هشتگ پرطرفدار ، 22 آوریل 2021 – BlackBerry داگ فورد ؛ اپل بهار بارگذاری شده رویداد؛ TikTok در حال قضاوت میلیاردی است


همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این چهارشنبه 22 آوریل است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

نخست وزیر داگ فورد هنوز تلفن BlackBerry Classic را برای تماس ، پیام کوتاه ، ایمیل تکان می دهد. به گزارش تورنتو استار ، این تلفن همراه وی است. این نشریه برخی از چالشهای فنی پیش روی فورد در خانه مادر مرحوم خود را پوشش می دهد ، جایی که وی پس از گذراندن یک آزمون دستیاری COVID-19 در انزوا قرار دارد. اگرچه فورد از طریق تیم های Zoom و Microsoft از دفتر Queen’s Park خود به جلسات از راه دور عادت کرده است ، اما به تنهایی فاقد پشتیبانی فنی مشابه است. مدل کنونی BlackBerry نمی تواند پیوست ها را به راحتی بارگیری کند یا بسیاری از کارها را انجام دهد. آخرین به روزرسانی نرم افزار گوشی در سال 2018 بود ، بنابراین امیدوارم از آن برای دریافت یا ارسال چیز فوق العاده مهم استفاده نشود. [Twitter]

اخیراً اپل Spring Loaded از iPad Pro جدید این شرکت رونمایی کرد که شامل تراشه فوق العاده شارژ M1 این شرکت و به روزرسانی تلویزیون 4K آن است. محصول دیگری به نام AirTag از شبکه آیفون برای یافتن محصولات از دست رفته استفاده می کند. این غول فناوری همچنین گزینه های اشتراک کارت اپل کارت را برای نوجوانان و گزینه های رنگی جدید مانند آیفون 12 بنفش اعلام کرده است. iMac های جدید همچنین دارای هفت گزینه رنگی هستند. برای شنوندگان مشتاق پادکست ، اپل در حال ایجاد یک سرویس اشتراک برای رقابت با رقبایی مانند Spotify است که آماده پیشی گرفتن از اپل است. در مورد شنوندگان پادکست در ایالات متحده امسال.

TikTok برای جمع آوری داده ها برای کودکان در انگلیس ، اروپا از طریق فناوری شکایت کرده است

سرانجام ، TikTok به دلیل جمع آوری داده ها درباره کودکان در انگلیس و اروپا در حال محاکمه است. کمیسر سابق کودکان انگلیس شکایتی را علیه TikTok به جرم جمع آوری اطلاعات شخصی میلیون ها کودک با استفاده از این برنامه شکایت کرده است. این دادخواست برای جبران خسارت بیش از یک میلیارد دلار از TikTok و شرکت مادرش ByteDance درخواست شده است. کمیسر سابق TikTok را به عنوان یک سرویس جمع آوری داده متهم کرد که به ندرت به عنوان یک شبکه رسانه های اجتماعی پوشانده شده است. وی در بیانیه ای گفت: “ما می خواهیم اقدامات جمع آوری اطلاعات تلخ TikTok را متوقف كنیم.” من می گویماین پرونده نیز بی اساس است و آنها قصد دارند “به شدت از عمل دفاع كنند”.

حتما بخوانید:
ماساژ صورت برای چاقی و لاغری به همراه آموزش ویدیویی حس هفتم

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم هر روز به طور مستقیم در صندوق ورودی شما. بعلاوه ، یک قسمت از یکی از هشتگهای محبوب فرانسه را که به میزبانی کاترین مورین کبک خودمان در DirectionInformatique.com. قسمت آخر این آخر هفته می افتد. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید