هشتگ پرطرفدار ، 25 فوریه 2021 – بای بای بای فرای ؛ به روزرسانی های زنجیره تامین ایالات متحده ؛ کامیون های USPS لیفت صورت دریافت می کنند

[ad_1]

الکترونیک الکترونیکی Fry در حال خداحافظی است ، ایالات متحده و متحدانش در حال ساخت یک زنجیره تأمین بدون چین هستند و کامیون های جدید USPS به زودی جایگزین کامیون های قدیمی و قابل اشتعال می شوند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 25 فوریه است و من میزبان شما هستم ، Banet Breache.

ایالات متحده و متحدانش برای ایجاد یک زنجیره تأمین فناوری بدون چین

این پایان دوره ای برای الکترونیک الکترونیکی فرای است ، زیرا غول فناوری تأیید می کند که فعالیت خود را از دست می دهد و تمام فروشگاه های خود را در سراسر کشور تعطیل می کند. این شرکت همچنین فروشگاه آنلاین خود را کاملاً تعطیل و پیام خداحافظی اشک آور را جایگزین آن کرد. پس از 36 سال ، شرکت الکترونیکی Fry می گوید که این تعطیلی نتیجه تغییرات در صنعت خرده فروشی و چالش های ناشی از همه گیری 9-5Mac COVID-19 است. به عنوان یک تجارت خانوادگی ، Fry’s یک فضای عمده تجارت فناوری با فروشگاه های عظیم پر از تمام فناوری شما می توانید تصور کنید. اما مانند بسیاری دیگر ، با ادامه بیماری همه گیر ، با آمازون و بهترین خرید رقابت کرد.

===

گفته می شود که ایالات متحده و متحدانش در تلاشند تا از چین جدا شوند تا یک زنجیره تامین فناوری بدون فناوری ایجاد کنند. پیش بینی می شود رئیس جمهور جو بایدن امضائی اجرایی برای تشدید تلاشها برای ایجاد زنجیره تأمین چیپس و سایر محصولات با مشارکت تایوان ، ژاپن و کره جنوبی امضا کند. بر اساس پروژه دریافت شده توسط Nikkei ، محصولات جدید بر روی نیمه هادی ها ، باتری های وسایل نقلیه الکتریکی ، فلزات خاکی کمیاب و محصولات پزشکی تمرکز خواهند کرد. این ابتکار عمل پس از کمبود تراشه در سال جاری صورت گرفته است که به ویژه خودروسازان را متضرر کرد.

====

USPS کامیون های پستی نسل بعدی را با گزینه پیشرانه برقی از این فناوری معرفی می کند

خدمات پستی ایالات متحده (USPS) کامیون پستی جدید خود را پس از RFP طولانی به نمایش می گذارد. این کامیون جدید توسط پیمانکار دفاعی مستقر در ویسکانسین ، Oshkosh ساخته خواهد شد و می تواند به هر دو درایو بنزینی و برقی مجهز شود. با این حال ، کامیون ها تا سال 2023 در جاده نخواهند بود. نیاز به کامیون های جدید از سال 2015 برای USPS ضروری است. کامیون های موجود قدیمی هستند ، فاقد AC هستند و در معرض خطر آتش سوزی هستند ، که 24 سال در آنجا باقی مانده است زندگی

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme