هشتگ پرطرفدار ، 23 فوریه 2021 – بدافزار Apple Mac ؛ ترودو و بایدن عملاً ملاقات می کنند. YouTube شطرنج را مسدود می کند


محققان دریافتند که 30،000 Mac Mac اپل به بدافزار مرموز آلوده شده اند ، Trudeau و Biden عملاً امروز آماده ملاقات هستند و ما می فهمیم که چرا Youtube فیلم های شطرنج را مسدود می کند.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! امیدواریم آخر هفته خوبی داشته باشید. سه شنبه 23 فوریه است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

====

بیش از 30،000 اپل مک به بدافزارهای پیشرفته آلوده شده اند و این شرکت نمی داند که چرا این فناوری است

محققان امنیتی سانفرانسیسکو کشف کردند که 30،000 اپل مک به برخی از بدافزارهای مرموز آلوده شده اند. بدافزاری به نام “گنجشک نقره ای” می تواند خود را تخریب کند ، که به گفته کارشناسان چیزی است که بسیاری از حملات مخفی کاری سطح اول می توانند انجام دهند. هیچ گزارشی در مورد خود ویرانی بدافزار وجود ندارد ، این ویژگی مشترک در Silver Sparrows است. بدافزار در 153 کشور کشف شده است که در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا ، فرانسه و آلمان کشف شدیدی وجود دارد.

===

نخست وزیر جاستین ترودو امروز تقریباً دیرتر با جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده دیدار خواهد کرد. این اولین دیدار بایدن با رئیس دولت خارجی است. برخی از موضوعات اصلی برای بحث شامل موارد همه گیر ، تعریف اقتصاد آنها و توقف تغییرات آب و هوایی است. هر دو رهبر با ارسال توییتر اطلاعاتی درباره جلسه آینده و نحوه انتظار برای کار در مورد چالش های مشترک ارسال کردند. کنفرانس مجازی از زمان ابتلا به همه گیری در مارس 2020 به یک امر عادی تبدیل شده است. فقط بزرگنمایی روزانه بیش از 300 میلیون شرکت کننده در زوم داشت. [LinkedIn]

حتما بخوانید:
بهترین راه ها برای دانلود رایگان کتاب های صوتی

====

YouTube AI پس از اشتباه گرفتن سیاه و سفید به دلیل تهمت های نژادپرستانه نسبت به فناوری ، کانال شطرنج را مسدود می کند

YouTube AI Blocked پس از اشتباه گرفتن “سیاه” و “سفید” به دلیل تهمت نژادپرستانه ، کانال شطرنج را مسدود کرد. اواخر سال گذشته ، یوتیوب ، که فیلم های شطرنج ایجاد می کند ، دریافت که کانال آن به دلیل اتهامات “محتوای مضر و خطرناک” مسدود شده است. کانال در 24 ساعت بازیابی شد ، اما یوتیوب دلیل آن را توضیح نداد. کارشناسان گمان می کنند کلماتی مانند “سیاه” و “سفید” فیلترهای AI Youtube را گیج کرده اند. آنها نتیجه گرفتند که 80 درصد فیلمهای شطرنج که به عنوان سخنان نفرت انگیز مشخص شده اند در واقع عباراتی مانند “سیاه” ، “سفید” ، “حمله” و “تهدید” دارند. بر این اساس ، محققان پیشنهاد می کنند که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی الگوریتم ها را مرور کنند و برای جلوگیری از حوادث آینده ، زبان شطرنج را نیز در بر بگیرند.

====

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir