هشتگ پرطرفدار ، 7 آوریل 2021 – گوگل برنده VS اوراکل است. کارمندان آمازون VS ؛ خداحافظ یاهو جواب داد


گوگل در مبارزه با حق چاپ علیه اوراکل پیروز می شود ، تنش در بین کارمندان آمازون در حال افزایش است و خداحافظی با Yahoo Answers.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این پنجشنبه ، 6 آوریل است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

گوگل برنده یک پرونده استفاده عادلانه از شرکت Oracle در دادگاه عالی ایالات متحده برای فناوری شده است

گوگل در دیوان عالی کشور در یک نبرد کپی رایت چند میلیارد دلاری با اوراکل پیروز شده است. اوراکل ، که جاوا را در سال 2010 خریداری کرد ، گوگل را به کپی غیرقانونی بیش از 11000 خط کد Java API برای توسعه اندروید متهم کرد. اما قاضی استفان بریر رد کرد تصمیم بدوی برای اوراکل ، که گفت آندروید حق نسخه برداری خود را در بستر نرم افزاری جاوا نقض کرده است. دیوان عالی کشور گفت که کپی کردن برخی از کدهای Java API توسط Google عادلانه است. قاضی بریر نوشت: “کپی برداری از Google قانون کپی رایت را نقض نکرده است”. API ها یا رابط های برنامه نویسی برنامه ، بسته های از پیش نوشته شده کد رایانه هستند که به برنامه ها ، وب سایت ها یا برنامه ها اجازه می دهند با یکدیگر صحبت کنند. طبق گزارش وال استریت ژورنال ، اوراکل تا 9 میلیارد دلار خسارت از گوگل مطالبه می کند.

تنش در میان کارگران آمازون در حال افزایش است. به گزارش نیویورک تایمز ، شورای ملی کار گفت آمازون به طور غیرقانونی دو فعال را اخراج کرده است ، که هر دو در مورد تأثیر آب و هوای آمازون و ایمنی انبار صحبت کرده اند. آنها همچنین تلاشها را برای حمایت از سایر كارگران سازمان دادند. سخنگوی آمازون اما گفت بار که “آنها به طور مکرر سیاست های داخلی را نقض کرده اند.” اگر آمازون تسویه حساب نكند ، NLRB می گوید آمازون را به كارهای ناعادلانه كار متهم خواهد كرد. این نیز به عنوان یک هیئت کار می آید آرا for را برای وحدت شماری می کند در یکی از انبارهای آمازون در آلاباما.

Yahoo Answers در تاریخ 4 مه به دلیل فناوری متوقف می شود

پاسخ های یاهو در تاریخ 4 مه بسته می شود. سایتی با پرسش و پاسخ از سال 2005 وجود دارد و یکی از طولانی ترین پلتفرم های پرسش و پاسخ در اینترنت است. به یاد دارم که سعی کردم در جبر کمک بگیرم. پاسخ های یاهو هرگز مرا ناامید نمی کند. متأسفانه برای Yahoo Answers ، این محبوبیت در طول سالها کمتر شده است ، بخشی از آن به دلیل ویژگیهای پرسش و پاسخ خود گوگل و ابزارکدر تاریخ 20 آوریل ، این شرکت دیگر برنامه هایی را قبول نمی کند. پس از 4 مه ، مردم تا 30 ژوئن فرصت دارند بایگانی محتوای منتشر شده توسط آنها را بارگیری کنند.

حتما بخوانید:
باربری درون شهری - بهترین باربری درون شهری تهران

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید