هشتگ پرطرفدار ، 22 فوریه – Robinhood کباب می شود ؛ هشدار کانادا به فیس بوک سیاست ضد تقلب اینستاكارت سردرد است

[ad_1]

Robinhood به دلیل مواضع خود در جریان اعلامیه گامستاپ در آتش سوخت ، کانادا پس از اینکه این غول فناوری اخبار را در سیستم عامل خود در استرالیا ممنوع کرد و سیاست ضد تقلب اینستاكارت باعث سردرد كارگران خود شد ، هشدارهایی را به فیس بوك صادر كرد.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! امیدواریم آخر هفته خوبی داشته باشید. دوشنبه 22 فوریه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

====

هنوز در مورد حضور مدیر عامل Robinhood ، ولاد تنف ، قبل از کنگره هفته گذشته صحبت های زیادی وجود دارد. قانون گذاران Tenev را برای پاسخ جنجالی به درخواست برای شورش GameStop آماده کردند. Tenev در آنجا به دفاع از Robinhood پرداخت و در برابر ادعاهایی مبنی بر محدودیت های تجاری که او در بحبوحه جنون GameStop اعمال کرد ، سرمایه گذاران کوچکتر را در موقعیت پایین تری به نفع مشتریان بزرگتر نهادی قرار داد. در پایان ، او کاری نکرد که سرمایه گذاران و بقیه جهان را مطمئن کند که Robinhood اشتباهات گذشته را تکرار نمی کند ، اما گفت ، “ببین ، از آنچه اتفاق افتاده متاسفم.” [LinkedIn]

====

اندکی پس از آنکه فیس بوک اخبار استرالیا را در سیستم عامل خود خاموش کرد ، کانادا زنگ خطر را به صدا درآورد و از قصد خود برای پرداخت هزینه فیس بوک برای اخبار خبر داد. فیس بوک تمام محتوای اخبار استرالیا را در سرویس خود مسدود کرده است زیرا قانون پیشنهادی برای آن لازم است و سایر غول های فناوری مانند گوگل برای پیوندهای خبری به ناشران خبری استرالیا هزینه پرداخت می کنند. رویترز گزارش می دهد که استیون گیلبو ، وزیر میراث کانادا ، به تهیه چنین قانونی متهم شده است. در ماههای آینده ارائه خواهد شد. گیلبو می گوید كه كانادا می تواند مدل استرالیایی را اتخاذ كند ، كه فیس بوك و گوگل را مجبور به معامله برای پرداخت اخبار می كنند كه ارتباط آنها فعالیت خدمات آنها را تحریك می كند یا “از طریق آربیتراژ اجباری” در مورد قیمت توافق می كنند.

====

سرانجام ، گزارش مادربرد برای Instacart ، تعلیق موقت حساب های کنسرت خود برای لغو سفارشات مشتری ، باعث ایجاد هیجان آنلاین می شود. از نظر تاریخی ، آنچه به نظر می رسد افزودنی جدید در سیاست کلاهبرداری Instacart باشد ، به کارمندان آن ابلاغ نشده است و این شرکت ادعا می کند که این “وقفه های” موقت که حداقل 24 ساعت طول می کشد ، اقدامی پیشگیرانه در برابر کلاهبرداری است. اما کارگران می گویند اینستاکارت پس از لغو قانونی به دلایلی مانند عدم حضور مشتری برای تحویل شخصی ، تهدیدهای مشتری و آدرس های اشتباه ، حساب های خود را به حالت تعلیق در می آورد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme