هشتگ پرطرفدار ، 4 مارس 2021 – Google فروش تبلیغات را براساس تاریخچه مرورگر متوقف می کند. بازگشت به دفتر ایده خوبی است؟ و خداحافظ گوگل کارتن


گوگل فروش آگهی های شخصی را با توجه به سابقه مرور شما متوقف می کند ، بیشتر کارمندان در مرکز شهر تورنتو می گویند که برای بازگشت به دفتر کار احساس امنیت می کنند و ما از Google Cardboard خداحافظی می کنیم.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 4 مارس است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

Google را متوقف کند و فروش تبلیغات را براساس فناوری خاص وبگردی شما متوقف کند

گوگل می گوید پس از اعلام اینکه هدف گذاری تبلیغات را بر اساس سابقه مرور متوقف کرده است ، کمی شوم خواهد بود. این یک تحول عظیم در صنعت تبلیغات است ، زیرا بسیاری از آنها به ردیابی تبلیغات هدفمند و اندازه گیری عملکرد تبلیغات متکی هستند. طبق یک مشاوره تبلیغات دیجیتال ، گوگل 52 درصد هزینه تبلیغات دیجیتال جهانی را در سال گذشته 292 میلیارد دلار اختصاص داده است. این تغییر در حالی صورت می گیرد که انتقاد شدید از مشاهده کنندگان و طرفداران حریم خصوصی از نظارت فردی صورت گرفته است. در عوض ، Google فناوری جدیدی را به نام Privacy sandbox برای هدف قرار دادن تبلیغات بدون جمع آوری اطلاعات افراد از چندین وب سایت راه اندازی خواهد کرد. درعوض ، تبلیغ کنندگان می توانند گروههای کاربر با علایق مشابه را به جای کاربران منفرد هدف قرار دهند.

آیا از بازگشت به دفتر احساس امنیت می کنید؟ با گسترده شدن واکسن ها ، کانادایی ها در حال بازگشت به مطب هستند. طبق داده های جدید شورای تجارت منطقه تورنتو ، 64 درصد از کارگران مرکز شهر می گویند که از رفتن به محل کار خود احساس امنیت می کنند. با این حال ، 15 درصد اظهار داشتند که از بازگشت راحت نیستند و 21 درصد نیز اظهار اطمینان نمی کنند. بسیاری در شبکه های اجتماعی ابراز می کنند که از راحتی خانه لذت می برند در حالی که دیگران برای استفاده از مدل های ترکیبی از آن استفاده می کنند. این همچنین بدان معنی است که برنامه ریزان شهر در مرکز شهر تورنتو برای اطمینان از ایمنی در مناطقی مانند TTC و Metrolinx مجبور به کار اضافی هستند. در همین حال ، آسانسور ، تهویه و مدیریت ایمن دفتر نیز برای سازمان ها بسیار مهم است. [LinkedIn]

رویاهای مجازی گوگل مرده است: Google Cardboard دیگر توسط فناوری فروخته نمی شود

مقوا مربوط به VR است. خوب ، دیگر نه ممکن است Google Cardboard را به یاد بیاورید … خوب ، دیگر مرده است. این شرکت فروش نمایشگر Google Cardboard VR را در Google Store متوقف کرده است. این آخرین متوقف کردن تلاش های بلند پروازانه Google برای VR است. هدفون های 20 دلاری در Google I / O 2015 به عنوان یک مقوا واقعی به شکل یک هدست VR با لنزهای پلاستیکی خاص ، مورد توجه بسیاری قرار گرفت. این برنامه توسط برنامه Cardboard برای Android و iOS تأمین می شود. برای چندین سال ، گوگل بسیار علاقه مند به VR بود ، اما پس از آن که دیگر موفقیت فن آوری های دیگر VR مانند Google Daydream را نداشت ، دیگر علاقه خود را از دست داد. کارت گوگل خیلی طولانی است. هنگام غروب آفتاب ، برای پیوستن به Stadia بروید.

حتما بخوانید:
چرا می توانید با خیال آسوده مشاوره معماری و دکوراسیون منزل اتود را انتخاب کنید؟

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید