هشتگ پرطرفدار ، 8 ژوئیه – WeChat محتوای LGBT را کاهش می دهد. قرارداد پنتاگون با مایکروسافت در حال سقوط است. انفجار بخش کانادایی


فیلمنامه جوری نگین شکر.

غول رسانه های اجتماعی چین WeChat در حال بستن حساب های LGBTQ است ، پنتاگون قرارداد دفاعی با مایکروسافت را لغو کرد و بخش فناوری کانادا در حال رونق است ، اما آیا واقعاً اینگونه است؟

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 8 ژوئیه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

بر اساس مقاله ای در آسوشیتدپرس ، بزرگترین برنامه رسانه های اجتماعی چین ، WeChat ، در حال حذف حساب های مربوط به موضوعات LGBTQ است. گزارش ها حاکی است که ستاد رسانه های اجتماعی به صاحبان این حساب ها اطلاع داده است که آنها “قوانین را زیر پا گذاشته اند” ، اما به دنبال ممنوعیت گسترده روز سه شنبه جزئیات بیشتری ارائه نکرده است. AP ادامه داد که مشخص نیست مقامات چینی مسئول این ممنوعیت هستند یا خیر ، اما این اقدام در زمان افزایش تنش بر سر موضوعات LGBTQ و همچنین تلاش برای تقویت کنترل سیاسی بر پکن صورت گرفته است. با این حال ، همجنس گرایی از سال 1997 در چین غیرقانونی شناخته شده است. WeChat توسط غول فناوری چینی Tencent Holdings Ltd اداره می شود ، گروهی که سهام خود را در چندین فعالیت شناخته شده دیگر ، از جمله بازی غول پیکر ویدئویی Epic Games و وب سایت رسانه های اجتماعی Discord نگهداری می کند.

پنتاگون روابط خود را با مایکروسافت بر سر توافق نامه جنجالی رایانش ابری به ارزش بیش از 10 میلیارد دلار قطع کرده است. در بیانیه ای ، پنتاگون توضیح داد كه به دلیل تغییر و تغییر چشم انداز فن آوری ، پروژه زیرساخت دفاعی مشترك این شركت یا به اختصار JEDI ، به دلیل تأخیرهای مكرر ، دیگر شرایط لازم برای پر كردن خلا in در توانایی های وزارت دفاع را ندارد. این اقدام پنتاگون نیز به دلیل چالش های حقوقی متعدد آمازون در مورد قرارداد اصلی JEDI قابل توجه است. آمازون ادعا می کند که معامله اولیه به شدت تحت تأثیر تحقیر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت ، نسبت به جف بزوس ، بنیانگذار آمازون بود. پنتاگون می گوید که قصد دارد این برنامه را با یک برنامه جدید رایانش ابری جایگزین کند که شاهد درگیری آمازون و مایکروسافت باشد و همچنین سایر ارائه دهندگان خدمات ابری مهم دیگر مانند Google و IBM را شامل شود.

حتما بخوانید:
لوله فلکسی - خرید لوله فلکسی روکشدار فلزی پلاستیکی نسوز با بهترین قیمت - برقچی

سرانجام ، Globe and Mail گزارشی درخشان درباره بخش فناوری کانادا منتشر کرد و از رشد آن در سال تقویم گذشته و نشانه های مثبت پیش رو ستایش کرد. جزئیات جزئیاتی که شرکت های کانادایی در حال آماده سازی برای شکستن رکورد تعدیل تورم برای سرمایه های خطرپذیر در سال 2021 هستند ، با جهش های مربوط به COVID در استقرار فناوری ، به پایدار نگه داشتن بخش کمک می کند. گزارش با گسترش بیشتر ، خاطرنشان كرد: بسیاری از شركتهای كانادایی نیز در سالهای اخیر از فرصت رشد استفاده كرده و از روند فروش شركتهای بزرگتر در چرخه عمر خود خارج شده اند ، مانند گذشته. یک متخصص به نقل از این مقاله توضیح داد که بازار کانادا طی چند سال گذشته در مسیر درست حرکت کرده است و “هر بخش از اکوسیستم بسیار قوی تر است” نسبت به یک دهه قبل.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید