هشتگ پرطرفدار ، 31 مارس – شرط بندی Reddit در تورنتو ؛ PayPal رمزنگاری را قبول می کند. مجموعه لوور دیجیتالی می شود


Reddit دفتر خود را در تورنتو افتتاح می کند ، PayPal خدمات ارز رمزنگاری شده را اعلام می کند و موزه محترم لوور کل مجموعه خود را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 31 مارس است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

Reddit دفتر جدیدی را در تورنتو افتتاح می کند

رسمی است. Reddit فروشگاهی را در تورنتو راه اندازی کرده است. این کارخانه جدید دارای تیم های مدیریت ، فروش ، جامعه و مهندسی کانادا است که به ارتقا the و رشد سومین پایگاه مشتری پس از ایالات متحده و انگلستان کمک می کند. طبق گفته غول رسانه های اجتماعی ، پایگاه مصرف کنندگان Reddit در کانادا نسبتاً جوان است و 59 درصد از 18 تا 34 سال دارند و بیش از 40 درصد کاربران زن هستند. با 31 دقیقه در روز ، کاربران Reddit در کانادا بیشتر از تقریباً هر پلت فرم رسانه های اجتماعی دیگر وقت خود را در این برنامه می گذرانند.

PayPal از امروز با استفاده از این فناوری به کاربران آمریکایی امکان پرداخت با Bitcoin ، Ethereum و Litecoin را می دهد

پی پال با ارز دیجیتال دوست می شود. شرکت پرداخت آنلاین می گوید این امکان را به مصرف کنندگان آمریکایی می دهد تا از ارزهای رمزپایه خود برای پرداخت میلیون ها تاجر آنلاین خود در سراسر جهان استفاده کنند. مشتریانی که بیت کوین ، اتر ، پول بیت کوین و لایت کوین را در کیف پول های دیجیتال پی پال نگهداری می کنند ، به زودی می توانند دارایی های خود را به ارزهای فیات تبدیل کرده و خرید کنند. قبل از اعلام رسمی ، مدیر عامل پی پال ، دان شولمن به رویترز گفت که برای اولین بار ، به راحتی می توانید از ارزهای رمزپایه به همان شیوه کارت اعتباری یا کارت بدهی در کیف پول پی پال خود استفاده کنید. هیچ هزینه ای برای معامله پرداخت رمزنگاری وجود نخواهد داشت و فقط یک نوع سکه برای هر خرید قابل استفاده است. این سرویس طی چند ماه آینده راه اندازی می شود.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار اوت 30 - FTC از کارگزار داده شکایت کرد. پنل های خورشیدی بر روی آبراه های کالیفرنیا؛ تاخیر در پرتاب موشک ناسا

موزه لوور کل مجموعه خود را برای مشاهده آنلاین در دسترس قرار داده است. تقریباً نیم میلیون مورد از مجموعه وی برای بازدید رایگان توسط عموم آنلاین است. این امر پس از حذف موارد مرتبط با همه گیری و بازدید ناگهانی از وب سایت اصلی آن انجام می شود. موزه به عنوان بخشی از بازسازی عمده آنلاین خود ، پایگاه داده آنلاین 482000 مورد را نیز ایجاد کرده است. تمرکز بر دسترسی به وب سایت و غوطه وری بیننده آنلاین است. این گامی است که برای خدمت به عموم مردم و همچنین محققان از چند سال پیش آماده شده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید