هشتگ پرطرفدار – انگلیس درها را به رباتها می کوبد. سرمایه گذاران SolarWinds سهام می فروشند. توییتر و AWS دنج بیشتر


سیاستمداران انگلیسی از فروش مجدد کالاهای خریداری شده با ربات های خودکار اخم می کنند ، بهترین سرمایه گذاران در SolarWinds میلیون ها دلار سهام در روزهای قبل از حمله فروختند و توییتر هنوز از چند سرویس وب آمازون استفاده می کند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 17 دسامبر است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

======

سیاستمداران انگلیسی خواستار “فروش مجدد کالاهای خریداری شده با ربات خودکار ، فعالیت غیرقانونی” توسط فناوری هستند

سیاستمداران انگلیسی خواستار فروش مجدد کالاهای خریداری شده با ربات خودکار و فعالیت غیرقانونی هستند. این پیشنهاد با هدف ممنوعیت استفاده از رباتهای خودکار توسط نمایندگی های فروش و جلوگیری از فروش قیمت تقاضای فنی که بیش از قیمت خرده فروشی توصیه شده تولید کننده است ، وجود دارد. این پیشنهاد همچنین می گوید که نسخه های جدید کنسول های بازی و اجزای رایانه باید بیش از قیمت خرده فروشی توصیه شده توسط سازنده در دسترس همه مشتریان باشد و نباید از طریق استفاده از ربات های خودکار ، که اغلب حداکثر مقادیر را برای خرید خرید تحمیل شده توسط یک خرده فروش. پانزده نماینده مجلس این پیشنهاد را امضا کرده اند. اما تاکنون بحث مشخصی درباره این پیشنهاد در مجلس عوام وجود ندارد.

======

سرمایه گذاران در شرکت نرم افزاری حفاری SolarWinds 280 میلیون دلار سهام قبل از کشف هک توسط این فناوری معامله کردند

به گزارش واشنگتن پست ، بهترین سرمایه گذاران در Solarwinds که با حمله سایبری عمده نرم افزارهایشان شکسته شده بود ، در روزهای قبل از آشکار شدن نفوذ ، میلیون ها دلار سهام در انبار فروختند. این معاملات دیگران را به تعجب می اندازد که دوام آنها چقدر است و آیا سرمایه گذاران از اطلاعات داخلی برای جلوگیری از ضررهای بزرگ استفاده کرده اند. پس از دستیابی به موفقیت ، قیمت سهام SolarWind 22٪ کاهش یافت. سخنگوی آنها در مورد این معاملات توضیحی نداد وقتی واشنگتن پست تماس گرفت. مشخص نیست که آیا مدیران عامل یا خودی ها برای اولین بار از این هک اطلاع داشته اند یا خیر ، اما یک افسر اجرای قانون در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گفت که این معاملات احتمالاً باعث تحقیقات ناظران فدرال می شود.

حتما بخوانید:
انتخاب خوب لباس بچگانه

======

توییتر همکاری خود را با سرویس های وب آمازون در زمینه ابر گسترش می دهد. پیش از این ، توییتر از AWS برای ذخیره سازی ، پایگاه داده و خدمات تحویل محتوا برای پشتیبانی از تصاویر ، فیلم ها و محتوای تبلیغاتی استفاده می کرد. به گفته Data Center Dynamics ، مسئله اصلی در مراکز عمده فروشی داده منتشر شد. با AWS ، توییتر امیدوار است که فضایی را برای پیش میزبانی و میزبانی ابری ایجاد کند. توییتر می گوید با اجازه دادن به این شرکت برای ارائه توییت از مراکز داده نزدیک به مشتریان ، کار با AWS باعث بهبود بهره وری افرادی خواهد شد که از توییتر استفاده می کنند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید