هشتگ پرطرفدار اوت 22 – تسلا هزینه FSD را افزایش می دهد. AC که از برق استفاده نمی کند. هکرها کوکی های شما را بیشتر از بابا نوئل می خواهند


تسلا در حال افزایش هزینه قابلیت رانندگی خودکار (FSD) است، نوع جدیدی از تهویه مطبوع بدون استفاده از برق خنک می‌شود و هکرها به جلسات کوکی نگاه می‌کنند تا احراز هویت چندعاملی را فریب دهند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است، به Hashtag Trending خوش آمدید. دوشنبه 22 آگوست است و من میزبان شما هستم، تام لی.

تسلا هزینه اولیه ویژگی کامل خودران خود را به 15000 دلار افزایش می دهد که 3000 دلار نسبت به قیمت قبلی افزایش یافته است. این خبر توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در توییتر اعلام شد که هنوز درگیر مسائل حقوقی در خرید پلت فرم رسانه های اجتماعی است. همانطور که Engadget اشاره کرد، اگر سفارش قبلاً انجام شده باشد، این شرکت قیمت فعلی 12000 دلار را رعایت خواهد کرد. هر وسیله نقلیه تسلا با رایانه FSD نسخه 3.0 یا بالاتر واجد شرایط به‌روزرسانی است، که قفل ویژگی‌هایی مانند هدایت فعال پیشرفته و رانندگی کمکی را باز می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا اشتراک خودران کامل نیز افزایش قیمت متناسبی خواهد داشت یا خیر.

منبع: Engadget

یک شرکت تهویه مطبوع ساخته است که از برق استفاده نمی کند. Kensho که در اسرائیل توسعه یافته و به ثبت رسیده است، از نیتروژن مایع برای خنک نگه داشتن اتاق استفاده می کند. این دستگاه باد ملایمی را در دمای -10 درجه سانتیگراد بدون استفاده از فن ایجاد می کند. در عوض، متکی به فشاری است که هنگام تبدیل نیتروژن از حالت مایع به گاز ایجاد می شود. کنشو نه تنها مصرف انرژی را کاهش می دهد، بلکه تنها محصول جانبی فقط نیتروژن است که حدود 70 درصد هوای بیرون را تشکیل می دهد. و چون قطعات برقی ندارد کاملا بی صدا می باشد. با این حال، یک مشکل وجود دارد و آن این است که نیتروژن باید هر هفت تا 10 روز یکبار تعویض شود و اساساً آن را به یک اشتراک تبدیل می کند. Kensho در شش رستوران در تل آویو، اسرائیل عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود قیمتی برابر با یک واحد AC معمولی داشته باشد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 7 ژوئیه - رکورد نرخ اجاره در کانادا ؛ اطلاعات اکو آمازون ؛ بزرگترین شرکت نیمه هادی در انگلیس برای فروش است

منبع: NoCamels

در جدیدترین پیشرفت در بازی امنیت سایبری گربه و موش، هکرها جلسات کوکی را برای دور زدن احراز هویت چند عاملی سرقت می‌کنند. بازارهای شبیه سازی جلسات وب یا جعل ورود به سیستم در حال افزایش است که بازیگران بی پروا را به خود جذب می کند. از آنجایی که مرورگرهای محبوب تنظیمات کوکی را در یک مکان فایل خاص در دستگاه کاربر ذخیره می کنند، حملات برای استخراج آنها می توانند اسکریپت شوند. سپس حملات فیشینگ آزمایش شده و واقعی هستند که هنوز در صنعت رایج هستند. برای محافظت از خود، نشریه فناوری eSecurity Planet توصیه می‌کند که عملکردهای ذخیره‌سازی رمز عبور داخلی را بدون رمز عبور اصلی غیرفعال کنید. حذف مکرر کوکی ها نیز کمک می کند.

منبع: سیاره امنیت الکترونیکی

یک استارتاپ در حال تبدیل پلاستیک بازیافتی به خانه است. Azure، استارت آپ مستقر در لس آنجلس، از پلاستیک بازیافتی برای خانه های پیش ساخته پرینت سه بعدی استفاده می کند. Azure در استفاده از پلاستیک دور ریخته شده می گوید که می توان خانه های آن را 30 درصد ارزان تر و 70 درصد سریعتر از روش های معمولی ساخت. واحدهای نمایشی همچنین بسیار زنده‌تر و مدرن‌تر از نمونه‌های ساخته شده از بتن به نظر می‌رسند که دارای دیواره‌های جانبی شفاف و پانل‌های چند رنگ و صاف هستند. در حال حاضر، Azure فقط پلاستیک های پسا صنعتی را تامین می کند، اما امیدوار است که پلاستیک پس از مصرف را در خانه های آینده خود ادغام کند.

منبع: بیزینس اینسایدر

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال ترند است. Hashtag Trending بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به جلسات توجیهی Alexa Flash خود یا جلسات توجیهی روزانه Google Home خود اضافه کنید. مطمئن شوید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کرده اید تا همه اخبار مهم را مستقیماً هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین، قسمت بعدی Hashtag Tendances، قسمت هفتگی پرطرفدار هشتگ ما به زبان فرانسوی را که هر پنجشنبه صبح پخش می‌شود، تماشا کنید. اگر پیشنهاد یا نکته ای دارید، در نظرات یا از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید. ممنون که گوش دادید، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
چگونه یک عطاری راه اندازی کنیم؟


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید