوراکل در سال 2016 باشد، جایی که مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار اوراکل نحوه جمع‌آوری داده‌ها را توضیح داد تا کسب‌وکارها بتوانند الگوهای خرید را در میان مصرف‌کنندگان پیش‌بینی کنند.

منبع: ثبت نام

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد لامبورگینی کل تولید خود را تا اوایل سال 2024 پیش فروش کرده است. به گفته مدیرعامل، شرکت خودروسازی از “تقاضای بالا” برخوردار است و دفترچه سفارشی دارد که 18 ماه آینده را شامل می شود. مقاله‌ای توسط TechXplore اشاره کرد که زمان‌های طولانی سفارش نتیجه کمبود قطعات است که ناشی از کمبود مداوم زنجیره تامین است. به طور خاص، کمبود تراشه های مورد نیاز برای مدل های جدید الکتریکی یکی از عوامل زمان انتظار است. لامبورگینی در نظر دارد نسخه هیبریدی هر یک از مدل های خود را تا سال 2024 و اولین لامبورگینی تمام الکتریکی را در نیمه دوم دهه تولید کند.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون |باربری در محدوده بلوار تعاون با ۴۵%تخفیف - باربری و اتوبار بارسنتر

منبع: TechXplorer

توییچ این هفته از طریق ایمیل به استریم کنندگان شریک خود گفت که این پلتفرم در حال لغو قرارداد انحصاری طولانی مدت خود است که پخش جریانی در سایر سرویس ها را ممنوع می کند. از هم‌اکنون، شرکا می‌توانند در پلتفرم‌هایی مانند YouTube و Facebook Live پخش جریانی کنند. این شرکت خاطرنشان کرد که استریمرها از چندین پلتفرم برای ارتباط با جوامع خود استفاده می کنند و گفت که این حرکت جدید فرصت های بیشتری را برای افزایش مخاطبان خارج از پلتفرم فراهم می کند. سازندگان از این پس می‌توانند روی پلتفرم‌های دیگر پخش زنده پخش کنند تا زمانی که در توییچ هم فعال نباشند. با این حال، هنوز قوانینی در این آپدیت جدید وجود دارد. پخش‌کنندگان اجازه ندارند استریم‌های توییچ خود را برای «مدت‌های زمانی طولانی» در یوتیوب یا فیس‌بوک پخش کنند. Twitch می گوید که پخش همزمان به سرویس های تلفن همراه مانند TikTok و Instagram Live مجاز خواهد بود.

منبع: آستانه

ناسا اخیراً یک کلیپ صوتی از صداهایی را که از امواج فشاری که از یک سیاهچاله در میان خوشه های کهکشانی موج می زند، به اشتراک گذاشته است. “این تصور غلط که در فضا صدا وجود ندارد، به این دلیل است که بیشتر فضا خلاء است و هیچ راهی برای حرکت امواج صوتی فراهم نمی کند. ناسا در توییتی نوشت: یک خوشه کهکشانی آنقدر گاز دارد که صدای واقعی را دریافت کرده است. صداهای واقعی در واقع خارج از محدوده شنوایی انسان در 57 اکتاو زیر درجه سانتیگراد متوسط ​​هستند. برای اینکه انسان ها هر چیزی را بشنوند، ناسا مجبور بود صداها را از زیر و بم واقعی آنها افزایش دهد و آنها را 144 کوادریلیون و 288 کوادریلیون برابر فرکانس اصلی خود افزایش دهد. تعجب می کنید که چه چیزی به نظر می رسد؟ گوش کن

حتما بخوانید:
ارتقا پیشرفت داده های مکالمه - مکالمات CMO با دی آنا مک فرسون

منبع: ناسا

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید